„Nagyon készültünk erre a mérkőzésre is”

Gesztely vs. Felsőzsolca - © Fotó: Ádám János

Ózd, 1000 néző. V.: Séra.

Ózd: Fodor – Ribarics (Danyi), Tönkő, Gál, Keményffy, Madarász, Pataki (Csák), Bogáti, Szemere, Bocsi (Fábián), Zimányi. Edző: Zoran Kuntic.

Bükkzsérc: Varsányi – Gáspár, Nagygyörgy, Nagy Cs., Mikita, Karancsi, Horváth Á., Sápi, Csiszár Sz., Lázár, Csiszár I. Edző: Kovács József.

G.: Keményffy, Madarász. Jók: Madarász, Keményffy, Szemere, ill. Varsányi, Nagy Cs., Mikita.

Zoran Kuntic: – Az ellenfél masszívan védekezett, nehéz volt megbontani őket ennek ellenére volt fél tucat gólhelyzetünk. A védelmünk jól működött, nem engedte az ellenfelet a kapunk elé, de a gólhelyzetek kihasználást gyakorolnunk kell.

Kovács József: – Hiányosan érkeztünk a mai mérkőzésre, a fiúk becsülettel helyt álltak a bajnokesélyes otthonában. Sok sikert nekik a továbbiakban, jó volt a játékvezetés.

Bogács – Mád 2-0 (1-0)

Bogács, 80 néző. V.: Nagy F.

Bogács: Lukács – Molnár (Pál L.), Gál, Czeglédi, Gallik, Kovács I., Varga, Oláh, Stefanecz, Pál R. (Szeberin), Szabó G. Edző: Sivák Sándor.

Mád: Madarasi – Baráz, Kiss, Gáll (Bolló), Kramcsák, Janikó, Bakos, Balog, Godzsák (Sivák T.), Szűcs Á., Bodnár. Csapatvezető: Szűcs Ádám.

G.: Gál, Gallik. Jók: Oláh (a mezőny legjobbja), Czeglédi, Gál, Gallik, ill. senki. Ifi: 4-0.

Sivák Sándor: – Fontos győzelmet arattunk egy szervezetten és jól játszó csapat ellen ezért gratulálok a csapatomnak, mert mindent megtettünk a győzelem érdekében.

Szűcs Ádám: – Nehéz helyzetben vagyunk…

Szerencs – Bánhorváti-KBSC 1-4 (1-1)

Szerencs, 100 néző. V.: Vitkai.

Szerencs: Kristóf – Tóth A., Kiss M. (Sohajda), Gombos, Suller, Kiss D. (Nagy M.), Ternyik, Tóth T., Hajdu, Kiss K. (Buri), Berecz. Edző: Tóth István, Lukács Bertalan.

Bánhorváti-KBSC: Botló (Pallós) – Hallgató (Bicskey B.), Kovács, Horváth Sz., Filkóházi (Ignácz), Pecsenye, Máthé, Nestián (Bicskey Á.), Kanalos, Siskó, Kismarton. Játékos-edző: Mátyás József.

G.: Gombos, ill. Máthé (2), Hallgató, Kovács. Kiállítva: Hajdu (75.). Jók: Tóth A., Suller, Tóth T., Hajdu, ill. az egész csapat. Ifi: 10-0.

Lukács Bertalan: – Az első félidei lelkes játékunk után a másodikban meglátszott a két csapat közötti osztálykülönbség. Gratulálunk az ificsapatunknak a 10-0-ás győzelméhez a Bánhorváti ellen!

Mátyás József: – Sajnos a szokásos formánkat hoztuk. Az első félidőben le kellett volna zárni a mérkőzést ehelyett magunkat tettük nehézzé, de a második félidőben sikerült a helyzeteinket értékesíteni. Ezt a győzelmet Fehér Szonja születésére ajánljuk, kívánunk neki hosszú, boldog és sikerekben gazdag életet.

Parasznya – Bőcs 1-4 (0-2)

Parasznya, 90 néző. V.: Majoros.

