„Nagyszerű játékosaim vannak!”

Kazincbarcika – A labdarúgó NB II 15. fordulójában hétközi Kupa-ellenfelét, a Vasas FC-t fogadta a KBSC vasárnap.

Kazincbarcikai SC – Vasas FC 2-1 (1-1)

Putnok, 600 néző. V.: Oláh.

Kazincbarcika: Somodi – Palmes, Heil, Fótyik, Mikló – Tóth L., Kiss B. – Oltean, Kanalos (Gábor, 64.), Toma (Szabó L., 72.) – Lukács R. (Kovács O., 79.). Vezetőedző: Gálhidi György.

Vasas: Bese – Hinora, Kelemen D., Szokol (Balajti, 32.), Szilágyi Z. – Kovács M., Talabér (Szatmári L., 32.) – Hajdú Á., Bévárdi, Birtalan B. (Király B., 70.) – Ádám M. Vezetőedző: Kis Károly.

3. perc: Egy jobb oldali megindulás után Kanalos vágta a bal alsó sarokba a labdát, 1-0.

21. perc: Tomát buktatták a tizenhatoson belül, a megítélt büntetőt Lukács lőtte: a labdát Bese a bal kapufára ütötte, ahonnan a játékszer kipattant a mezőnybe.

23. perc: Bévárdi kapott jó indítást, majd 15 méterről kilőtte a jobb felső sarkot, 1-1.

53. perc: Kanalos szabadrúgását követően a labda a felső lécről pattant ki a mezőnybe, majd Lukácshoz került a labda, aki közelről a kapuba passzolt, 2-1.

Jók: az egész csapat, ill. Bese.

Gálhidi György: – Nagyszerű játékosaim vannak, akikkel érdemes dolgozni, ez a mérkőzés is azt igazolta, hogy rengeteg lehetőség van még bennük. Ha a folytatásban még nagyobb hittel és önbizalommal játszanak, akkor a jelenleginél is jobb eredményeket tudnak elérni.

Kis Károly: – Nem kezdtük jól a mérkőzést, utána rendeztük a sorainkat. Az egyenlítés után úgy nézett ki, hogy nyerhetünk is, de egy szabadrúgás után a hazaiak kihasználták az adódó lehetőséget és megszerezték a döntő találatot.