Miskolc legjobb sportolói és tanulói

Akt.:
Miskolc – Gálaünnepségen köszöntötték pénteken délután Miskolc kiváló sportolóit és tanulóit, akik az idei évben kiemelkedő eredményt értek el. 42 edzőt, 115 sportolót és 42 tanulót díjaztak.

Egyesületi sportolók

  • Aluinvent-DVTK: Dubei Debóra, Horváth Bernadett.
  • Bánkúti Sí Klub: Kovács Blanka.
  • Diósgyőri Birkózó Club: Lakatos Győző, Sipeki Károly, Juhász Sándor, Jászkai István, Juhász Bence, Jászkai Imre, Zurai Rajmund, Poczkodi Tamás.
  • Diósgyőri Tájékozódási Futó Club: Magyar Zsolt, Musinsky Tomas, Szundi Attila, Tölgyesi Tamás, Rakayova Martina, Zsigmond Száva, Zsigmond Vanda, Tölgyesi Tamás, Halona Gergely, dr. Hegedűs Ágnes, Jordán Soma.
  • Haza-Húzó Hagyomány-Egészség Természetvédő-Íjász Sport Egyesület: Pisák Erika, Tóth Géza, Molnár Brendon, Vartnal Botond.
  • Havasszépe SE: Lenkey Dorottya, Orosz Rebeka, Dávid Kamilla Luca, Monoki Zsófia, Bajáki Olivér, Szoboszlai Tamás.
  • Hell Miskolci Judo Club: Gercsák Szabina, Feckó Botond, Maksa Csaba, Veréb Áron, Veréb Balázs, Feckó Csanád.
  • Justitia Fuji-Yama SE: Debreczeni Ádám, Szilágyi Gergő, Suszterics Gergő.
  • Miskolci Jegesmedve Jégkorong Sportegyesület: Ritó László.
  • Miskolci Jégvirág Korcsolya Klub: Afonyi Márta, Flekács Alexandra, Hankó Ágnes, Havasi Emese, Hercsik Tímea, Osváth Katalin, Csarkó Zita, Szabó Lilla, Vágner Barbara, Balga Lili, Bátori Júlia, Bonczi Fanni, Demjén Henriett, Fülöp Alexa, Fülöp Gréta, Gaál Anna, Huszár Dóra, Lakatos Hanna, Lakatos Ivett, Lakatos Kitti, Leskó Eszter, Taksár Csenge, Nagy Dalma, Németh Anna, Osváth Zsuzsanna, Újhelyi Eszter, Szűcs Gréta, Váczy Lili, Vajda Eszter.
  • Miskolci Ju Jitsu: Gerják Edit, Buda Szabolcs, Máthé Ádám, Lakatos Richard.
  • Miskolci Birkózó és Sumo Egyesület: Rusznyák József, Gerják Edit.
  • Miskolci Honvéd SE: Büki Ádám, Büki Dávid.
  • Mozgáskorlátozottak Akarat Sportegyesület: Gergely István, Kontravácz Csaba, Porcs Attila, Réz Róbert.
  • Miskolci VSC, thai boksz: Guba Attila.
  • Miskolci VSC, kajak-kenu: Fábián Kristóf, Posta Réka, Sárközy Kinga.
  • Miskolci VSC-MVSI, cselgáncs: Pusztai Martin, Kriza Anna, Juhász Máté, Faragó Petra, Kövesi Karina, Turánszki Zalán, Sáfrány Péter.
  • Miskolci VSI, atlétika: Harsányi Tamás, Kovács Ádám, Fedor Lukács, Dudás Gyula.
  • Miskolci VSI-Diósgyőri Kajak Sport Club: Bodonyi András, Viola Viktor, Felföldi Gábor, Czibere Szabolcs, Gaál István, Juhász András, Orosz Sándor, Pilipecz Marianna, Koleszár Mátyás.
  • Miskolci VSI, úszás: Kiss Attila.
  • Miskolci VSI, sakk: Papp Levente, Vanczák Tamás, Pribelszki Bence.
  • Miskolci VSI-M1 Fitness, ökölvívás: Kocsis Richárd.
  • Miskolci VSI, tájékozódási futás-Diósgyőri Tájékozódási Futó Club: Tugyi Levente, Göbler Benedek, Kirilla Péter, Magyar Milán, Mészáros Mátyás, Tamás Bianka, Magyar Kata, Szűcs Botond, Demeter Ambrus, Leleszi Marcell, Zsigmond Zsombor.
  • Miskolci Vízművek Sport Club: Imri Zoltánné, Kőszegi Károly, dr. Hrabovszki Zoltán, Hatvani János, Furuglyás Attila, Baranyi Judit, Jurák Árpád, Pásztor Róbert, Baranyi Mária, Baranyi Valéria, Angyalföldi Éva.
  • PannErgy-Miskolci Vízilabda Club: Kovács Zoltán.
  • Swimming Pentathlon Club: Szilágyi Gellért, Kozma Réka, Cseke Balázs, Filip Zoárd, Cselényi Dominika, Kozma Laura, Hornyik Hanna, Hornyik Mira.
  • Zöld Sportok Clubja: Kovács Attila.

A díjazott tanulók névsora

Tyukodi Dániel (Andrássy Gyula Szakközépiskola), Gréczi László (Andrássy Gyula Szakközépiskola), Kulcsár Kitti (Avasi Gimnázium), Putnóczki Fanni (Avasi Gimnázium), Huszár Zsolt (Baross Gábor Közlekedési és Postaforgalmi Szakközépiskola), Kóródi Gábor (Baross Gábor Közlekedési és Postaforgalmi Szakközépiskola), Bognár Lili Janka (Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskola), Herczeg Zoltán (Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskola), Fráter Ádám (Zrínyi Ilona Gimnázium), Tóth Jakab (Zrínyi Ilona Gimnázium), Fazekas Brigitta (Szemere Bertalan Szakközépiskola Szakiskola és Kollégium), Kiss Balázs (Martin János Szakképző Iskola), Nagy Alex (Martin János Szakképző Iskola), Babina Nándor (Lévay József Református Gimnázium), Radeleczki Balázs (Lévay József Református Gimnázium), Krajnyák Máté (Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola), Kovács Gergely József (Kós Károly Építőipari Szakközépiskola), Tőzsér Máté Mihály (Kós Károly Építőipari Szakközépiskola), Burai László Márk (Kandó Kálmán Szakközépiskola), Bubonyi Tamás (Kandó Kálmán Szakközépiskola), Cidor Krisztián (Kandó Kálmán Szakközépiskola), Vass Alexandra (Herman Ottó Gimnázium), Kaposvári Péter (Herman Ottó Gimnázium), Szobota András (Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium), Salétros Dániel (Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium), Svidró Eszter (Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium), Gáspár Attila (Földes Ferenc Gimnázium), Szőke Tamás (Földes Ferenc Gimnázium), Novák Márk (Földes Ferenc Gimnázium), Szűcs Bernadett (Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola), Szávai Melinda (Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola), Hatala Imre (Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium), Szabó Attila (Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium), Boós Réka (Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola), Pleszkó Renáta (Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola), Buda Szabolcs (Diósgyőri Gimnázium), Kékesi Márton (Diósgyőri Gimnázium), Farkas Szebasztián (Diósgyőr Vasgyári Szakképző Iskola), Farkas Boglárka (Diósgyőr Vasgyári Szakképző Iskola), Ugyan Ákos (Bláthy Ottó Villamosipari), Pongó Levente (Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola), Tóth Imre (Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola).








hirdet�s