Elkészült a megyei I. osztályú bajnokság őszi sorsolása 2017-2018

Akt.:
Bőcs vs. Bogács - illusztráció
Bőcs vs. Bogács - illusztráció
Miskolc – Elkészítették a 2017/2018-as Borsod-Abaúj-Zemplén megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság őszi idényének a sorsolását és órarendjét.

Önnek melyik a kedvenc csapata a B.-A.-Z. megyei I. osztályban?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

1. forduló (augusztus 12–13.)

Sz, 17.00: Onga – Encs
Sz, 17.00: Bánhorváti – Ózd
Sz, 17.00: Szendrő – Sajóbábony
Sz, 17.00: Bogács – Szerencs
V, 17.00: Bőcs – Hidasnémeti
V, 17.00: Felsőzsolca – Mád
V, 17.00: Varbó – Gesztely
V, 17.00: Karcsa – Edelény

2. forduló (augusztus 19.)

Sz, 17.00: Edelényi – Bogács
Sz, 17.00: Sajóbábony – Bánhorváti
Sz, 17.00: Encs – Karcsa
Sz, 17.00: Mád – Szendrő
Sz, 17.00: Szerencs – Bőcs
Sz, 17.00: Hidasnémeti – Felsőzsolca
Sz, 17.00: Ózd – Varbó
Sz, 17.00: Gesztely – Onga

3. forduló (augusztus 26–27.)

Sz, 17.00: Onga – Ózdi FC
Sz, 17.00: Szerencs – Edelényi FC
Sz, 17.00: Bánhorváti – Mád
Sz, 17.00: Varbó – Sajóbábony
Sz, 17.00: Szendrő – Hidasnémeti
Sz, 17.00: Bogács – Encs
V, 17.00: Felsőzsolca – Bőcs
V, 17.00: Karcsa – Gesztely

4. forduló (szeptember 2–3–6.)

Sz, 16.30: Sajóbábony – Onga
Sz, 16.30: Bőcs – Szendrő
Sz, 16.30: Encs – Edelény
Sz, 16.30: Ózd – Karcsa
Sz, 16.30: Gesztely – Bogács
V, 16.30: Felsőzsolca – Szerencs
V, 16.30: Hidasnémeti – Bánhorváti
Sze, 16.30: Mád – Varbó

5. forduló (szeptember 9–10.)

Sz, 16.30: Edelény – Gesztely
Sz, 16.30: Onga – Mád
Sz, 16.30: Szerencs – Encs
Sz, 16.30: Bánhorváti – Bőcs
Sz, 16.30: Varbó – Hidasnémeti
Sz, 16.30: Szendrő – Felsőzsolca
Sz, 16.30: Bogács – Ózd
V, 16.30: Karcsa – Sajóbábony

6. forduló (szeptember 16–17.)

Sz, 16.00: Sajóbábony – Bogács
Sz, 16.00: Bőcs – Varbó
Sz, 16.00: Mád – Karcsa
Sz, 16.00: Ózd – Edelény
Sz, 16.00: Szendrő – Szerencs
Sz, 16.00: Gesztely – Encs
V, 16.00: Felsőzsolca – Bánhorváti
V, 16.00: Hidasnémeti – Onga

7. forduló (szeptember 23–24.)

Sz, 16.00: Encs – Ózd
Sz, 16.00: Szerencs – Gesztely
Sz, 16.00: Bánhorváti – Szendrő
Sz, 16.00: Varbó – Felsőzsolca
Sz, 16.00: Bogács – Mád
Sz, 18.30: Edelény – Sajóbábony
V, 16.00: Onga – Bőcs
V, 16.00: Karcsa – Hidasnémeti

8. forduló (szeptember 30. – október 1.)

Sz, 15.00: Sajóbábony – Encs
Sz, 15.00: Bőcs – Karcsa
Sz, 15.00: Mád – Edelény
Sz, 15.00: Bánhorváti – Szerencs
Sz, 15.00: Ózd – Gesztely
Sz, 15.00: Szendrő – Varbó
V, 15.00: Felsőzsolca – Onga
V, 15.00: Hidasnémeti – Bogács

9. forduló (október 7–8.)

Sz, 15.00: Edelény – Hidasnémeti
Sz, 15.00: Onga – Szendrő
Sz, 15.00: Encs – Mád
Sz, 15.00: Szerencs – Ózd
Sz, 15.00: Varbó – Bánhorváti
Sz, 15.00: Bogács – Bőcs
Sz, 15.00: Gesztely – Sajóbábony
V, 15.00: Karcsa – Felsőzsolca

10. forduló (október 14–15.)

Sz, 15.00: Sajóbábony – Ózd
Sz, 15.00: Bőcs – Edelény
Sz, 15.00: Mád – Gesztely
Sz, 15.00: Bánhorváti – Onga
Sz, 15.00: Varbó – Szerencs
Sz, 15.00: Szendrő – Karcsa
V, 15.00: Felsőzsolca – Bogács
V, 15.00: Hidasnémeti – Encs

11. forduló (október 21–22.)

