Ongai négyes a rangadón

A labdarúgó megyei II. osztály Északi csoportjának 15. forduló három meccsre került sor szombaton.

Varbó – Onga 1-4 (1-4)
Varbó, 100 néző. V.: Károly.

Varbó: Éliás – Szőke, Kiss T., Grebely (Dienes L.), Kolláth, Cseh, Bak, Kalász (Bencs), Jakab (Lubai), Tóbiás, Kálmán (Kozma). Edző: Veres Imre.
Onga: Mulató – Glonczi, Smida, Tóth G., Szabó (Galamb), Barcsai J., Ruzsvánszki (Barcsai B.), Hamza (Lakatos M.), Tóth B. (Nagy K.), Varga Zs., Csikós. Edző: Kapitány Béla.

G.: Cseh, ill. Varga Zs. (2), Csikós, Tóth G. Kiállítva: Tóbiás (68.), ill. Barcsai J. (70.). Jók: senki, ill. Varga Zs. (a mezőny legjobbja) és az egész csapat. Ifi.: 0-0.

Veres Imre: – A mai napon a második helyezett játszott a harmadik helyezettel. Már az első félidőben eldőlt a mérkőzés, nem tartottuk be a megbeszélteket.
Kapitány Béla: – Játékosaim átérezték a mérkőzés fontosságát. Az első félidőben olyan iramot és teljesítményt nyújtottak, amivel el is dőlt a mérkőzés kimenetele. További sikereket és jó egészséget kívánok a varbói sportbarátaimnak.

Szendrő – Homrogd 3-2 (2-0)
Szendrő, 100 néző. V.: Petus.

Szendrő: Elek – Pozsgai, Szaniszló, Ádám A., Szkiba, Skaliczki (Kiss G.), Fenyves G., Melhardt, Lóczi, Gál (Varga E.), Tóth M. Edző: Varga Emil.
Homrogd: Korály – Krajnyák, Tóth, Vróbel (Kiss E.), Fazekas, Grebely, Szilágyi, Balázs, Károly, Farkas, Kiss J. Edző: Szlifka Csaba.

G.: Tóth M. (2), Skaliczki, ill. Krajnyák, Farkas. Jók: Pozsgai, Szaniszló, Ádám, Tóth M., ill. Korály, Tóth, Fazekas. Ifi.: 1-0.

Varga Emil: – Küzdelmes mérkőzésen, háromgólos vezetésünk után, saját magunk tettük nehézzé a meccset, a jól hajrázó vendégekkel szemben.
Szlifka Csaba: – A hazaiak saját maguknak nehezítették meg a győzelmet. Mi nagyon gyengén játszottunk, de még így is egyenlítési lehetőségünk volt.

Dédestapolcsány – Sajószentpéter 0-5 (0-2)
Dédestapolcsány, 70 néző. V.: Molnár.

Dédestapolcsány: Kovács G. – Szakács K., Molnár N., Szert, Karóczkai, Schweiczer, Páró, Gór, Szalóki Cs. (Kovács K.), Bodri (Medve), Gyomai. Edző: Molnár Gábor.
Sajószentpéter: Molnár T. – Sipos J. (Kovács), Varga, Mező, Balogh N., Juhász (Musa), Mátyás, Béres O., Garai (Kádas), Szabó B. (Borbély), Lukács. Edző: Divinszki József.

G.: Balogh (2), Musa, Garai, Kádas. Jók: senki, ill. senki. Ifi.: 0-1.

Molnár Gábor: – Kritikán alul játszottunk, gratulálunk a bajnokesélyesnek. Jó játékvezetés.
Divinszki József: – Jó csapat otthonában, helyenként jó és eredményes játékkal megérdemelt győzelem.