Pápa – Kazincbarcika ÉLŐBEN

A labdarúgó Magyar Kupában Pápán harcolt a továbbjutásért a KBSC, sikerrel! A 17 órakor kezdődő mérkőzésről élőben tudósítottunk.

Kovács László: – A két mérkőzés alapján megérdemelten jutott tovább a barcikai csapat. Egygólos vezetésünk után mindent megtettünk azért, hogy meg legyen a második, ez sajnos nem sikerült, és később már több játékosunk is elfáradt.
Koleszár György: – Nagyon boldogok vagyunk! Remélem, hogy ezzel a továbbjutással meggyorsítottuk tulajdonosunk Keller József gyógyulását.

90. perc: Vége a mérkőzésnek. A legjobb 8 közé jutott a KBSC a Magyar Kupában!

89. perc: Imrik ütötte le Kovács P-t a hazai tizenhatosnál, ezért megkapta második sárga lapját, amely így piros lett. A játékvezetőnek hosszabb idejébe telet, míg rendezte ezen szituációt. A vendégek végezhettek el szabadrúgást, de Bányai a kapu fölé lőtt.

85. perc: A mérkőzés hajrája következik, bár a továbbjutás már eldőlt, hiszen az első meccset a KBSC nyerte 2-0-ra.

83. perc: Olasz helyett Hanász.

82. perc: Szabó 4 méterről bombázott fölé.

80. perc: Pontatlanul, hitét vesztve küzd a Pápa, míg a vendégek felszabadultan játszanak. Olasz – Binder – Olasz összjáték után utóbbi közeli próbálkozását védte Szűcs.

77. perc: Varga kapott sárga lapot.

75. perc: Kerékgyártó helyett Engi folytatja.

74. perc: Imrik 30 méteres szabadrúgása után a bal alsó sarok mellett zúgott el a labda.

71. perc: Schrancz kapott sárga lapot.

70. perc: Pápai csere: Germán helyett Venczel.

69. perc: Egyenlített a Barcika! Egy vendégtámadás végén a középre érkező labdát Kerekes bólintotta Stevica elé, aki 13 méterről kapásból a kapuba bombázta a labdát. Óriási öröm a vendégszektorban!

66. perc: Zimányi helyett Kerekes a pályán.

64. perc: Binder ívelt szabadrúgásból a hazai kapu előterébe, Olasz fejelt 5 méterről, de Szűcs óriási bravúrral hárított.

61. perc: Fehér helyett Varga G. folytatja.

59. perc: Stevicát kellett ápolni miután megsérült, de folytatni tudta a játékot.

56. perc: Imrik 30 méterről egy méterrel bombázott a kapu fölé.

53. perc: Binder kapott hosszú indítást a jobb oldalon, de Szűcs gyorsabb volt és felszedte a labdát.Küzd az egyenlítésért a Barcika.

49. perc: Komolyabb helyzet még nem alakult ki a második félidőben.

46. perc: A Pápa kezdte a második játékrészt.

45+1. perc: Vége az első félidőnek.

45. perc: Rajnay kapott sárga lapot kezezésért, a szabadrúgásból Binder durrantott a kapu fölé.

42. perc: Egy emberrel kevesebben a Barcika, ugyanis Olaszt ápolják a pályán kívül.

40. perc: Binder jobb oldali szöglete után Rajnay fejelte ki a csatárok elől a labdát.

38. perc: A KBSC jutott szabadrúgáshoz a hazai kaputól 21 méterere. Bányai kevéssel lőtt a bal alsó sarok mellé.

34. perc: Binder játszott középre jó ütemben Kerékgyártó elé, aki 16 méterről alig tévesztette el a bal alsó sarkot.

32. perc: Szabó 20 méteres löketét fogta a barcikai hálóőr.

31. perc: Gyömbér elől Botló szedte fel a labdát.

30. perc: Stevica csúsztatott Binder felé, ám az érkező Fehér besegített Szűcsnek.

28. perc: A mezőnyjáték dominál az elmúlt percekben.

20. perc: Zimányi fejesét Szűcs tornázta ki a léc alól.

19. perc: Imrik kapott sárga lapot,

17. perc: A váratlan gól láthatóan felhozta a hazai csapatot.

14. perc: Imrik célozta meg a kaput 25 méterről, a lasztit Botló tolta ki a léc alól szögletre.

11. perc: Vezet a Pápa. Rebryk vállalkozott lövésre 17 méterről: Botló nem tudott hárítani a labda a bal alsó sarokba vágódott, 1-0.

9. perc: Zimányi bal oldali beadása után Kerékgyártó játszotta vissza a labdát az érkező Bindernek, aki nagy helyzetben fölé lőtt.

6. perc: Binder ívelte a labdát az ötösnél feltűnő Stevica irányába, ám Szűcsnek jobb volt a labda, kilépett és megfogta. Néhány apróbb szabálytalanság tarkítja a meccset.

3. perc: Már három lövést láthatott a publikum. Vendégrészről Binder és Kerékgyártó, míg a hazaiaknál Farkas A. próbálkozott, a kapusnak utóbbinál kellett közbeavatkoznia.

1. perc: A Kazincbarcika kezdte a visszavágót.

Újpest – Bőcs Magyar Kupa mérkőzés ÉLŐBEN

Az első mérkőzésen hazai pályán 2-0-ra legyőzte a Kazincbarcika a Pápa együttesét.

A mérkőzés 17 órakor kezdődik.

Lombard Pápa - Kazincbarcika 1-1 (1-0)

Pápa, 600 néző. V.: Sulyok (Tóth, Kovács).

Pápa: Szűcs – Fehér, Farkas A., Schrancz, Rajnay – Rebryk, Imrik, Gyömbér, Kovács Sz. - Germán, Szabó Zs. Edző: Kovács László.

Kazincbarcika: Botló – Debreceni, Bányai, Kovács R., Sebők – Kerékgyártó, Kovács P., Olasz, Zimányi – Stevica, Binder. Edző: Koleszár György.

Gól: Rebryk (1-0) a 11., Stevica (1-1) a 69. percben.

Sárga lap: Imrik a 19., Rajnay a 45., Schrancz a 71., Varga a 77. percben.

Kiállítva: Imrik a 89. percben.

Csere: Fehér helyett Varga G. a 61., Zimányi helyett Kerekes a 66., Germán helyett Venczel a 70., Kerékgyártó helyett Engi a 75., Olasz helyett Hanász a 83. percben.

• Az ismétlés küszöbén a KBSC
  • Az FTC edzője nem volt elégedett KBSC - FTC 2008.10.18.
  • Kazincbarcika – FTC 1-1 KBSC - FTC 2008.10.18.
  • “Hagyományt” folytatna a Kazincbarcika
  • Magyar Kupa: KBSC vs. Pápa élőben! Magyar Kupa: Kazincbarcika - Pápa 2008.10.08.