„ Minden játékos előtt megemelem a kalapomat”

© Fotó: Illusztráció - Róth Zoltán
Kazincbarcika – A labdarúgó NB II 9. fordulójában idegenben nyert vasárnap a Kazincbarcika.

Gyirmót FC Győr – Kazincbarcikai SC 0-1 (0-0)

Győr-Gyirmót, 400 néző. V.: Gaál.

Gyirmót: Sebők – Achim, Lázár, Szőcs, Présinger – Kiss M., Nagy P. (Lengyel, 85.) – Szalánszki, Paku (Jano, 69.), Sandal – Simon. Vezetőedző: Molnár László.

KBSC: Somodi – Palmes, Heil, Belényesi, Lőrincz (Süttő, 85.) – Kovács O., Takács P., Hegedűs – Kristófi (Constantinescu, 80.), Boros, Mikló (Kanalos, 75.). Vezetőedző: Vitelki Zoltán.

80. perc: Jobb oldali támadás végén közepén Takácshoz került a labda, aki 25 méterről lőtt a bal felső sarokba, 0-1.
Jók: senki, ill. az egész csapat.

Molnár László: – Az első tíz percet követően két góllal kellett volna vezetnünk ezután az ellenfél feljavult, stabil védekezésük ellen nem tudtunk mit tenni. A második félidőben is azt játszottuk amit elterveztünk, de a vendégek egy kontra végén gólt lőttek és megnyerték a meccset.

Vitelki Zoltán: – Minden játékos előtt megemelem a kalapomat, csapatunk csupa szív játékot mutatott és azt gondolom megérdemelten nyertünk. Úgy jöttünk ide, hogy ne a vereséget kerüljük el, hanem győzzünk, és ezt meg is tettük.