A labdarúgó Magyar Kupa menetrendje

A labdarúgó Magyar Kupa menetrendje
Miskolc – Elkészült a labdarúgó Magyar Kupa 6. fordulójának (főtábla első kör) órarendje.

A 64 közé jutásért zajló párharcokban, a jövő hétvégi kupafordulóban összesen 11 Borsod-Abaúj-Zemplén megyei együttes érdekelt, akik közül nyolcan szombaton, hárman pedig vasárnap lépnek pályára. Ebben a körben a továbbjutás egy mérkőzésen dől el. Ha a rendes játékidő végén döntetlen az állás, kétszer tizenöt perces hosszabbítás következik, és amennyiben ez sem hoz döntést, akkor tizenegyespárbajjal ér véget az összecsapás. A jövő hét végi kupaprogram:

Szeptember 22. (szombat)

12.00: Nyírbátori FC (NB III) – Nyíregyháza SFC (NB II)
13.00: Nagyatádi FC (Somogy megye I.) – Pénzügyőr SE (NB III)
13.30: Nagykanizsa FC (NB III) – Iváncsa SK (NB III)
14.00: Fegyvernek VSE (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.) – BBS Monor (NB II)
14.00: 1908 SZAC Budapest (Budapest I.) – Békéscsaba 1912 Előre (NB II)
14.00: Hódmezővásárhelyi LC (NB III) – FC Vác (NB II)
14.00: Pécsi TE-PEAC (Baranya megye I.) – FC Ajka (NB III)
14.00: Kecskeméti LC (Bács-Kiskun megye II.) – Körmendi FC (Vas megye I.)
14.00: Körösladányi MSK (Békés megye I.) – Budaörsi SC (NB II)
15.00: Tállya KSE (NB III) – MTK Budapest (NB I)
15.00: Putnok FC (NB III) – FC Csákvár (NB II)
15.00: Gesztelyi FC (megye I.) – Sajóbábonyi VSE (NB III)
15.00: Edelényi FC (megye I.) – Sárvár FC (NB III)
15.00: Fővárosi Vízművek SK (Budapest I.) – Mezőkövesd Zsóry FC (NB I)
15.00: Pécsi MFC (NB III) – Kazincbarcikai SC (NB II)
15.00: Tiszasziget SE (Csongrád megye I.) – Termálfürdő Tiszaújváros (NB III)
15.00: Szegedi VSE (Csongrád megye I.) – Ferencvárosi TC (NB I) – TV: M4 Sport élő
15.00: Bátaszék (Tolna megye I.) – Újpest FC (NB I)
15.00: BKV Előre (NB III) – Debreceni VSC (NB I)
15.00: Komárom VSE (NB III) – Puskás AFC (NB I)
15.00: Siklós SE (Baranya megye I.) – Paksi FC (NB I)
15.00: Király SZE (Vas megye I.) – Kaposvári RFC (NB II)
15.00: Kozármisleny SE (NB III) – ETO FC Győr (NB II)
15.00: Szekszárd UFC (NB III) – Dorogi FC (NB II)
15.00: Berkenye SE (Nógrád megye I.) – DA Tiszakécske VSE (NB II)
15.00: Sárrétudvari KSE (Hajdú-Bihar megye I.) – Zalaegerszegi TE FC (NB II)
15.00: Fűzfői AK (Veszprém megye I.) – Soroksár SC (NB II)
15.00: Szeged-GA (NB III) – BFC Siófok (NB II)
15.00: Felsőtárkány SE (Heves megye I.) – Ménfőcsanak SE (NB III)
15.00: Lipót Pékség SE (Győr-Moson-Sopron megye I.) – Kecskeméti TE (NB III)
15.00: VSE Biatorbágy (Pest megye I.) – Balatonfüred SE (Veszprém megye I.)
15.00: Dunaharaszti MTK (NB III) – Szentlőrinc SE (NB III)
15.00: Technoroll Teskánd KSE (Zala megye I.) – Mezőfalva MEDOSZ SE (Fejér megye I.)
15.00: RKSK (NB III) – THSE-Szabadkikötő (NB III)
15.00: Tiszafüred VSE (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.) – Dabas-Gyón FC (Pest megye I.)
15.00: Úrkút Sportkör (Veszprém megye I.) – Balatonlelle SE (Somogy megye I.)
15.00: Csesztreg SE (Zala megye I.) – Makó FC (NB III)
15.00: Ikarus-Maroshegy (Fejér megye I.) – Taksony SE (NB III)
15.00: Lukácsháza SE (Vas megye I.) – Balassagyarmati VSE (Nógrád megye I.)
17.00: Tatabányai SC (Komárom-Esztergom megye I.) – Hajdúböszörményi TE (Hajdú-Bihar megye I.)
18.00: BVSC-Zugló (Budapest II.) – Érdi VSE (NB III)

Szeptember 23. (vasárnap)

12.30: Bőny (Győr-Moson-Sopron megye II.) – Budapest Honvéd (NB I)
13.00: Cigánd SE (NB III) – Mol Vidi FC (NB I) – TV: M4 Sport élő
14.00: Öttevényi TC (Győr-Moson-Sopron megye I.) – Gyöngyösi AK (NB III)
14.00: Kalocsai FC (Bács-Kiskun megye I.) – Ibrány SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)
14.00: Balkányi SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.) – TARR Andráshida SC (NB III)
15.00: Erzsébetvárosi SMTK (NB III) – Diósgyőri VTK (NB I)
15.00: Oroszlányi SZE (Komárom-Esztergom megye I.) – Ózdi FC (megye I.)
15.00: Szolnoki MÁV (NB III) – Kisvárda MG (NB I)
15.00: Csepel FC (NB III) – Szombathelyi Haladás (NB I)
15.00: Bonyhád VLC (Tolna megye I.) – Budafoki MTE (NB II)
15.00: Gyöngyöshalász SE (Heves megye I.) – Gyirmót FC Győr (NB II)
15.00: Nagykőrösi Kinizsi (Pest megye I.) – Vasas FC (NB II)
15.00: Szegedi EOL (NB III) – Balmaz KGY (NB II)
15.00: FC Hatvan (Heves megye I.) – Ceglédi VSE (NB II)
15.00: Jászberényi FC (NB III) – Mosonmagyaróvári TE (NB II)
15.00: Jánoshalmi FC (Bács-Kiskun megye I.) – Füzesgyarmati SK (NB III)
15.00: Eger SE (NB III) – PASE-Dunaújváros (NB III)
15.00: Szarvasi FC (Békés megye I.) – Debreceni EAC (NB III)
15.00: Tordas SE (Fejér megye I.) – FC Sényő (NB III)
15.00: Hévíz SK (Zala megye I.) – Pápai Perutz FC (NB III)
15.00: Dabas SE (NB III) – Salgótarjáni BTC (NB III)
15.00: Sárisápi Bányász SE (Komárom-Esztergom megye I.) – Vecsési FC (Pest megye I.)
15.00: Jánossomorja SE (Győr-Moson-Sopron megye I.) – III. Kerületi TVE (NB III)

ÉM



Miskolc.
BOON.HU






hirdetés