Ők is diplomások lettek a Miskolci Egyetemen

Akt.:
Ők is diplomások lettek a Miskolci Egyetemen
Miskolc – Újabb négy kar végzősei vették át péntek délelőtt és délután oklevelüket a Miskolci Egyetemen.

Az Észak-Magyarországnál és a Borsod Online-nál hagyomány, hogy minden esztendőben közli a Miskolci Egyetemen aktuálisan végző hallgatók névsorát a diplomaosztók napján, ezzel is köszöntve az oklevelüket megkapókat.

A csütörtöki diplomaosztó után pénteken a Bartók Béla Zeneművészeti Intézet, a Gazdaságtudományi Kar, a Gépészmérnöki és Informatikai Kar és a Műszaki Földtudományi Kar végzősei kapják meg oklevelüket.


Bartók Béla Zeneművészeti Intézet

Alkotóművészet és muzikológia (alapszak)

Hocza Viktória – zeneismeret, Nagy Zsuzsanna – zeneismeret

Előadó-művészet alapszak

Blaskovics Bence – klasszikus gordonka, Czirok Ildikó – klasszikus gitár, Csiki Lilla – klasszikus furulya, Csíková Estera – klasszikus zongora, Deme-Farkas Rita – klasszikus ének, Gyetvai Judit – klasszikus ének, Hizsnyik Evelin – klasszikus fuvola, Kassai Judit – klasszikus fuvola, László Réka – klasszikus ének, Magyar Dóra – klasszikus fuvola, Marozsán Zoltán – klasszikus ének, Molnár Zsuzsa – klasszikus ének, Nagy Tamara – klasszikus ének, Nagy Zsófia – klasszikus ének, Péter Csaba – klasszikus gitár, Péti Sára – klasszikus szaxofon, Petró Dalma – klasszikus ének, Szalóki Roland – klasszikus trombita, Szkibó Gergő – klasszikus gitár, Talián Tamás – klasszikus kürt, Zsiros Gabriella – klasszikus ének

Tanár–zenetanár (mesterképzés)

Bajánné Babics Nóra – fuvola, Bakos Judit – zongora, Bundzik István – zongora, Csányi Zita Mária – zeneismeret, Csizinszky Zsuzsa – zongora, Dr. Kalmárné Anka Ildikó – zongora, Fazekas Alexandra – zeneismeret, Gáspár Attila – klarinét, Jobbágy Katalin Erika – fagott, Kis Róbertné – hegedű, Korbuly Klára Cecília – oboa, Kovács Attila – furulya, Kovács Károly Dávid – harsona, Kozák Anita Mariann – furulya, Menyhárt Ferenc – klarinét, Mesterné Sándor Tímea – zeneismeret, Mozerné Horga Stefánia – ének, Osztermayerné Bóta Enikő Rita – zeneismeret, Péntek Julianna – szaxofon, Simon Istvánné – ének, Szilágyiné Hegedűs Éva – ének, Szőke Márton Gábor – klarinét, T. Simonné Rieger Magdolna – ének, Takács Nóra Luca – zongora, Tóth Sándor – zongora, Virágh Lilla – kürt, Virágh Márk – ütőhangszer

Szakirányú továbbképzés

Almássy Benjámin János – klasszikus gitár előadóművész, Berki Lilla Ildikó – klasszikus furulya előadóművész

