BOON - Sport - NB II.

2019.05.02. 14:09

KBSC: „Inkább a küzdelem dominált, mint sem a szép játék”

Kazincbarcika - A labdarúgó NB II. 35. hétközi fordulójában hazai pályán szerepelt a Kazincbarcikai SC.

Kazincbarcikai SC–BFC Siófok 3–2 (0–1)

Putnok, 300 néző. V.: Berényi (Szécsényi, Szalai).

Kazincbarcikai SC: Fila – Palmes, Belényesi, Fótyik, Mikló – Toma – Kiss B., Krausz, Tóth L. (Lukács R., 51.) – Kanalos (Ádám F., 78.), Szabó L. (Gábor L., 68.). Vezetőedző: Gálhidi György.

BFC Siófok: Tajti – Kiss B., Lorentz, Réti (Izing, 73.), Csibra – Gál M., Horváth A. – Magasföldi (Szakály D., 60.), Balogh B. (György N., 81.), Csillus T. – Zamostny. Vezetőedző: Márton Gábor.

Jók: Belényesi, Fótyik, Toma, Krausz, ill. Zamostny, Csillus T.

Gálhidi György: – A mérkőzésen inkább a küzdelem dominált, mint sem a szép játék. Örülünk, hogy az elmúlt hetek peches meccsei után sikerült megszereznünk a három pontot. Gratulálok a játékosoknak a győzelemhez, nagyon sokat tettek azért, hogy megnyerjük a találkozót.

Márton Gábor: – Peches mérkőzés volt, 1 pontra minimum rászolgáltunk volna. Gratulálok a Kazincbarcikának.

37. perc: A 16-osnál kapott labdát Zamostny, és ballal a jobb alsó sarokba helyezett, 0–1.

50. perc: Toma 16 méterről egy csel után a jobb alsó sarokba lőtte a labdát, 1–1.

58. perc: Toma cselezett jobbról befelé, és ballal a jobb felső sarokba küldte a lasztit, 2–1.

85. perc: A hazai kaputól 22 méterre szabadrúgáshoz jutott a Siófok. A pontrúgást Zamostny végezte el, aki ballal a kapu jobb oldalába bombázott, 2–2.

94. perc: Kiss B. szögletét követően Belényesi fejelt a kapu közepébe, Tajtit megelőzve, 3–2.