Hétvégi országos sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

október 28., szombat:

Kézilabda
Női NB I: Siófok KC – FTC-Rail Cargo Hungaria 13.30 Békéscsaba-Vác 17.00 MTK Budapest-Kisvárdai KC 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I:
DEAC-Egis Körmend 17.00
Atomerőmű SE – KTE-Duna Aszfalt 18.00
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Kaposvári KK 18.00
Női NB I:
PINKK-Pécsi 424 – BEAC Újbuda 13.30
MTK-Budapest – Sopron Basket 18.00
Atomerőmű KSC Szekszárd-ZTE 19.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 14. forduló:
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő-Budapest Honvéd 15.30
Újpest FC-Videoton FC 15.30
Mezőkövesd Zsóry FC-Ferencvárosi TC 15.30
Debreceni VSC-Paksi FC 15.30
Swietelsky Haladás-Diósgyőri VTK, Sopron 15.30
Puskás Akadémia FC-Vasas FC 17.45

Röplabda
Női NB I, B csoport:
Palota-TFSE 17.00

Szabadidősport
Decathlon FittAréna, BOK Sportcsarnok 8.50

Versenytánc
X. Zala Open nemzetközi standard és latin formációs táncverseny, formációs ranglista verseny 18.30

Vízilabda
E.ON férfi ob I, alapszakasz, 5. forduló:
A csoport:
MKB-Euroleasing-BVSC – FTC-PQS Waterpolo 17.00
VasasPlaket – Szolnoki Dózsa-Közgép 18.00
AVUS Szombathely-Kaposvári VK 19.00
UVSE-Debreceni VSE 19.00
B csoport:
EBP Tatabánya – PVSK Mecsek-Füszért 16.00
ZF-Eger – ContiTech Szeged-Diapolo 18.00
Metalcom-Szentes – RacioNet-Honvéd 18.00
PannErgy-Miskolci VC – A-Híd OSC-Újbuda 19.00

október 29., vasárnap:

Jégkorong
Erste Liga:
Dunaújvárosi Acélbikák-EV Vienna Capitals (osztrák) 17.00
Ferencváros-ASC Corona Brasov (román) 18.00
UTE-SC Csíkszereda (román) 18.30
MAC Budapest-Fehérvári Titánok 19.00

Kézilabda
Női NB I:
Érd HC – DVSC-TVP 18.00
Vasas SC-Kecskeméti NKSE 18.00

Kosárlabda
Női NB I:
CMB CARGO UNI Győr – PEAC-Pécs 17.00
Vasas Akadémia-Ceglédi EKK 18.00

Labdarúgás
Merkantil Bank Liga NB II, 15. forduló:
Budaörs-Ceglédi VSE, Tatabánya 13.30
Budafoki MTE-Békéscsaba 1912 Előre 13.30
Szolnoki MÁV FC-Vác FC 13.30
Szeged 2011-ETO FC Győr, Gyula 13.30
Kazincbarcika-ZTE FC, Tiszaújváros 13.30
Soroksár SC-Kisvárda 13.30
Dorogi FC-BFC Siófok 13.30
MTK Budapest-Mosonmagyaróvár 15.00
Nyíregyháza Spartacus-FC Csákvár 17.00
Gyirmót FC-Soproni VSE 17.00

Röplabda
Férfi NB I: Sümegi RE – MAFC-BME 16.00 Fino Kaposvár SE-MÁV Előre SC 17.00 DEAC-Szolnoki Röplabda Akadémia 17.30 Női NB I, A csoport: Haladás Szombathely-Penta Gödöllői RC 18.00

– MTI –



Mezőkövesd.
BOON.HU






hirdetés