Mezőzombor: emberhátrányban is gólok

Hat mérkőzést rendeztek szombaton a labdarúgó megyei II. osztály Kelet csoportjának 8. fordulójában.

Sátoraljaújhely – Nagyrozvágy 5-0 (2-0)

Sátoraljaújhely, 80 néző. V.: Pásztor F.

Sátoraljaújhely: Dankó R. – Petercsák (Lukács), Matisz, Szabó S., Fodor J., Petró A. (Sánta), Takács (Dankó Cs.), Pankovics D., Fodor R., Szabó I. (Sikorszki), Petró M. (Fazekas). Edző: Szabó László.
Nagyrozvágy: Tóth Cs. – Lakatos, Derczó, Szabó (Deák), Zemlényi (Nagy), Marozsán, Fakla, Sípos, Setét, Bódog (Balogh), Tóth G. Edző: Tóth Sándor.

G.: Pankovics D. (2), Fodor J., Szabó I., Sánta. Kiállítva: Tóth G. (57.). Jók: Dankó R., Szabó S., Fodor R., Szabó I., Takács, Petercsák, Pankovics D., ill. senki. Ifi.: 4-1.

Szabó László: – Egy félidőnyi játék után magabiztos győzelmet arattunk. További sok sikert a nagyrozvágyiaknak.
Tóth Sándor: – Gratulálok a hazai csapatnak, megérdemelten győztek.

Bodroghalom – Szerencs 3-3 (2-1)

Bodroghalom, 100 néző. V.: Nagy L.

Bodroghalom: Rozgonyi – Kövesdi, Mózes A., Pauli, Tóth, Koleszár, Mózes J., Balogh, Kiss 8Orosz), Perecsényi, Hunyadi (Fodor). Edző: Balogh András.
Szerencs: Boreczki – Kramcsák, Suller (Erdei), Ladinszki, Boncsér, Lengyel, Sohajda, Szegedi, Barna (Nagy), Gombos (Kiss), Szentirmai. Edző: Tóth István, Lukács Bertalan.

G.: Hunyadi (2), Perecsényi, ill. Szegedi, Suller, Lengyel. Kiállítva: Erdei (80.), Barna (a nézőtérről, 82.). Jók: Mózes A., Balogh, Hunyadi, ill. az egész csapat. Ifi.: 2-2.

Balogh András: – A sok helyzet kihagyása megbosszulta magát.
Tóth István: – Az egyoldalú bíráskodás nehézzé tette utolsó perceinket. Ismét két kiállítás, ezek figyelembevételével örülnünk kell az egy pontnak is.

Boldogkőváralja – Hollóháza 2-3 (1-2)

Boldogkőváralja, 50 néző. V.: Szoboszlai.

Boldogkőváralja: Juhász – Kéri (Matisz B.), Sukály, Feka, Hankó, Budai, Mata, Dudu, Matisz J., Horváth, Batyi V. Edző: Sándor János.
Hollóháza: Trembulyák G. – Márton (Tirpák), Nagy, Kubosi, Dobai, Kiss, Vranyák (Irházi), Tegda, Szemán, Kormos (Vitányi), Trembulyák Z. Edző: Tirpák László.

G.: Horváth, Batyi V., ill. Trembulyák Z., Kiss, Dobai. Jók: Mata, ill. az egész csapat. Ifi.: 1-8.

Sándor János: – Hajtós mérkőzésen a szerencsésebb csapat győzött. Kiváló játékvezetői hármas.
Tirpák László: – Nagy küzdelemben, gyenge játékkal sikerült a három pontot elhozni idegenből. Irházi Csabának köszönjük a Hollóházi Sportegyesület nevében, amit a csapatért tett, és sok sikert kívánunk az új munkahelyén.

Tarcal – Erdőbénye 2-7 (1-0)

Tarcal, 30 néző. V.: Kiss.

Tarcal: Lechner – Czentnár, Csikja, Csikai, Takács, Marozsán, Tóth, Vadász, Ónodi, Tomkovics, Ötvös. Edző: Soltész Csaba.
Erdőbénye: Oláh – Korotki, Hlavács, Tóth, Petróczi, Vicsics, Török, Kántor, Iglai (Hajde), Szutorcsik, Szabó (Lakatos). Edző: Vojnár István.

G.: Csikja, Takács, ill. Szutorcsik (4), Török, Kántor, Iglai. Jók: senki, ill. Szutorcsik (a mezőny legjobbja), Korotki, Hlavács, Petróczi, Török. Ifi.: 1-0.

Soltész Csaba: – Az első félidő után bennmaradtunk az öltözőben, és így megérdemelten nyert az ellenfél. Gratulálok az ifi győzelméhez, melyet a kapusunk, Sztankovics Zoltán mielőbbi felépülésére ajánljuk fel. Az egész csapat küzd érte. Jó játékvezetés.
Vojnár István: – Gyenge első félidő után a másodikban már kihasználtuk az adódó lehetőségeket. Jó volt a játékvezetés.

Mezőzombor – Pácin 3-0 (1-0)

Mezőzombor, 60 néző. v.: Turnyánszki.

Mezőzombor: Spisák – Vadászi E., Vadászi G., Paksi, Varga (Taksás), Pajger B. (Pajger D.), Török, Lakatos, Pangyelka, Szabó (Borai), Lukács (Kiss). Edző: Pangyelka András.
Pácin: Sütő – Halász Attila (Nagy F.), Nagy A., Lakatos, Kovács (Ocsenás), Góré, Králik, Paronai Tibor (Ignáth), Horváth (Halász András), Paronai Tamás, Nagy P. Edző: Paronai Tamás.

G.: Szabó (2), Lakatos. Kiállítva: Vadászi E. (60.). Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi.: 2-1.

Pangyelka András: – Gratulálok a csapatnak, emberhátrányban is gólokat rúgtunk. Gratulálok az ifi győzelméhez, jó játékvezetés.
Paronai Tamás: – Az igaz, hogy a mai mérkőzésen a szerencse nem volt velünk, de az is igaz, hogy a lelkes hazaiak jobbak voltak. Jó volt a játékvezetés.

Mád – Kenézlő 3-0 (0-0)

Mád, 50 néző. V.: Mező.

Mád: Mata – Bacsó, Tóth Á., Vasas P., Szánti, Timkó, Horváth Zs. (Beör), Janikó, Tóth D. (Földi), Dakos, Hoffmann (Pápai). Játékosedző: Mata Sándor.
Kenézlő: Jósvai – Vígh (Máté), Lakatos, Egyed (Petró), Horváth M., Majoros, Gál, Sáfrány, Egyed B. (Ferenczi), Horváth A., Varga. Edző: Molnár Tibor.

G.: Hoffmann (2), Beör. Jók: Janikó, Hoffmann, Vasas P., ill. Sáfrány, Jósvai, Vígh. Ifi.: 2-0.

Mata Sándor: – Az elmúlt három heti játékunkhoz képest a második félidőben helyenként biztató játékkal sikerült begyűjteni a három pontot.
Molnár Tibor: – A hazaiak többet birtokolták a labdát, és megérdemelten nyertek. A második félidőben azonban öt perc alatt lehetett volna kettő-kettő is, ám az utolsó percben a hazaiak büntettek.