Negatív „százados” lett a Tiszatarján

Bükkszentkereszt - Ónod 1-2
A megyei II. Közép csoport 19. fordulójában magabiztosan nyert az éllovas Tiszaújváros. Bükkábrányban kilenc gólt „vételezett” a Tiszatarján, amely ezzel átlépte a „bűvös” száz kapott gólt.

Még tizenegy mérkőzés hátra van a bajnokságból… Kilenc emberrel játszott egy félidőn át Bükkszentkereszten az életéért küzdő Ónod és bravúrosan nyert!

Bükkszentkereszt – Ónod    1-2 (0-1)

Bükkszentkereszt, 50 néző. V.: Koleszár I. (Fiderák , Koleszár J.)

Bükkszentkereszt: Bodzán – Tassy, Forgó (Volyák), Csipkés, Kömlei V., Bodnár, Pataky, Orosz, Soltész (Mikola), Kömlei J., Fábián (Varanai). Edző: Kömlei Viktor. Ónod: Baranyi  – Rontó, Gyükér, Pazicsák, Krajnyák, Burai II. J., Glonczi, Szitai, Burai G., Győri (Burai I. J.,), Horváth Zs. (Horváth Sz.). Edző: Burai János. G.: Kömlei J., ill. Burai G., Horváth Sz. Kiállítva: Glonczi (46.), Burai G. (47.). Jók: senki, ill. az egész csapat. Ifi: 1-1.

Bacsik László, elnök: – Az a csapat, amelyik 9 ember ellen  hazai pályán csak ilyen produkcióra képes, az nem érdemel még pontot sem…

Burai Jánosné, elnök: – Büszke vagyok a fiúkra:  a 44. perctől 9 emberrel hősiesen harcolva megérdemelten nyertünk. Ez a csapat több figyelmet érdemel!

Tiszaújváros – Sajóvámos    4-1 (0-1)

Tiszaújváros, 150 néző. V.: Kovács M. (Vodila S., Kovács A.)

Tiszaújváros: Molnár – Fodor, Adorján, Bodnár (Orlóczki), Gulácsi T. (Mező), Kovács R., Makó, Kovács P., Boros, Kovács T., Horváth T. (Gulácsi B.). Edző: Orlóczki Tibor. Sajóvámos: Bordás – Hajkó, Juhász, Molnár, Farkas, Balogh A., Ákos, Körtvélyesi L. (Husonyicza), Szatmári, Németh (Mohácsi), Körtvélyesi G. (Kovács Z.). Edző: Szűcs Géza. G.: Boros (2), Gulácsi T., Kovács P., ill. Fodor (öngól). Kiállítva: Balogh (85.). Jók: Makó, Kovács R., Gulácsi T., Boros, ill. Bordás. Ifi: 3-1.

Orlóczki Tibor: – Nehezen, de beindultunk igaz csak a második félidőben. Remélem ez a lendület kitart a szezon végéig.

Szűcs Géza: – Egy félidőt már bírtunk…

Bogács – Tiszakeszi  3-1 (3-1)

Bogács, 150 néző.V.: Leveleki (Zám, Csolti)

Bogács: Bencsik – Petrik, Pető, Farkas, Bajzáth (Tóth V.), Nyeste, Dudás (Guba), Orosz (Huszár), Fehér, Pintér, Bóta. Csapatvezető: Papp Sándor. Tiszakeszi: Eszes – Kántor, Szalai (Tóth), Deák, Barna, Szőke, Boros (Perge), Kulcsár, Bartók, Szabó L., Balogh (Simon). Edző: Kápolnai László. G.: Fehjér (2), Bóta, ill. Szabó. Jók: senki, ill. az egész csapat. Ifi: 3-0.

Papp Sándor: – Jó első félidő után, egy elszórakozott második, amiért elnézést kérünk szurkolóinktól.

Kápolnai László: – A kezdeti megilletődöttség után magunkra találtunk. Felnőttünk a feladathoz. Ha van önbizalom  erősítő vereség, akkor ez az volt.

