Országos élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Akt.:
Budapest – A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

december 9., szerda:
——————–
M4 Sport
17.57: Kézilabda, férfi NB I, Mezőkövesd – B.Braun Gyöngyös
20.40: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Chelsea-FC Porto

Sport 1
16.00: Kézilabda, női világbajnokság, Montenegró-Tunézia
18.15: Kézilabda, női világbajnokság, Szerbia-Japán
20.30: Kézilabda, női világbajnokság, Magyarország-Dánia

Sport 2
13.43: Lóverseny, futam
17.45: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Szolnoki Olaj-Besiktas
20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Bayer Leverkusen-Barcelona

Sport M
17.45: Kosárlabda, női Európa Kupa, CMB Cargo-Uni Győr – Namur

AMC
20.30: Labdarúgás, BL, Olympiakosz-Arsenal

Eurosport 2
18.00: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Banvit-Trabzonspor
21.00: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Grand Canaria-Alba Berlin

Digisport 1
16.55: Kézilabda, SEHA Liga, Meskov Breszt-MVM Veszprém
20.10: Kézilabda, Bundesliga, Hamburg-Füchse Berlin

 

december 10., csütörtök:
————————
M4 Sport
15.57: Futsal, világbajnoki selejtező, Ukrajna-Anglia, Győr
18.12: Futsal, világbajnoki selejtező, Magyarország-Belgium, Győr
19.57: Röplabda, férfi NB I, Szolnoki Főiskola RKSI-Vegyész RC Kazincbarcika

Sport 1
1.30: Jégkorong, NHL, Montreal Canadiens-Boston Bruins

Sport 2
13.43: Lóverseny, futam
16.00: Kézilabda, női világbajnokság, Argentína-Brazília
18.15: Kézilabda, női világbajnokság, Franciaország-Kongói DK
20.30: Kézilabda, női világbajnokság, Románia-Norvégia

Eurosport 2
19.45, 20.30 és 21.30: Műkorcsolya, Grand Prix-döntő

Digisport 1
11.30: Tenisz, International Premier Tennis League, Japan Warriors-UAE Royals
15.00: Tenisz, International Premier Tennis League, Philippine Mavericks-Indian Aces
18.40: Labdarúgás, Európa Liga, FC Sion-Liverpool
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Fiorentina-Belenenses

Digisport 2
16.45: Kosárlabda, női Európa Kupa, PINKK Pécsi 424-Reyer Venezia
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, Napoli-Legia Warszawa
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Lech Poznan-FC Basel

Digisport 3
19.00: Labdarúgás, Európa Liga, Slovan Liberec-Olympique Marseille
21.05: Labdarúgás, Európa Liga, Tottenham Hotspur-Monaco

RTL 2
21.05: Labdarúgás, Európa Liga, Sporting CP-Besiktas