„Örülök, hogy a három hetes meccsdömpinget győzelemmel zártuk”

Kazincbarcika – A labdarúgó NB II 30. fordulójában idegenben szerepelt vasárnap a KBSC.

MTK Budapest – Kazincbarcikai SC 4-1 (2-1)

Budapest, 1231 néző. V.: Kovács.

MTK: Szentpéteri – Katona, Gengeliczki, Balogh B., Jakab – Vass P. (Kulcsár, 72.), Kanta, Borbély B., Takács (Gera D., 57.) – Schäfer (Varju, 77.), Lencse. Vezetőedző: Feczkó Tamás.

KBSC: Somodi – Palmes, Hegedűs D. (Bene, 78.), Belényesi, Heil – Süttő, Mikló, Sigér, Boros – Orovecz (Kanalos, 57.), Murai (Kristófi, 65.). Vezetőedző: Vitelki Zoltán.

18. perc: Lencse kapott labdát és két védő között 15 méterről kilőtte a jobb alsó sarkot, 1-0.

21. perc: Boros kapott kitűnő átadást és 15 méterről a bal alsó sarokba helyezett, 1-1.

45. perc: Vas szögletét mindenki elnézte, Balogh ébredt a legkorábban és 17 méterről a bal alsó sarokba lőtt, 2-1.

60. perc: Egy rövid felszabadítást követően Schäfer elé került a labda aki 14 méterről higgadtan a jobb alsó sarokba lőtt, 3-1.

90. perc: Jobb oldali hazai beadás után Lencse 3 lépésről bombázott a kapuba, 4-1.

Jók: Kanta, Schäfer, Vass P., ill. Palmes, Süttő.

Feczkó Tamás: – Örülök, hogy a három hetes meccsdömpinget győzelemmel zártuk és hogy a 17 éves Varju bemutatkozhatott a felnőtt csapatban. Annak már kevésbé, hogy rengeteg helyzetet kihagytunk.

Vitelki Zoltán: – Gratulálok az MTK-nak, sajnos sokat hibáztunk, így nem válhatott valóra pontszerző álmunk. A helyzetek megvoltak mindkét oldalon, ezekkel az MTK jobban tudott élni, mi pedig nem.