Gazdaságtudományi Kar

Okleveles közgazdász

Baghy Violetta, Balázs Éva, Barnóczki Zoltán, Birnbaum Gergely, Bíró Balázs, Bodnár Márton, Borkuné Gubik Éva, Böszörményi Péter, Bukodi Éva, Cziczó Zsuzsanna, Dajkáné Kollár Ildikó, Darab Dóra, Demjén Petra, Dr. Fodor Tibor, Dr. Fogarasi Erzsébet, Fegyverneki Zsanett, Feigel Kitti Ildikó, Gabulya Anikó, Gellért Gabriella, Gergely Csilla, Grimon Fruzsina, Guba Renáta, Harangozó Döníz, Honti Helga, Horváth Klára, Horváth Klaudia, Jablonkai Anett, Jobbágy Alexandra, Kardos Erika, Karóczkai Linda, Kertész Áron, Kiss Olivér, Kmetz Zsuzsanna, Kocsis Viktória, Kollát Attila, Kolozsvári Tiborné, Kosztyi György, Kovács Marianna, Kováts Viktor, Krajcsik Zsolt, Kulinné Szabó Éva, Lévai Melinda, Likai Szabina, Luteránus Emese, Maczinkó Gabriella, Major Viktória, Menczel László, Mihalecz Ágnes, Molnár Eszter, Molnár Krisztián, Molnár Vanda, Niczky Mercédesz, Nyegrai Krisztina, Ocskay Gyula, Ostorházy Vivien, Pankotainé Mohácsi Ibolya, Papp Dorottya, Papp Erzsébet, Paszera András Dénes, Révész István, Sándor Fanni, Sass Viktória, Somodi Balázs, Somogyiné Marozsán Lívia, Sütő Laura, Szabó Béla, Szabó Laura, Szakácsi Alexandra, Szalánczi Viktória, Takács Zsolt, Takácsné Szabó Éva, Tari Dóra, Tóth Beatrix, Török Tamás, Vadász Szabina, Vályi-Nagy Katalin, Varga Gyula, Varga József, Vas Miklós, Verdes Réka

Közgazdász

Almási Balázs, Bai Edina, Bakai Anikó, Balogh Gabriella, Bánhidi Alexandra, Braun Dávid, Farkas Katalin, Fedor Milán, Gondos Szabina, Gulyás Rita, Guzi Dóra, Hámori Árpád, Hencz Ádám, Horváth Marietta, Horváth Orsolya, Ispán Zsolt, Kamuti Dóra, Kiss Brigitta, Kiss Dorina Loretta, Kiss Nóra, Kocsis Ilona, Kovács Balázs, Kovács Cintia, Kovács Krisztina, Krupár Anna, Lázár Soma, Lovász Ildikó, Mácsai Mónika Melinda, Majoros Bianka, Metszősy Gabriella, Mikola Andor Bence, Molnár Zoltán, Némethné Bene Erzsébet, Novák Blanka, Ongai Máté, Orbán Henrietta, Osváth Fanni, Réti Virág, Schnei­der István, Somos Kinga, Stefán Brigitta Edit, Szabó Brigitta, Szabó Evelin, Szabó Máté, Szederjessy Gertrúd, Szihalmi Balázs, Tamás Adrienn, Tárkányi Balázs, Terhes Katalin, Tirpák Eszter, Tóth Eszter Krisztina, Tóth Rebeka, Urbán Bence, Varga Flóra Vanda, Varga Viktor, Varga Vincéné, Veres László

Szakirányú továbbképzés

Bódisné Kenderóczki Szilvia, Csaba Viktória, Dr. Cseh Gergely, Dr. Farkas Ildikó, Dr. Heim Judit, Dr. Klemm Dávid, Dr. Petrilla Henrietta, Dr. Rudolf Petra, Dr. Turainé Vurom Brigitta, Hunyák Ildikó, Klei­ber Katalin, Mecseki Melinda, Polgár Hajnalka, Sebők Nikoletta, Szepesi Melinda, Tilaji-Lengyel Anett, Vass Kitti, Vigóczki Dóra, Virág Éva, Wittmann László

Gépészmérnöki és Informatikai Kar

Gépészmérnök (egyetemi szintű képzés)

Czibere Béla, Eszlári István, Domán Gergő, Miklós Árpád Ferenc, Szabó Tamás

Műszaki menedzser (egyetemi szintű képzés)

Üveges Balázs

Gépészmérnök (főiskolai szintű képzés)

