2015.04.18. 20:40

Aluinvent-DVTK U23: Sikora 26 pontja is kevés volt

A női kosárlabda NB I/B-ben az Aluinvent-DVTK U23-as csapata a 9-16. helyért zajló rájátszás 6. fordulójában Nagykanizsán vendégszerepelt szombaton.

Kanizsai Vadmacskák SE – Aluinvent-DVTK U23

75-54 (20-16, 22-10, 20-16, 13-12)

Nagykanizsa, 50 néző. V.: Sabáli, Németh A.

Aluinvent-DVTK U23: Sikora (26), Arad (6), Pap (2), Juhász (5/3), Kundráth (5). Csere: Miklós (8/3), Tihor (-), Svidró (-), Földesi (-), Kostyó (2). Edző: Dubeiné Balogh Gabriella.

Dubeiné Balogh Gabriella: – A második negyed nem úgy sikerült, ahogy szerettük volna. A meccs elején még volt koncentráció, de aztán a második tíz percben védekezésben figyelmetlenek voltunk. Ellenfelünk az akkor szerzett különbséget tartotta, mi pedig nem tudtunk közelebb kerülni hozzájuk.