"Erős ellenfél ellen kellett játszanunk"

Balmazújváros, Cigánd - A labdarúgó NB II 8. fordulójában vasárnap játszott a Cigánd, a bodrogköziek a Puskás Akadémiát fogadták ideiglenes otthonukban, Balmazújvárosban.

0-1 (0-0)

Balmazújváros, 450 néző. V.: Takács.

Cigánd: Bákonyi – Molnár, Sipos (Raducu, 35.), Csicsvári, Molnár R. – Modra, Baksa – Katona (Nagy R., 71.), Kis, Angyal – Barcsay (Kasza, 60.). Szakmai igazgató: Szénay Péter.

Puskás Akadémia: Hegedűs – Heffler, Fényes, Spandler, Tóth – Pekár, Márkvárt, Sándor, Nagy Zs. (Molnár Cs., 63.) – Tischler (Gajdos, 55.), Lencse (Óvári, 71.). Vezetőedző: Szijjártó István.

88. perc: Márkvárt indul meg a félpályáról lerázta a hazai játékosokat és bal lábas lövése utat talált a hálóba, 0-1.

Jók: Bákonyi, Angyal, Modra, ill. Márkvárt, Nagy Zs., Óvári, Sándor.

Szénay Péter: – Erős ellenfél ellen kellett játszanunk. Az elképzelésünk az volt, hogy masszív és jó védekezésből gyors kontrákat vezessünk ami az első félidőben sikerült is. A második játékrész első 20 percében benyomott minket ellenfelünk, a védekezés felemésztette az erőnket amit a végén ki is használtak. A szerencse sem volt ma velünk.

Szijjártó István: – Az első félidőben több lehetőségünk volt a gólszerzésre melyeket nem használtunk ki a hősiesen védekező Cigánddal szemben. A végén a szerencsének köszönhetjük a győzelmet.