Nyolc gól Encsen

A labdarúgó megyei I. osztály 9. fordulójában négy mérkőzést rendeztek meg vasárnap.

Encs – Szalonna 4-4 (2-2)
Encs, 50 néző. V.: Molnár.

Encs: Hegedűs – Tóbiás (Czernai), Fülöp, Orosz, Tóth (Kucsma), Kuremszki (Tarr), Gregó, Horváth, Galyas, Molnár, Konkoly (Sziránszki). Edző: Kuszkó Sándor.
Szalonna: Kálló K. – Váradi, Kertész Gy., Kertész A., Horváth P., Kalocsai I., Kálló G., Csemer, Kálló Sz., Hankó, Kalocsai B. Elnök: Kertész Gyula.

G.: Horváth (2), Galyas, Molnár, ill. Kertész A. (2), Kálló G., Csemer. Jók: senki, ill. az egész csapat. Ifi: 9-0.

Kuszkó Sándor: – Enerváltan, akaratgyengén játszottunk, a helyzeteket elpuskáztuk, így reális az eredmény.
Kertész Gyula: – A második félidő játéka alapján megnyerhettük volna a meccset, ennyi ziccert kihagyni nem lehet. Így a végeredmény reális.

Sárospatak – Tomor-Lak 3-0 (0-0)
Sárospatak, 120 néző. V.: Németh.

Sárospatak: Braun – Géczi, Szabó S., Kerékgyártó Cs., Lukács, Zsófi, Sikorszki G., Vécsi (Hoffmann), Kecskés (Vasas), Halder (Sikorszki P.), Simkó (Pothurszky). Edző: Zsófi József, Vachter Gábor.
Tomor-Lak: Simon – Szita, Illés, Kuron, Siroki, Barta, Kalász (Ártim), Tóth (Bokk), Mikó, Szemán, Dobondi. Elnök: Szilvai Attila.

G.: Vécsi (2), Pothurszky. Jók: Vécsi, Sikorszki G., Simkó, Zsófi, Szabó S., Kerékgyártó Cs., ill. az egész csapat. Ifi: 1-1.

Zsófi József: – A mai napon szép játékkal, nagyon sok támadással, szép gólokkal örvendeztette meg a közönségét a csapatunk.
Szilvai Attila: – A mai mérkőzésen az abaújszántói játékvezető gondoskodott a vereségről, hiszen az első félidő 20. percében utolsó emberként nem állította ki a középhátvédet, majd két meg nem adott szabályos gólunk után rendezték el újból sorsunkat szinte összeesküvésszerűen.

Tiszalúc – BTE Edelény 0-0
Tiszalúc, 150 néző. V.: Horváth.

Tiszalúc: Kónya – Olajos, Simon, Lövei (Horváth T.), Roha, Vadász, Pálinkás, Macsó, Végső, Horváth S., Sipos. Edző: Majdanics Péter, Sándor Zsolt.
Edelény: Ihász – Gogolya, Hársasi, Pavlánszki, Béres (Köteles), Konyha, Gáll, Molnár, Kecskeméti (Taraczközi), Kótai F., Sikur (Kótai N.). Csapatvezető: Göndör Judit.

Jók: Horváth S., Simon, Macsó, Roha, ill. az egész csapat. Ifi: 1-3.

Majdanics László, elnök: – Kicsi tompábbak voltunk a megszokottnál, de a lehetőségeink így is meg voltak, hogy eldöntsük a mérkőzést.
Göndör Judit: – Sajnos a kényszerű cserék miatt nem tudtuk azt játszani, amit szerettünk volna, de a csapat erejét jelzi, hogy a látottak alapján a döntetlenre így is jók voltunk, sőt! A szezon eddigi legkiegyensúlyozottabb meccse után gratuláció mindkét csapatnak.

Felsőzsolca – Aszaló 1-2 (0-1)
Felsőzsolca, 200 néző. V.: Vróbel.

Felsőzsolca: Valkányi – Matlyák, Kalász, Bereczki (Szabó V.), Fink (Szobóczki Z.), Staviarszki, Tóth M., Ravasz (Resetár), Bukovenszki (Matesz), Bazsányi, Tocsev. Edző: Hauberger Pál.
Aszaló: Ajtay – Szász, Földvári, Sukály, Meczkó, Kispál, Balogh (Tóth M.), Baráth (Jáger), Mészáros (Sós), Bari, Tóth L. (Lajtos). Edző: Szlifka Miklós.

G.: Szabó V., ill. Bari, Baráth. Jók: Bazsányi, Tocsev, Tóth M., ill. az egész csapat. Kiállítva: Staviarszki (87.), Matesz (87.). Ifi: 11-0.

Kun Attila, elnök: – Ez a játékvezető nem ismeri ezt a játékot, és nincs tisztában annak a szabályaival sem.
Szlifka Miklós: – Nagy küzdelem jellemezte a mérkőzést, jó kontrajátékunk megérdemelt győzelmet ért.