Nyertek NB II-es csapataink

A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 27. fordulójában két megyei csapatunk lépett pályára és nyert szombaton.

Kazincbarcikai SC – REAC 1-0 (0-0)
Kazincbarcika, 500 néző. V.: Kassai.

KBSC: Somodi – Vadász, Bányai, Nagy T., Horváth B. – Engi, Ebala, Odrobéna (Hanász, 46.), Lipusz (Poszuk, 87.) – Stevica, Binder (Olasz, 73.). Edző: Kócsi József.
REAC: Somogyi – Kovács B. (Kiss T., 75.), Kapcsos, Cseri, Sallai – Nyerges, Dancs, Jeremiás (Birtalan, 56.), Kovács Z. – Pölöskei, Torma. Edző: Mátyus János.

60. perc: Lipusz szöglete után Kovács Z. kezezett a tizenhatoson belül a játékvezető büntetőt ítélt. A labda mögé Binder állt aki magabiztosan lőtt a hálóba, 1-0.
Jók:
Somodi, Bányai, Horváth B., Binder, Stevica, ill. Somogyi, Torma, Dancs.

Kócsi József: – Úgy érzem nagyon fegyelmezettem, taktikusan és jól focizott a csapat, és a helyzeteinkből egyet sikerült értékesíteni így a mai meccsen ismét hazai pályán arattunk győzelmet. Gratulálok mindenkinek, aki részt vett a három pont megszerzésében.
Mátyus János: – Ilyen nagy téttel bíró meccseket csak akkor lehet megnyerni, ha a csapatot nyerő típusú játékosok alkotják, ez ma nem így volt.

Dunakanyar-Vác – Mezőkövesd-Zsóry 0-2 (0-1)
Vác, 175 néző. V.: Berke.

Vác: Sztankó – Páles, Juhász B. (Benke, 75.), Tányéros, Albert (Rob, 46.) – Farkas P., Vén, Rusvay, Gulyás – Ivanovici (Fekete, 74.), Gáspár. Edző: Szabados György.
Mezőkövesd: Tajti – Lakatos (Bene, 44.), Vitelki (Nagy P., 19.), Elek, Kaszás – Kovács P., Hegedüs, Sivák, Bogdány (Ragó, 87.) – Haburcsák, Szabó V. Edző: Huszák Géza.

40. perc: Nagy P. ívelt be a hazai kapu elé, Szabó V. lefejelte a labdát Bogdány elé aki a kapust megelőzve a kapu közepébe gurított, 0-1.
74. perc:
Haburcsák vezette fel a labdát a váci kapu elé majd kiugratta Bogdányt, aki egy védőt és a kapust is kicselezve 10 méterről lőtt a kapuba, 0-2.