boon-sportoldal

2010.05.23. 22:07

Nem született hazai siker a Közép csoportban

<p>A Borsod-Abaúj-Zemplén megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Közép csoportjának szombati meccsen egy vendégsiker és három döntetlen született.</p>

Tibolddaróc – Harsány 1-3 (0-2)
Tibolddaróc, 200 néző. V.: Nagy L.

Tibolddaróc: Rácz – Suszter, Molnár, Balázs L., Tóth, Cseh (Szekeres), Varga, Szűcs, Lázár, Barna, Balázs J. (Harangozó). Játékosedző: Szűcs Levente.
Harsány: Petró – Székely, Kiss, Nagy, Balázs, Farkas, Soltész (Balogh), Pataki, Hegedűs, Titkó, Markov. Játékosedző: Markov Tamás.

G.: Barna, ill. Markov (2), Titkó. Kiállítva: Lázár (64.). Jók: senki, ill. Soltész, Balogh. Ifi: 2-1.

Szűcs Levente: – Az első félidőben el kellett volna döntenünk a mérkőzést. Négy kapufa, három ziccer, két meg nem adott 11-es, de sajnos ezeket nem írják be gólnak. Sajnálom, hogy három ember el tudja rontani a játékosok kedvét.
Markov Tamás: – Jó iramú mérkőzésen több góllal is nyerhettünk volna. Sok sikert az ellenfélnek.

Nyírjes-Szirma – Vatta 1-1 (0-1)
Miskolc, 50 néző. V.: Kálmán.

Nyírjes-Szirma: Bárány – Orosz, Beregszászi, Benke, Tóth, Varga, Jakab D., Jakab Sz., Lengyel, Madaras, Forgács. Edző: Tóth József.
Vatta: Gulyás – Köműves, Harsányi, Bartók, Vass, Offenbecker, K. Tóth Sz. (Gyöngy), Juhos, Tímár (Vida), Németh, Juhász (K. Tóth P.). Edző: Kovalik Mihály.

G.: Varga, ill. Juhász. Jók: az egész csapat, ill. Németh, Juhász, Harsányi, Gulyás. Ifi: 7-1.

Tóth József: – Az első félidőt átaludtuk, a másodikban gólokkal kellett volna nyerni.
Kovalik Mihály: – Megnyugtató győzelem helyett sokasodnak a gondok.

Szirmabesenyő – Tiszapalkonya 1-1 (0-0)
Szirmabesenyő, 100 néző. V.: Pásztor F.

Szirmabesenyő: Bordás – Kristóf, Kriston, Nyitrai, Miskolci, Debreceni (Juhász), Gável, Tóth, Szurdok, Varga (Kollár), Hozdik. Edző: Békési Ferenc.
Tiszapalkonya: Serki – Kiss T., Vámosi, Kiss K. (Stegerán), Gellérfi, Kiss R., Kosina, Bakó, Aranyász, Hangácsi, Visegrádi (Huszár). Edző: Imre Gyula.

G.: Szurdok, ill. Kiss R. Jók: Kriston, Miskolci, Szurdok, ill. az egész csapat. Ifi: 1-0.

Békési Ferenc: – A lesajnált csapat ellen 92 percig szívták a vérünket és megérdemelten vittek el egy pontot.
Imre Gyula: – Megérdemeltük az egy pontot.

Felsőzsolca – Sajóvámos 0-0
Felsőzsolca, 250 néző. V.: Bárczi.

Felsőzsolca: Somodi – Hunyadi (Resetár), Kalász, Staviarski, Drótos, Szabó, Köműves, Tóth M., Matesz (Pásztor), Németh, Fekete (Bereczki). Edző: Hauberger Pál.
Sajóvámos: Mitterpach – Pető, Nagy, Paszternák, Varga, Körtvélyesi, Tóth B. (Bodnár), Apostol, Szatmári, Kiss I. (Husonyica), Mohácsi (Kiss D.). Edző: Bertók Zoltán.

Kiállítva: Staviarski (62.). Jók: Somodi, ill. az egész csapat. Ifi: 9-0.

Hauberger Pál: – Ma nem játszottunk olyan alázattal, mint eddig. Vártuk, hogy valaki majd megnyeri a mérkőzést. Meddő mezőnyfölényünket nem tudtuk gólra váltani, örülhetünk, hogy a lelkes vendégek nem rúgták be abszolút ziccerüket a végén.
Bertók Zoltán: – Óriási lelkesedéssel megérdemelten szereztünk pontot az egyik bajnokesélyes csapat otthonában.