Évzáró díjkiosztó gálaünnepséget tartott Miskolcon az MLSZ Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Igazgatósága

Akt.:
A megyei női bajnokságot a tiszalúciak nyerték
A megyei női bajnokságot a tiszalúciak nyerték - © Fotó: Kozma István
Miskolc – A miskolci Tudomány és Technika Házában szerda délután tartották a Magyar Labdarúgó Szövetség Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Igazgatóságának díjátadó ünnepségét.

A napokban véget ért bajnokságokat Tatárka József megyei társadalmi elnök és Sajti Viktor megyei igazgató értékelte, és szóba kerültek a soron következő szezon teendői is.

mlsz_megyei_dijatado_02

Az elismeréseket pedig a társadalmi elnökség tagjai adták át.

A jutalmazott dobogós csapatok és játékosok listája

Megyei I. osztály, felnőtt: Sajóbábonyi VSE, Mojito-Lemon BTE Felsőzsolca, Ózdi FC. Gólkirály: Ádám Ferenc József (Ózdi FC).

Megyei II. osztály, Kelet csoport, felnőtt: Cigánd SE II, Erdőhorváti SK, Tiszaladányi KTPSIE. Gólkirály: Szívós Márk (Tiszaladány KTPSIE).

Megyei II. osztály, Közép csoport, felnőtt: Bükkzsérc LE, Sajószöged KTK, Tiszakeszi KÜSE. Gólkirály: Horváth Ádám (Bükkzsérc LE).

Megyei II. Észak osztály, felnőtt: Parasznya SE, Alsózsolca KSC, Aszaló SE. Gólkirály: Lázi László (KSE Dédestapolcsány).

Megyei I. osztály, U19: Onga KSE, Encs VSC, Ózdi FC.

Megyei II. osztály, Keleti csoport, U19: Tokaji FC, SE Pácin, Sárospataki TC.

Megyei II. osztály, Közép csoport, U19: Bükkzsérc LE, Emőd ÁIDSE, Vatta FC.

Megyei II. osztály, Észak csoport, U19: MVSC, Szirmabesenyő SK, Bódvaszilas KSE.

Megyei III. osztály, Miskolc csoport, felnőtt: Alsóvadász SE, Mezőzombor FC, Taktaszada KSE. Gólkirály: Vadászi Ferenc (Megyaszó KSE).

Megyei III. osztály, Zemplén csoport, felnőtt: Sátoraljaújhely TK SE, Olaszliszka SE, SE Bodroghalom. Gólkirály: Farkas Attila (Sátoralja­újhely TK SE).

Megyei III. osztály, Kazincbarcika csoport, felnőtt: Martonyi SE, Jákfalva SE, Borsodszentgyörgyi SE. Gólkirály: Musa Attila (Izsófalva KSE).

Megyei III. osztály, Dél-Borsod csoport, felnőtt: Bükkábrányi Bányász SCE, Rákóczi SE Tiszabábolna, Sajóörös KSE. Gólkirály: Kovács István (Rákóczi SE Tiszabábolna).

Megyei III. osztály, U19 Dél-Borsod csoport: Alsóvadász SE, Bükkábrányi SC, Mályi SE.

Megyei III. osztály, U19 Kelet csoport: Sátoraljaújhely TK SE, Mezőzombor FC, Monok KKSE.

Megyei U16, Észak csoport: Edelényi FC, BTE Felsőzsolca, Szendrő VSSZK.

Megyei U16, Közép csoport: Tiszakeszi KÜSE, MVSC, KSK Bogács.

Megyei U16, Kelet csoport: Szerencsi VSE, Encs VSC, Sárospataki TC.

Megyei U14, Észak csoport: MVSC, Tiszakeszi KÜSE, Ózdi FC.

Megyei U14, Kelet csoport: Tokaji FC, Encs VSC, Sátoraljaújhely TK SE.

Női csökkentett pályaméretű bajnokság: Tiszalúc NKSE, Sárospatak USI, KBSC FC. Gólkirály: Takács Brigitta (SUSI).

ÉM



Ózd.
BOON.HU






hirdetés