Parasznya vs. Bánhorváti-KBSC - © Fotó: Bujdos Tibor
Miskolc – A labdarúgó megyei I. osztály 8. fordulóját szombaton játszották le.

Edelényi FC – Mád 1-4 (1-2)

Edelény, 150 néző. V.: Sveda. Edelény: Lövey (Király) – Zavodni, Komjáti, Sikur, Kótai, Fűzi, Táncos (Jancsurák), Hanász, Figeczki, Hegedűs, Pataki. Edző: Szlifka Csaba.

Mád: Madarasi – Gáll, Kiss (Szegedi), Kramcsák, Janikó (Tóth B.), Bakos, Bolló (Molnár), Godzsák (Potyka), Szűcs Á., Balog, Bodnár. Csapatvezető: Szűcs Ádám.

G.: Fűzi, ill. Balog (2), Bakos, Bodnár. Jók: Hegedűs, Komjáti, Pataki, ill. az egész csapat. Ifi: 11-0.

Szlifka Csaba: – Nehéz hozzászólni a mérkőzéshez, helyzetek sokaságát hagytuk ki, győzelemre játszottunk. A végén „leszúrtak” minket. Változásra van szükség.

Szűcs Ádám: – Végre!

Bőcs – BTE Felsőzsolca 3-1 (1-1)

Bőcs, 70 néző. V.: Farkas.

Bőcs: Mertus – Nyircsák G., Molnár Zs., Balázs, Macsó, Orosz (Mida), Vadász (Nyircsák A.), Matesz, Tóth T., Szabó (Banu), Kerekes. Edző: Zsiga Gyula.

Felsőzsolca: Gávai – Szárnya, Szala, Lippai, Láposi, Tóth K., Hegedűs, Molnár D. (Boros), Varga, Kovács (Lengyel), Csendom. Edző: Gulyás Dénes.

G.: Orosz (3, egyet 11-esből), ill. Szárnya. Jók: Mertus, Orosz, Kerekes, ill. senki.

Zsiga Gyula: – Gratulálok a játékosaimnak! A második félidőben nagy erőket mozgósítottunk a győzelemért, szép sikert értünk el a nagyon jól játszó Felsőzsolca ellen.

Gulyás Dénes: – Gratulálok a hazai csapatnak.

Encs – Hidasnémeti 0-0

Encs, 130 néző. V.: Zimmermann.

Encs: Éliás – Molnár L., Leskó, Vígh, Lencsés, Rakaczki M., Kerekes, Hankó A., Kontra, Gregó (Havas), Rakaczki B. (Ferenczi). Edző: Kocsis Nándor.

Hidasnémeti: Szalma – Hegedűs, Török, Menougong, Sirgely (Fülöp G.), Konya, Szurdok (Balint), Polényi, Turoczi (Hankó R.), Hankó N., Homonnay. Edző: Susnyak Ladislav.

Jók: Éliás, Kerekes, Hankó A., Rakaczki B., Kontra, ill. Hankó N., Szalma. Ifi: 11-1.

Kocsis Nándor: – Óriási szélben ellentétes félidők, de az eredmény igazságos. Mindkét csapatnak voltak ziccerei, nekünk kettő meg nem adott gólunk, de férfias küzdelemben reális eredmény született. További sok sikert a Hidasnémetinek.

Susnyak Ladislav: – Küzdelmes meccs, igazságos döntetlen. Örülök, hogy végre otthon játszunk hosszú idő után.

Szerencs – Onga 4-1 (2-0)

Szerencs, 150 néző. V.: Tóth I T.

Szerencs: Kristóf – Tóth A., Sohajda (Tóth J.), Gombos, Kiss D., Ternyik, Szegedi (Hlavács), Hajdu, Tóth T. (Kiss M.), Buri, Kiss K. (Nagy L.). Edző: Tóth István, Lukács Bertalan.

Onga: Stefán – Krakkai, Soltész, Mezőssy, Márton, Tóth G., Burka, Dócs, Varga Á., Palkó, Petercsák (Halász). Edző: Simon Imre.

G.: Gombos (3), Kiss D., ill. Márton. Jók: Kristóf, Hajdu, Ternyik, Nagy L., Gombos, Nagy L., ill. Palkó, Varga, Tóth G. Ifi: 3-1.

Lukács Bertalan: – Ezen a mérkőzésen gólarányt javíthattunk volna, de a lényeg hogy végre győztünk. Győztes mérkőzésünket a csapat Ternyik nagypapa emlékére ajánlja. Jó volt a játékvezetés.

