Labdarúgó NB II - „Megérdemelten nyertük meg a mérkőzést”

Cigánd - A labdarúgó NB II 12. fordulójában vasárnap nyert a Cigánd.

Cigánd SE – Szegedi EOL 3-0 (1-0)

Balmazújváros, 300 néző. V.: Böcskei.

Cigánd: Egyed – Molnár, Raducu, Csicsvári, Szilágyi – Oltean, Baksa – Barcsay (Nagy, 68.), Katona, Angyal (Varga, 65.) – Popescu (Roszel, 61.). Szakmai igazgató: Szénay Péter.

SZEOL: Dongó – Kéri, Gajág, Ikonomu, Grünvald – Rácz, Forró (Németh, 46.) – Lévai (Schrammel, 74.), Puskás, Beretka (Buzási, 74.) – Péter. Vezetőedző: Tóth Ákos.

39. perc: Egy hazai támadás végén Popescu két védő között ollózott 6 méterről a kapuba, 1-0.

51. perc: Puskás megkapta a második sárga lapját így a kiállítás sorsára jutott.

64. perc: Roszel remek ütemben hozta helyzetbe Katonát aki 8 méterről laposan gurított a hálóba, 2-0.

91. perc: Nagy remek passza után Katona talált a kapuba, 3-0.

Jók: az egész csapat, ill. Ikonomu, Kéri.

Szénay Péter: – Gratulálok a játékosoknak, jól játszva, megérdemelten nyertük meg a mérkőzést.

Tóth Ákos: – Az első félidőben mutatott gyenge játékunk miatt teljesen megérdemelten szerezte meg a vezetést a Cigánd. A második játékrész elején egy fegyelmezetlenség miatt emberhátrányba kerültünk ami végképp eldöntötte a meccs végkimenetelét, csak a vereségünk nagysága volt kérdéses. Gratulálok a Cigándnak.