Nyolc gól született Tarcalon

Vasárnap délután négy találkozót vívtak a Intersport megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Keleti csoportjában. Tarcalon nyolc gólt láthattak a nézők.

Karcsa–Pácin 3-3 (1-3)
Karcsa, 350 néző, v.: Tarjányi.
Karcsa: Szakál (Dókus)–Peimli, Matkó, Vicickó, Simon J. (Vékony), Szabó P., Matusz, Csizmár, Kelemen, Orosz P. (Simon R.), Kovács T. Edző: Balogh János.
Pácin: Kovács (Soltész)–Ocsenás, Nagy A., Nagy F., Halász, Iski, Paronai Tibor, Nagy P., Balla (Gál), Paronai Tamás, Góré (Séra). Edző: Séra Csaba.
G.: Simon J., Simon R., Szabó P. Kiállítva: Nagy P. (a lefújás után). Jók: Matkó, Kelemen, ill. az egész csapat. Ifi: 3-4.
Balogh János: – Rangadóhoz méltó mérkőzésen, a második félidőben nyújtott higgadtabb játékkal jobb eredményt érhettünk volna el. A döntetlen igazságos.
Séra Csaba: – Az utolsó utáni percben egyenlített a csoport dobogós csapata. Ez mindent elmond teljesítményünkről. Gratulálok mindkét csapatnak.

Mád–Bodrogkisfalud 2-1 (0-1)
Mád, 200 néző, v.: Bárdos.
Mád: Erdei–Erdélyi, Szívós P., Ruszkai, Takács V., Babos, Csikai (Pásztor), Laczkó, Takács B., Szívós Gy. (Török), Tóth L. (Földi). Edző: Toplenszki György.
Bodrogkisfalud: Bánóczki–Liszek, Müller, Kamarási, Németh, Bodnár, Hajdú, Fegyveres, Maczek, Hauberger, Gyulai (Halász). Edző: Bodnár Csaba.
G.: Takács V., Tóth L., ill. Bodnár. Jók: az egész csapat, ill. Liszek, Müller, Bodnár. Ifi: 2-0.
Toplenszki György: – A küzdelem dominált, remélem, hogy sikerült ezzel a győzelemmel ráhangolódni a rangadókra.
Bodnár Csaba: – Nagyon durva ellenféllel szemben nem kaptuk meg az egyenlő feltételeket.

Sárospatak–Gönc 3-0 (2-0)
Sárospatak, 150 néző, v.: Bárczi.
Sárospatak: Braun–Szőke, Szabó S., Espák, Punyi Gy., Tóth (Géczi), Kerékgyártó K., Kecskés, Oldal (Kerékgyártó Cs.), Pothurszki (Gilling Cs.), Horváth. Edző: Zsófi József és Vakter Gábor.
Gönc: Hován–Molnár L., Szacsuri, Sivák (Varga M.), Kukta, Jordán, Dóczi, Molnár I., Varga D. Urbán (Fekete), Szemán. Edző: Jordán András.
G.: Pothurszki, Horváth, Kecskés. Kiállítva: Szemán (65.). Jók: az egész csapat, ill. Szacsuri, Dóczi, Sivák, Molnár I. Ifi: 4-0.
Zsófi József: – A mezőnyben jó futballt játszó Gönc ellen nagyon fontos győzelmet arattunk.
Jordán András: – A mérkőzés egyes periódusaiban még tíz emberrel is ötletesen játszottunk, de ez csak annyira volt elég, hogy gratuláljunk a nagyon jó pataiaknak.

Tarcal–POSA FC Pálháza 6-2 (4-1)
Tarcal, 100 néző, v.: Molnár.
Tarcal: Pécsi–Kádas, Buri, Takács, Stavirszki, Benczik, Papp, Bencsik, Szutorcsik (Pataki), Egyed, Szegedi (Feller). Edző: Csehi László.
Pálháza: Sütő–Begala, Dandás, Gali, Petercsák G., Kubosi, Zsiga, Kovács, Nemcsák, Szabó (Orosz), Petercsák R. Edző: Hajdú János.
G.: Egyed (3), Bencsik (2), Takács, ill. Nemcsák, Orosz. Jók: az egész csapat, ill. Sütő, Petercsák G., Kovács. Ifi: 6-1.
Csehi László: – Győzelmünk megérdemelt. Játékban viszont sokkal több kell a következő rangadókon.
Hajdú János: – A Tarcal győzelme nem volt kérdéses. A második félidőben jobban játszottunk, de sok helyzetet elhibáztunk.