Parasznya: Árkocsevics – Mészáros R., Lapis (Timbókovics-Süle), Tóth, Titkó, Dudás, Kovács B., Dócs, Illés (Horváth), Hegedűs, Mészáros B. Edző: Bodnár József.

Bőcs: Mertus – Molnár, Banu, Macsó, Orosz, Vadász (Szegedi), Balázs, Nyircsák A., Tóth B., Kerekes (Mida), Szabó Zs. Edző: Zsiga Gyula.

G.: Titkó, ill. Orosz (4). Kiállítva: Szabó Zs. (47.). Jók: Titkó, Tóth, Mészáros R., Hegedűs, ill. Orosz (a mezőny legjobbja) és az egész csapat. Ifi: 3-4.

Bodnár József: – Egy jó csapat ellen veszítettünk. A múlt heti kiütéses vereség után nagyon mélyről kellett volna felállni, de a védekezésünk és a helyzetkihasználásunk továbbra is katasztrófális. Kívánom hogy a vendégek a dobogón végezzenek.

Zsiga Gyula: – A körülményekhez képest egészen jó teljesítményt nyújtottunk és Orosz vezérletével magabiztos győzelmet arattunk a második félidei emberhátrányunk ellenére a veszélyesen játszó hazaiak ellen. További sok sikert a Parasznyának.

Encs – Mezőkövesd tartalék 0-2 (0-0)

Encs, 75 néző. V.: Sípos.

Encs: Kiss (Éliás) – Molnár L. (Fülöp), Varga, Leskó, Rakaczki M. (Bozik), Szegedi, Kerekes, Kádár, Hankó, Gregó (Ferenczi), Molnár J. (Rakaczki B.). Edző: Kocsis Nándor.

Mezőkövesd Zsóry tartalék: Hodzic – Fehér, Pelyhe, Urbán (Babinec), Sike (Nyeste), Kalocsai, Tóth D. (Nyolczas), Sándor, Gíber (Gondos), Kiss L., Havasi. Edző: Vitelki Zoltán.

G.: Urbán, Gondos. Jók: Kerekes, Leskó, Hankó, ill. az egész csapat.

Kocsis Nándor: – Megérdemelt vendéggyőzelem született, további sok sikert a Mezőkövesdnek.

Vitelki Zoltán: – Nagyon készültünk erre a mérkőzésre is, az első perctől kezdve irányítottuk a találkozót, sikerünk teljesen megérdemelt. Nagyon fontos győzelmet arattunk.

Gesztely – Felsőzsolca 2-3 (1-0)

Gesztely, 400 néző. V:: Újhelyi.

Gesztely: Szegő – Szűcs, Tamók, Erdélyi, Berta, Hutter, Tóth D., Bacsó (Papp), Hajdú (Bárdos), Lázi (Katona), Gantner. Játékos-edző: Bacsó Levente.

Felsőzsolca: Demcsik – Boczki, Szárnya, Lippai, Láposi (Varga G.), Tóth K., Hegedűs, Boros, Dávid, Varga L. (Molnár), Csendom (Kovács). Edző: Gulyás Dénes.

G.: Hajdú, Berta, ill. Kovács, Boros, Molnár. Kiállítva: Erdélyi (35.). Jók: az egész

Bacsó Levente: – Amíg egyenlő létszámban voltunk addig vezettünk, nem érdemtelenül. Ami az egyik oldalon kiállítás volt az a másikon nem. Dicséret illeti a csapatot mert 10 emberrel is hajtottunk, sajnálatos a 92. percben kapott gól ami miatt nem szereztünk pontot. Az NB III-as keretből eltanácsolt játékvezető ma a megyei I. osztályt sem ütötte meg, főleg a második vendéggólnál…

Gulyás Dénes: – A mérkőzést végig irányítottuk és a kiállítás után még jobban domináltunk. 1-2 után lezárhattuk volna a mérkőzést végleg de a lelkes gesztelyi csapat szép góllal egyenlített, szerencsénk volt, hogy az ellenfél akkor rúgta a gólt amikor tudtunk még reagálni.