Boldogkőváralja – Ricse 9-0 (4-0)

Boldogkőváralja, 60 néző. V.: Szuromi.

Boldogkőváralja: Hudák – Budai S. (Matisz J.), Fülöp, Molnár, Korotki, Hankó (Matisz B.), Budai F., Iglai (Farkas), Horváth (Galyas), Batyi, Mata. Edző: Sándor János.
Ricse: Vécsei – Laczkó, Csáti, Mészáros, Dudás, Balogh, Sipos (Juhász), André, Vona, Vaskó, Sándor (Deák). Játékosedző: Vaskó Pétert.

G.: Mata (4), Iglai (3), Batyi (2). Jók: Mata (a mezőny legjobbja) és az egész csapat, ill. senki. Ifi: 1-2.

Sándor János: – Hoztuk a kötelező győzelmet. Részvétünk kapusunknak, Juhász Jácinak és családjának, édesapjuk elhunyta miatt.
Vaskó Péter: – Jó játékvezetés. Egyszer már sikerült meggyaláznunk a focit, sajnos ezt is sikerült felülmúlnunk.

Kenézlő – Tarcal 5-1 (2-1)

Kenézlő, 200 néző. V.: Németh Z.

Kenézlő: Jósvai – Vígh, Lakatos L., Egyed J., Bandor, Majoros, Sáfrány, Máté, Egyed B. (Gál), Lakatos R. (Bódog), Horváth. Edző: Molnár Tibor.
Tarcal: Spisák N. – Krisztián, Balogh, Pásztor, Kádas J., Kádas Sz. (Horkai, Ötvös), Takács, Papp, Vadász, Spisák J., Csikai. Edző: Soltész Csaba.

G.: Sáfrány (2), Majoros, Lakatos R., Egyed J., ill. Takács. Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: 2-10.

Molnár Tibor: – Könnyebb mérkőzésre számítottam, de a második félidőben felőrültük a tarcali vitézeket. Megérdemelt győzelmet arattunk jó játékvezetés mellett.
Soltész Csaba: – A harmadik gól megpecsételte a sorsunkat. Amíg az ellenfél ki tudta használni a mi hibáinkat és mi az övékét nem, addig nem fogunk nyerni. Gratulálok az ellenfélnek és az ifjúsági csapatunk győzelméhez.