Kazincbarcika – A labdarúgó NB II 31. fordulójában három pontot szerzett vasárnap a KBSC.

Kazincbarcikai SC – Soproni VSE 1-0 (1-0)

Putnok, 400 néző. V.: Nazsa.

KBSC: Somodi – Tóth Sz. (Murai, 67.), Belényesi, Palmes, Süttő – Kristófi (Orovecz, 72.), Hegedűs D., Mikló, Engel – Kanalos, Bene (Lőrincz, 77.). Megbízott vezetőedző: Koleszár György

Soproni VSE: Kunsági – Harangozó, Czingáber, Varga R., Angyal Zs. – Tóth M. – Koronczai (Kitl, 68.), Kővári R. (Bor, 46.), Gyürki – Szabó V. (Batizi-Pócsi, 46.), Horváth P. Vezetőedző: Bekő Balázs.

29. perc: Egy védőkről lepattanó labda Tóth Sz. elé került, aki röviden vezette a játékrészert majd 17 méterről a jobb kapufa „segítségével” a hálóba lőtt, 1-0.

94. perc: Czingáber buktatta Kanalost, megkapta második sárgáját így a kiállítás sorsára jutott.
Jók: az egész csapat, ill. Horváth P.

Koleszár György: – Nem volt egyszerű dolgunk, rég volt ilyen nagyon nehéz mérkőzésem. Sajnos sok hiányzónk volt, de így is rengeteg helyzetet tudtunk kialakítani, hiszen az első félidőben a gól mellett még három nagy helyzetünk is volt. A mi helyzetünkben minden három pontnak nagy jelentősége van. Egy dolog motivál, hogy a Kazincbarcikát NB II-ben tartsuk!

Bekő Balázs: – Hét órás utazást követően ennyi volt a csapatban. Nincsenek illúzióink, már a jövő csapatát keressük!