Bükkábrány – Tiszatarján    9-0 (5-0)

Bükkábrány, 100 néző. V.: Fotiu (Czél, Vajkó)

Bükkábrány: Jaksi – cseh, gyöngy I. (Székely), Tóth, Nagy (Dávid), Gyöngy V., Kerekes, Makó, Rémiás (Dargai), Palcsák, Visegrádi. Edző: Rémiás Róbert. Tiszatarján: Debreczeni – Kiss J., Farkas Z., G. Nagy, Farkas J., Kiss L., Balogh Zs. (Balogh S.), Farkas Gy. (Farjkas K.), Balogh S., Balogh T. (Szabó), Balogh F. Edző: Barna Róbert. G.: Rémiás (2), Kerekes (2), Visegrádi (2), Tóth, Dávid, Palcsák. Kiállítva: Farkas Gy. (35.). Jók: Gyöngy V., Cseh, Visegrádi, ill. Kiss J. Ifi: 1-1.

Rémiás Róbert: – Sportszerű mérkőzésen megérdemelt győzelem, ami nagyobb odafigyeléssel több gólos is lehetett volna.

Barna Róbert: – Dolgozunk tovább. A jövőt építjük.

Tiszalúc – Emőd        1-0 (1-0)

Tiszalúc, 200 néző. V.: Tóth T. (Fábián B., Henczel)

Tiszalúc: Faragó – Petruska, Lövei (Gyarmati), Barcsai, Árvai, Nagy (Czidor), Rehoczki, Macsó, Végső, Koczka (Mogyorósi), Ruszó. Edző: Majdanics Péter. Emőd: Szvercsok – Veres, Kundrák, Ivánkai, Baba, Ambrus, Vass T., Török (Szöllősi), Vitárius (Borbély), Lakatos,  Tarnóczi. Edző: Besenyei Béla. G.: Rehoczi. Kiállítva: Tarnóczi (39.). Jók: Árvai, Rehoczki, Végső, ill. az egész csapat. Ifi: 4-2.

Majdanics Péter: – Küzdelmes mérkőzésen ennyivel jobbak voltunk.

Besenyei Béla: – Tíz emberrel is végig támadtuk a második félidőt. A hazai csapatnak nem, de a játékvezetőnek sikerült megrogyasztó ütést mérni csapatomra. Büszkék vagyunk közönségünkre és köszönjük a szurkolást!

Sajósenye – Tiszapalkonya  1-3 (1-0)

Sajósenye, 200 néző. V.: Szuromi (Kormány, Tusz)

Sajósenye: Molnár (Kaszvinszki) – Oláh, Balogh, Szakos, Séley (Turai), Czakó, Janó, Brahó, Fehér, Sugár, Kiss V. (Kiss I.). Csapatvezető: Szabó István. Tiszapalkonya: Serki – Vámosi, Gellérfi, Barna, Tomori (Kovács), Kiss (Nagy), Farkas, Csipi, Hangácsi (Kosina), Bakó, Szilágyi. Edző: Vámosi Károly. G.: Sugár, ill.  Szilágyi (3). Jók: Fehér, Szakos, Balogh, Sugár, Czakó, Oláh, ill. Szilágyi (a mezőny legjobbja) és az egész csapat. Ifi: 4-1.

Szabó István: – Minden tiszletelem a csapaté: 80 percig egyenrangú ellenfelek voltunk, majd súlyos egyéni hiba miatt fejet kellett hajtanunk.

Vámosi Károly: – Úgy érzem, hogy a második félidei játékunk alapján teljesen megérdemelten nyertünk.

Ináncs – Szentistván 0-4 (0-3)

Ináncs, 200 néző. V.: Kiss S. (Dóczi, Szakács K.)

Ináncs: Kurovics D. – Grebely, Mika I. T., Pásztor (Thür), Glonczi, Tóth, Mikola, Sándor Cs. (Nagy R.), Mika II. T., Gál (Lesinszki), Sándor T. Csapatvezető: Csizmár József. Szentistván: Bukta – Tóth, Bacsik, Ferenczi A., Nagy, Dósa (Szepesi), Veréb (Gomba), Ferenczi Gy., Csuhai, Karancsi, Szeghő (Papházi). Edző: Kubinyi József. G.: Dósa (2), Karancsi, Bacsik. Kiállítva: Thür (85.). Jók: az egész csapat, ill. Karancsi, Bacsik, Dósa, Tóth, Csuhai. Ifi: 0-3.

Csizmár József: – Gyenge első félidő után megérdemelt vendégsiker. Az eredmény ellenére jól játszott csapatunk.

Kubinyi József: – Gratulálok a csapatnak, már az első félidőben eldőlt  a mérkőzés. Csak így tovább.

16. Nagycsécs visszalépett

A Nagycsécs visszalépett. Ellenfelei 3-0-as gólkülönbséggel kapják meg a 3 pontot.