Simon Imre: – A lehetőségeit jobban kihasználó hazai csapat megérdemelten nyerte a mérkőzést.

Parasznya – Bánhorváti-KBSC 2-2 (2-0)

Parasznya, 110 néző. V.: Nagy F.

Parasznya: Farkas – Szabó D. (Szárnya), Tóth T., Horváth (Illés), Szentidai, Titkó, Kovács, Vámosi, Nagy D., Hegedűs, Mészáros. Edző: Bodnár József.

Bánhorváti-KBSC: Pallós – Siskó, Mátyás (Bicskey B.), Horváth, Filkóházi (Rézműves), Kazvinszki, Máthé, Nestián (Lázi), Kovács, Lajkó, Pecsenye. Játékos-edző: Mátyás József.

G.: Szabó D., Vámosi (11-esből), ill. Pecsenye (2). Jók: az egész csapat, ill. Pecsenye, Pallós. Ifi: 1-3.

parasznya-banhorvati-m1-es-focimeccs01-st

Bodnár József: – Az első félidő végén 2-0-ás vezetésnél ismét büntetőt hibáztunk, a második játékrészben pedig az ellenfél lelkes játékával kihasználta a védekezési hibáinkat. Sajnos az a baj, hogy ennek a csapatnak nem az akarattal van gond, hanem meg kell tanulnunk nyerni.

Mátyás József: – Vereséggel felérő döntetlen. Az első félidő elején két 100 százalékos ziccert hibáztunk és ezt az ellenfél az első helyzetéből megbüntette. Ezután jött két ajándék 11-es a játékvezetőtől, amiből a másodikat fiatal kapusunk első felnőtt bajnoki mérkőzésén bravúrral védte, ezúton gratulálunk a 18. születésnapjához. A második félidőben egy kapuztunk, volt egy meg nem adott gólunk és a mérkőzés végén egy meg nem ítélt büntetőnk.

Ózdi FC – Mezőkövesd Zsóry II 5-1 (4-1)

Ózd, 1200 néző. V.: Haraszin.

Ózd: Erdei – Tönkő, Gál (El-Sherif), Ádám F., Pataki (Galyas), Bogáti, Danyi (Győri), Zöllei, Szemere (Csák), Nagy D., Marczis. Edző: Zoran Kuntic.

Mezőkövesd Zsóry II: Szentpéteri (Egyed) – Havasi, Sike, Gíber, Urbán, Kiss L., Földi, Tóth D. (Ziegler), Varjas L., Koós, Sulek (Weiland). Edző: Horváth Gábor.

G.: Danyi (2), Pataki, Bogáti, Zöllei, ill. Urbán. Jók: Marcis, Ádám F., Tönkő, ill. senki.

Zoran Kuntic: – Jól kezdtük a meccset, az elején gólokat rúgtunk majd kicsit visszaestünk. A második félidőt szerettük volna úgy folytatni mint ahogyan az elsőt kezdtük, ám a vendégek nagyobb hangsúlyt fektettek a védekezésükre. Összességében elégedett vagyok az eredménnyel.

Horváth Gábor: – A legrosszabb teljesítményt nyújtottuk, mióta a csapat edzője vagyok. A hazaiak jól kezdték a mérkőzést amit nem tudtunk lereagálni. Olyan dolgokkal nem vagyok elégedett, ami sajnos nem a szakmáról szól. Osztálykülönbség volt a két csapat között, gratulálok az Ózdnak.

Bogács Thermálfürdő – Bükkzsérc 0-1 (0-0)

Bogács, 300 néző. V.: Nagy L.

Bogács: Lukács – Molnár, Gál, Kovács G., Sivák (Fuckler), Czeglédi, Dudás (Kovács I.), Gallik (Pál), Varga K., Stefanecz, Hornyák. Játékos-edző: Sivák Sándor.

Bükkzsérc: Varsányi – Csiszár I., Csirmaz (Mikita), Nagygyörgy, Nagy Cs., Fehér, Karancsi, Nagy B. (Nagy L.), Sápi (Csiszár Sz.), Kovács B. (Gáspár), Lázár (Horváth). Edző: Kovács József.

G.: Csiszár Sz. Jók: Varga K., Gál, Czeglédi, Dudás, ill. az egész csapat. Ifi: 4-1.

Sivák Sándor: – Tipikus egygólos mérkőzés volt, sajnos ezt a gólt nem mi rúgtuk, ezért gratulálok a Bükkzsércnek a győzelemhez.

Kovács József: – Sok mindenben jobbak voltunk a hazai csapatnál, megérdemelten visszük el a három pontot.