Nagyon gyengén játszott a Barcika…

Kazincbarcikai SC vs. Dorogi FC 1-4
Kazincbarcikai SC vs. Dorogi FC 1-4 - © Fotó: Kozma István
Kazincbarcika – A Dorogi FC 4-1-re legyőzte a Putnokon hazai pályán játszó Kazincbarcikát a labdarúgó NB II szerdai, 6. fordulójában.

Kazincbarcikai SC – Dorogi FC 1-4 (1-2)

Putnok, 300 néző. V.: Takács.

KBSC: Somodi – Belényesi, Heil, Fótyik, Mikló – Kiss B. (Kanalos, 26.), Toma, Takács (Szabó L., 54.), Krausz – Tóth L., Olasz D. (Lukács, 56.) Vezetőedző: Koleszár György.

Dorog: Horváth G. – Nagyházi, Nagy I. (Zachán, 81.), Erdélyi, Csató, Mészáros (Kitl, 72.) – Szedlár (Fodor Á., 59.), Papp M., Faragó, Nagy Zs. – Városi. Vezetőedző: Miskei Attila.

4. perc: Szedlár beadása után közepén Mészáros lőtt 4 méterről a kapuba, 0-1.

19. perc: Toma passzolt középre, a védők röviden mentettek és középen Tóth L.-hez került a labda, aki a kapuba lőtt, 1-1.

42. perc: Faragó jobb oldali beadását Nagy I. lőtte közelről kapura, Somodi bravúrral védett, de a kipattanót Nagy I. 2 méterről, kisodródva a kapuba lőtte, 1-2.

60. perc: Városi lépett ki egy labdával a balösszekötő helyén, majd 8 méterről a jobb sarokba lőtt, 1-3.

63. perc: Egy védelmi hibát követően Városi elé került a labda, aki ismét a kapuba talált, 1-4.

Jók: senki, ill. az egész csapat.

kazincbarcika_dorog_focimeccs_05

Koleszár György: – Nagyon gyengén játszottunk, teljesen megérdemelt a Dorog győzelme.

Balogh Pál, szakmai igazgató: – Mindent visszakaptam abból, amit megbeszéltem a csapattal. Nem túlzás a gólkülönbség, hiszen több helyzetet dolgoztunk ki és újabb gólokat is szerezhettünk volna. Értékes a három pont, mivel egy erős Barcika ellen idegenben szereztük meg.