Miskolc város bajnokságán eveztek

Miskolc – A Csorba tavon rendezték meg a Miskolc város bajnokságát 7 egyesület és 283 nevező részvételével.

A győztesek:

K-1 ffi kölyök U14 (IV. évf.) 2000 m: Szűcs Dániel (MVSC).

C-1 ffi kölyök U14 (IV. é.) 2000 m: Kőszegi Milán (TKKSE).

C-1 női kölyök U14 (IV. é.) 2000 m: Festő Vanda (DKSC).

K-1 női kölyök U14 (IV. é.) 2000 m: Kovács Mirtill (TKKSE).

C-1 ffi kölyök U13 (III. é.) 2000 m: Pető Zsombor (DKSC).

K-1 ffi kölyök U13 (III. é.) 2000 m: Tarcsi Levente (MVSC).

Mk-1 ffi kölyök U13 (III. é.) 2000 m: Siha Bálint (Tokaj).

K-1 női kölyök U13 (III. é.) 2000 m: Makrányi Gréta (TKKSE).

Mk-1 ffi gyermek U12 (II. é.) 2000 m: Galgóczi Olivér (TKKSE).

MC-1 ffi gyermek U11-U12 (I.-II. é.) 2000 m: Lasztóczky István (DKSC).

MK-1 női gyermek U12 (II. é.) 2000 m: Nagy Anna (TKKSE).

Mk-1 ffi gyermek U10 (I. é.) 2000 m: Kórik Ákos (TKKSE).

Mk-1 női gyermek U10 (I. é.) 2000 m: Nagy Mira Babu (TKKSE).

Mk-1 női kölyök U13 (III. é.) 2000 m: Tóth Zsófia (TKKSE).

Mk-1 ffi gyermek U11 (I. é.) 2000 m: Bolla Bálint (MVSC).

Mk-1 női gyermek U11 (I. é.) 2000 m: Kovács Gréta (TKKSE).

PC-2 ffi gyermek U10-U12 (II. é.) 2000 m: Bús Gábor, Böszörményi Bedegúz (DKSC).

TC-4 női-ffi gyermek U11-12 (I.-II. é.) 2000 m: Kocsenga Márton, Soczó Tóth Dénes, Csontos Levente, Vargay Máté (DKSC).

MK-1 ffi szabadidős (0. korcsoport) 500 m: Makrányi Gábor (TKKSE).

MK-1 női gyermek szabadidős U9 (0. kcs., 2007) 500 m: Utassy Melinda (TKKSE).

MK-1 női gyermek szabadidős U9 (0. kcs., 2007) 500 m: Nagy Luca (TKKSE).

K-1 ffi serdülő U16 (VI. é.) 1000 m: Molnár Martin (Tokaj).

K-1 ffi serdülő U15 (V. é.) 1000 m: Berkes Viktor (TKKSE).

K-1 ffi serdülő (III.-IV. é.) 1000 m: Szűcs Dániel (MVSC).

K-1 női serdülő U15 (V. é.) 1000 m: Pénzes Emese (Tokaj).

K-1 női serdülő U13-14 (III.-IV. é.) 1000 m: Kovács Mirtill (TKKSE).

K-1 ffi ifi U17 (VII. é.) 1000 m: Manheinn Krisztián (TKKSE).

C-1 ffi masters 1000 m: Vajkai Attila (Nagykálló Ordana).

C-1 női U15-U16 (V.-VI. é.) 1000 m: Farkas Andrea (TKKSE).

C-1 ffi U15-U16 (V.-VI.) 1000 m: Kőszegi Milán (TKKSE).

K-1 ffi serdülő U16 (VI. é.) 500 m: Molnár Martin (Tokaj).

K-1 ffi serdülő U15 (V. é.) 500 m: Berkes Viktor (TKKSE).

K-1 női seredülő U15 (V. é.) 500 m: Kovács Mirtill (TKKSE).

K-1 ffi ifi U17 (VII. é.) 500 m: Manheinn Krisztián (TKKSE).

C-1 ffi masters 500 m: Vajkai Attila (Nagykálló Ordana).

K-1 női masters 500 m: Rakusz Éva (TVSE).

C-1 ffi U15-U16 (V.-VI. é.) 500 m: Kőszegi Milán (TKKSE).

C-1 női U15-U16 (V.-VI. é.) 500 m: Farkas Andrea (TKKSE).



Sporthírek