Balázs Gábor, Bolgár Tamás, Kozma Imre, Mészáros Tamás

Villamosmérnök (főiskolai szintű képzés)

Dósa Csaba

Gépészmérnök (mesterszak)

Aranyosi Dániel, Barabás Péter, Bukta Szabolcs Lajos, Bulla Péter Ágoston, Éles Sándor, Fekete Balázs, Fekete Orsolya, Ferencsik Viktória, Forgács Dávid, Jaczkovits Tamás, Katona László, Kelenföldi Brigitta, Kertes Tamás Mihály, Kiss József, Kővágó Máté, Németh Dávid, Németh Zalán, Pap Attila, Pap Norbert, Papp Gyula, Patai József, Pálfi Sándor, Ráski Zoltán, Szeghő János, Szendrey Dávid, Szűrös Márton, Tóth Dénes, Tóth Viktor, Vas Viktor, Váradi Dávid, Zemlényi Gergő

Logisztikai mérnök (mesterszak)

Gonda Attila, Szentesi Szabolcs

Mérnökinformatikus (mesterszak)

Dócs Róbert, Kiss Ágnes, Sándor Balázs, Sütő Péter, Varga Dóra

Villamosmérnök (mesterszak) kitüntetéses

Tóth Ágnes Edit

Villamosmérnök (mesterszak)

Csendes Dániel, Filep Sándor, Kiss Imre, Kovács Gergely, Póta István, Rabóczki Miklós, Székely Zoltán, Szilágyi Zsolt, Tóth Péter

Energetikai mérnök (alapszak)

Keresztessy László, Sári György, Vigh Ádám

Gazdaságinformatikus (alapszak)

Boros Fruzsina, Gönczi Noémi, Hideg Róbert, Honti Márton, Horváth Zsófia Emília, Németh Gergely, Oláh Gabriella, Szabó Ferenc

Gépészmérnök (alapszak)

Balázs Tímea, Barak Anita, Brezsnyák Tamás, Buzai Zoltán, Czibere Sándor, Farkas Ákos, Fekete Károly, Győr Ádám, Heiner Ádám, Illés Vince, Joó István, Kisbenedek Krisztián, Kondrát Dániel, Koós Ervin, Kormos Bence Ádám, Kubus István, Lakatos Dávid, Makai Attila, Mészáros Dániel, Molnár Ágnes, Molnár Péter, Murai Dávid, Nagy Ádám László, Nagy Árpád László, Nagy Gábor (1985), Nagy Gábor (1988), Novák Máté, Orosz Dávid, Pónus Ádám, Purda Ádám, Rási Péter, Répási Bálint János, Rolyák József, Schweitzer György, Sóskúti Dávid, Sulczi Norbert, Szabó Zsolt, Szani Tomaj Máté, Szecskó Tamás, Szigeti András, Tamás János, Tubak Viktor, Varga Gergely, Varga Vince, Vasas József, Virág László

Ipari termék- és formatervező mérnök (alapszak) kitüntetéses

Murvai Orsolya

Ipari termék- és formatervező mérnök (alapszak)

Durbák Viktor, Fehér Csaba, Kovács Péter Tibor, Pataki Nóra, Tóth Fruzsina

Mechatronikai mérnök (alapszak)

Jószai Zoltán, Kenyhercz Tamás, Kiss Dániel, Oláh Gábor, Szabó Gergő, Szecskó Bence, Sztankó Zombor, Takács Máté, Véber Roberta

Mérnökinformatikus (alapszak)

Bartha Roland, Brózsely Gábor, Dobos Tamás, Garamszegi Kata, Illés Éva, Jászay Péter, Lukács László, Misztina Péter, Mohácsi Máté, Molnár Péter, Rostás László, Sass Péter, Szegedi Levente, Szeghő Tibor, Tóth Gerely Béla

Műszaki menedzser (alapszak)

