Nyírgyulajból is pont nélkül tért haza a DEAC

© Fotó: Derencsényi István, archív
Debrecen - Egyre nehezebb helyzetbe sodorja magát a DEAC csapata a férfi futsal NB I-ben: a rájátszás ötödik körében is alulmaradtak a debreceniek, akiket megcsapott a kiesés szele.

A Nyírgyulaj otthonában léptek pályára a cívisvárosiak hétfőn este, és szenvedtek 5–2-es vereséget. Kondás Kristóf már a negyedik percben beköszönt, majd a következő minutumban újabb gólt szerzett, csak épp az ellenfélnek. A folytatásban a nyírgyulajiak átvették az irányítást, félidőben 3–1-re vezettek a hazaiak. A szünet után Siska Gergő tovább növelte a fórt. Pallai Zsolt szépített a másik oldalon, azonban Sánta János végleg eldöntötte a meccset, 5–2.

„Nem koncentráltunk megfelelően és rossz napot is fogtunk ki. Center pozícióból kaptunk 4 gólt, így nem szerezhettünk pontot. Mindkét kapu előtt gyámoltalanok voltunk, hiába mezőnyben a megfelelő teljesítmény, így simán kieshetünk…” – olvasható Elek Gergő, a DEAC vezetőedzőjének nyilatkozata a klub honlapján.