Sz, 14.30: Edelény – Felsőzsolca
Sz, 14.30: Encs – Bőcs
Sz, 14.30: Szerencs – Sajóbábony
Sz, 14.30: Ózd – Mád
Sz, 14.30: Bogács – Szendrő
Sz, 14.30: Gesztely – Hidasnémeti
V, 14.30: Onga – Varbó
V, 14.30: Karcsa – Bánhorváti

12. forduló (október 28–29.)

Sz, 14.30: Onga – Szerencs
Sz, 14.30: Bőcs – Gesztely
Sz, 14.30: Mád – Sajóbábony
Sz, 14.30: Bánhorváti – Bogács
Sz, 14.30: Varbó – Karcsa
Sz, 14.30: Szendrő – Edelény
V, 13.30: Felsőzsolca – Encs
V, 13.30: Hidasnémeti – Ózd

13. forduló (november 4–5.)

Sz, 13.00: Edelény – Bánhorváti
Sz, 13.00: Sajóbábony – Hidasnémeti
Sz, 13.00: Encs – Szendrő
Sz, 13.00: Szerencs – Mád
Sz, 13.00: Ózd – Bőcs
Sz, 13.00: Bogács – Varbó
Sz, 13.00: Gesztely – Felsőzsolca
V, 13.00: Karcsa – Onga

14. forduló (november 11–12.)

Sz, 13.00: Onga – Bogács
Sz, 13.00: Bőcs – Sajóbábony
Sz, 13.00: Bánhorváti – Encs
Sz, 13.00: Varbó – Edelény
Sz, 13.00: Szendrő – Gesztely
V, 13.00: Felsőzsolca – Ózd
V, 13.00: Hidasnémeti – Mád
V, 13.00: Karcsa – Szerencs

15. forduló (november 18.)

Sz, 13.00: Edelény – Onga
Sz, 13.00: Sajóbábony – Felsőzsolca
Sz, 13.00: Encs – Varbó
Sz, 13.00: Mád – Bőcs
Sz, 13.00: Szerencs – Hidasnémeti
Sz, 13.00: Ózd – Szendrő
Sz, 13.00: Bogács – Karcsa
Sz, 13.00: Gesztely – Bánhorváti

16. forduló (november 25–26.)

Sz, 13.00: Edelény – Karcsa
Sz, 13.00: Sajóbábony – Szendrő
Sz, 13.00: Encs – Onga
Sz, 13.00: Mád – Felsőzsolca
Sz, 13.00: Szerencs – Bogács
Sz, 13.00: Ózd – Bánhorváti
Sz, 13.00: Gesztely – Varbó
V, 13.00: Hidasnémeti – Bőcs


Fotó: Kozma István
Borsod-Abaúj-Zemplén - Együttműködési megállapodást kötött az MLSZ megyei igazgatósága és a megyei rend­őr-főkapitányság. A mádi Borsai-kastélyban csütörtökön délután Sajti Viktor, az MLSZ megyei igazgatója köszöntötte a jelenlévőket, majd Tatárka József, az igazgatóság társadalmi elnöke – aki a ...

mlsz_dijatado_33
Miskolc - Miskolcon, az ITC-székház konferenciatermében kedd délután tartották az MLSZ Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Igazgatóságának hagyományos érem- és díjkiosztó ünnepségét. Az eseményen Tatárka József társadalmi elnök és Sajti Viktor igazgató értékelte a napokban zárult bajnokságokat, majd átad...

Szirmabesenyő vs. Szalonna
Miskolc - A 2017/2018-as Borsod-Abaúj-Zemplén megyei II. osztályú bajnokság Észak csoportjának őszi órarendje. [poll id="1521"] 1. forduló (augusztus 12–13.) Sz., 17.00: Bódvaszilas – Rudabánya Sz., 17.00: Sajósenye-Arnót – Aszaló (Sajósenyén) Sz., 17.00: Sajószentpéter – Dédestapolcsán...

Hernádnémeti vs. Kisgyőr
Miskolc – A 2017/2018-as Borsod-Abaúj-Zemplén megyei II. osztályú bajnokság Közép csoportjának őszi órarendje. [poll id="1523"] 1. forduló (augusztus 12–13.) Sz., 17.00: Bükkzsérc – Tiszapalkonya Sz., 17.00: Sajószöged – Mezőcsát Sz., 17.00: Tiszakeszi – Tibolddaróc Sz., 17.00: Hernád...

Abaújszántó vs. Pácin
Miskolc - A 2017/2018-as Borsod-Abaúj-Zemplén megyei II. osztályú bajnokság Keleti csoportjának őszi órarendje. [poll id="1524"] 1. forduló (augusztus 12–13.) Sz., 13.00: Telkibánya – Ináncs Sz., 17.00: Sárospatak – Garadna Sz., 17.00: Pálháza – Pácin Sz., 17.00: Tiszakarád – Tiszalad...



Ózd.
BOON.HU






hirdetés