Dobóczi Barbara, Garami Edit, Gáspár Zsuzsanna Mária, Juhász János, Kelemen Lilla, Kökény Tímea, Lipcsik Márk Bence, Ónodi Ildikó, Tóth Ildikó

Programtervező informatikus (alapszak) kitüntetéses

Czinke Csaba

Programtervező informatikus (alapszak)

Botos Imre, Gömöri Balázs, Major Gergely, Papp Andrea, Sülyi Ákos Ágoston, Takács Péter

Villamosmérnök (alapszak)

Ágoston Péter, Gyarmati Tamás, Kádár Sándor, Kismarton Bence, Komló György, Kovács Ádám, Köteles Gergő, László Réka, Lovas Roland, Szeitz László

Műszaki Földtudományi Kar

Mesterképzési szak (kitüntetéses oklevél)

Gácsi-Kis Mária, Galyas Anna Bella, Nagy Martin, Pákozdi Gábor, Pinjung Zsolt, Shilenko Vladimir, Soltész Anita, Varga Lilla

Mesterképzési szak

Albert Gergő, Bánfi Tamás, Barabás Enikő, Bári Viktor, Benő Enikő, Berentés Ágnes, Dávid Péter, Dombóvári Péter Attila, Fail Boglárka, Gál Levente, Hegedűs Réka, Herschman Tamás, Homoki Balázs, Hrabina Andrea, Kaimbayev Talgat, Karokh Hama Zyad Hamad Mustafa, Karwan Saeed Ibrahim, Kascsák Máté, Kassai Gergely, Koczka Zsolt, Kovács György, Limanov Alisher, Mag Gergely András, Mallár Bence, Mészáros Melinda, Mocsári Gábor, Nagy Boglárka, Nyiri Gábor, Papp Dávid, Peszeki Dóra Judit, Pólya Imre Mátyás, Rejtő Renáta, Shyrakbayev Damir, Soltész Anett, Sólyom Pál Dávid, Sóvári Fanni, Szabó Szandra, Szankai László Viktor, Székely Zoltán Péter, Szép László, Szilvási Marcell, Tabi Barnabás, Talpas László, Tari Laura, Tóbiás Angelika, Tomkó József, Török Viktor, Yeleussinov Makhambet

Alapképzési szak (kitüntetéses oklevél)

Bánki Dániel, Lengyel Tamás

Alapképzési szak

Bárdos Erika, Béres Tamás, Bodnár Balázs, Boros Adrienn, Czibere Dániel, Dorgai Balázs Zoltán, Fekete Carmen Brigitta, Gál Milán, Gecse Alexandra Erika, Gergely Amina, Golitkó Bernadett, Hegymegi Ádám, Holácsik Réka, Hunyor Álmos, Juhász Dávid, Kaczur Illés, Kalmár Dávid, Körtvély Richárd József, Lakatos Orsolya, Lány Ádám, Magyar Milán János, Majoros Péter János, Mészáros Richárd, Mezei Gábor, Miklós Evelin, Molnár Levente, Novák Orsolya, Orosz Dániel, Osváth Imola, Pálfi Blanka Judit, Papp Ábel Milán, Pásztor Roland, Pecsmány Péter, Petrovics Dorina, Pitty Oliver, Pusztai Patrik, Sebe István, Sebe Márton, Spiczmüller Richárd, Szabó Péter, Szolyák Zsuzsanna, Szomszéd Norbert, Tokárszki Zoltán László, Tóth Tibor Dániel, Varannai Balázs, Varga Zsófia, Végh Viktor, Vig Martin, Vincze Vivien, Vizkeleti Anna, Zana Márk

Szakirányú továbbképzési szak

Marosvölgyi Krisztina


Diplomások lettek a Miskolci Egyetemen

Miskolc – Négy kar végzősei vették át csütörtökön oklevelüket a Miskolci Egyetemen. tovább »