Labdarúgó megyei II. osztály, Díjözön-csoport.  video

Levelek–Nyírlugos      2–2 (0–2)
Levelek, 150 néző, v.: Frindik.
Levelek: Károly – Bukta, Majláth, Mónus, Homonyik, Molnár T., Lakatos S., Liki (Soltész M.), Takács J., Sipos, Tóth Zs.  Játékos-edző: Mónus Gábor.
Nyírlugos: Fehér – Kaszás, Sinka L., Fábián, Balogh F., Tóth Gy., Sándor, Kósa B., Horváth J., Szász, Kereki (Jakab N.). Edző: ifj. Kavalecz Béla. Gól: Kaszás (mindkettő öngól), ill. Kósa B., Kereki. Ifi: 4–1.
Mónus Gábor: – Nyögvenyelős játékkal sikerült egy pontot itthon tartani.
Ifj. Kavalecz Béla: – Gólkülönbséget javíthattunk volna, sajnos, rengeteg helyzetet kihagytunk, rúgtunk négy gólt – kettőt ide, kettőt oda.

Nyíribrony–Nyírgyulaj         2–1 (1–1)
Nyíribrony, 100 néző, v.: Fábián.
Nyíribrony: Nagy A. – Szabó Z., Szegedi, Törő, Borza, Dankó, Kriston, Tárkányi, Papp A., István G., Burik. Edző: Fogarasi Zoltán.
Nyírgyulaj: Gáll – Konyha, Csoba (Bodnár L.), Erdei L., Sivadó, Kerecseny (Sárosi), Vajdics, Tímár, Horváth N. (Szabó I.), Dobos, Pelyák. Edző: Hüse Gábor. Gól: ill. Pelyák. Ifi: 2–2.
Hüse Gábor: – Reméljük az ellenőr jegyzetelt és levonja a megfelelő következtetéseket…

Apagy–Nyírmihálydi   3–0 (1–0)
Apagy, 80 néző, v.: Bíró Cs.
Apagy: Hímer – Ugyan (Szilágyi Z.), Nagy Á., Támba, Kovács Zs., Barna, Nagy I (Szűcs G.)., Kozák, Nagy K., Tóth A. (Bakró), Kovács O. Edző: Szegfű Mihály.
Nyírmihálydi: Dormán – Havelant, Kovács F., Győrösi, Lánczi, Rácz, Madudin, Sós, Rátonyi, Lakatos J., Sebők. Edző: Selyem Nándor. Gól: Barna, Kovács O., Nagy K. Ifi: 2–1.
Szegfű Mihály: – Akadozó játékkal is magabiztosan nyertünk, amit elhunyt kapusunk, Sinka Tibor emlékének ajánlunk.
Selyem Nándor: – Kihagytunk legalább tíz ziccert, lehetett volna más is az eredmény.

Kölyök SC–Bököny     2–1 (0–1)
Kék, 100 néző, v.: Véghelyi.
Kölyök SC: Cseh – Sarkadi, Nagy I., Kiss J., Tóth Á. (Karasz), Teremi, Szabó I., Balogh N. (Csire), Koczák (Tomasovszki), Virág T., Gégény Zs. Edző: Nagy Lajos.
Bököny: Csontos – Lovas, Sántha, Járó (Hüse L.), Kiss Sz., Szabó L. (Dalanics), Szálku (Juhász J.), Szabó Cs., Dudás A., Horváth I., Antal. Játékos-edző: Juhász János. Gól: Kiss J., Nagy I. ill. Horváth I. Kiállítva: Horváth I. (60. perc), Szabó Cs. (70. perc) Ifi: 1–3.
Nagy Lajos: – Akaratból jelesre vizsgáztunk, hiszen hátrányban büntetőt hibáztunk. Fiatal csapatunk megérdemelte a győzelmet.
Juhász János: – Az iksz reálisabb lett volna.

Nyírvasvári–Kálmánháza    6–0 (3–0)
Nyírvasvári, 150 néző, v.: Kriser.
Nyírvasvári: Horváth B. – Vaszlavik, Pataki, Heller, Kun (Vegyenás), Nagy B. (Molnár I.), Kocsis P., Kocsis Z., Paulik J. (Polacsek), Nádasdi (Balugyánszki), Balogh A. Edző: Lukács Tibor.
Kálmánháza: Sós A. – Takács J., Erdei L., Erdei G. (Czuczku), Szilágyi K. (Kulcsár), Szabó Zs., Holácsik, Veres G. (Stekkler), Szabó K., Király T. (Tamás T.), Szilágyi M. Edző: Hajdú Pál. Gól: Kocsis Z. 3, Nádasdi, Molnár I., Paulik J. Kiállítva: Erdei L. (5. perc). Ifi: 0–2.
Lukács Tibor: – Magabiztosan nyertünk.
Hajdú Pál: – A negyedik percben a jogos tizenegyest nem kaptunk meg, az ötödikben a jogos kiállítást igen – ezzzel el is dőlt a mérkőzés.

Ófehértó–Szakoly       0–1 (0–1)
Ófehértó, 150 néző, v.: Papp F.
Ófehértó: Kovács V. – Pekács, Nagy S., Tóth P., Bodnár, Csohány, Kozma B., Pápay, Király I., Kerekes, Bistyei (Nyavádi). Játékos-edző: Dolhai Tibor.
Szakoly: Cziotka – Bodó, Boros, Kulánda T., Hajnal (Hurcsik), Balogh N., Drahos, Puki, Vadicsku, Balogh F., Palaga. Edző: Kulánda Tibor. Gól: Hajnal. Ifi: 2–5.
Dolhai Tibor: – Nem szeretnék nyilatkozni.
Kulánda Tibor: – Megérdemelten nyertünk.

Kótaj, 300 néző, v.: Lippa.
Kótaj: Hegyes – Horváth Cs., Moravcsik, Lipcsei T., Mészáros, Czifra, Ferenczi F., Ignácz Cs., Toma Zs. (Oláh S.), Kató Gy., Ignácz D. (Hangácsi). Edző: Fekete László.
Nyírtelek: Krizsanovszki – Bárány, Bodnár (Ványi), Karaffa, Dankó, Gégény, Géczi, Szatmári, Turóczi (Hengsperger), Kozák, Bánfi. Edző: Vránszki Péter. Gól: Hengsperger. Ifi: 0–4.
Fekete László: – Küzdelmes mérkőzésen a nagyobb rutin győzött. Gratulálok mindkét csapatnak!
Vránszki Péter: – A második félidőben nyújtott játék alapján megérdemelten nyertünk.

Kállósemjén–Kék        1–2 (1–0)
Kállósemjén, 100 néző, v.: Molnár S.
Kállósemjén: Árpád – Papp G., Tóth M., Tóbiás, Farkas G., Hudák, Csákányos, Nagy J., Jávor (Huszti), Molnár L. (Lakatos Cs.), Nyeste. Edző: Lipcsei János.
Kék: Petró Sz. – Csáki, Mondok (Belus), Papp Zs., Sipos, Hegedüs (Ignéczi), Spisák, Lippai, Lakatos Tamás (Makai), Szurcsik (Polacsek), Lakatos Tibor (Lukács). Edző: Buzás Lajos. Gól: Nyeste, ill. Lukács 2. Ifi: 2–1.
Lipcsei János: – A játékvezető sajnos, nem tudta milyen rendezvényen van… Nem tudjuk, miért bántanak bennünket még hazai pályán is?
Buzás Lajos: – Küzdetudásból jelesre vizsgáztunk, köszönöm a fiúknak a szép születésnapi ajándékot.