Felkészülési mérkőzésen kapott ki a DVTK

Szűcs Kornél (balról, piros mezben) harcol a labdáért két szlovákiai játékossal
Szűcs Kornél (balról, piros mezben) harcol a labdáért két szlovákiai játékossal - © Fotók: Kozma István
Miskolc – A 2018/19-es évad negyedik felkészülési mérkőzését játszotta szerda délután a Diósgyőri VTK NB I-es labdarúgócsapata.

A piros-fehérek ellenfele, hazai környezetben, a szlovák másodosztályú FK Poprad volt. A Diósgyőrben Karan sérülés miatt nem lépett pályára, játszott viszont a klub két saját nevelésű futballistája, Szűcs Kornél és Tóth Borisz. A találkozó a nyári zivatar miatt pár perc késéssel kezdődött.

Diósgyőri VTK – FK Poprad (szlovákiai) 1-2 (0-1)

Diósgyőr, zárt kapuk mögött. Vezette: Nagy R.

Diósgyőri VTK: Antal B. (Bukrán, 46.) – Nagy T., Ivánka, Tamás M., Bárdos – Tóth Barnabás, Szűcs K., Tóth Borisz, Shestakov – Vernes (Ioannidis, 61.), Óvári. Vezetőedző: Fernando Fernandez.

dvtk_poprad_edzomeccs_04_650

FK Poprad: Malec – Masco (Janco, 46.), Hric (Urbanic, 46.), Paser, Zekucia – Streno (Kopúnek, 46.), Gallovic (Slavomir, 46.), Medak, Zosák (Matas, 46.) – Kukol (Holis, 46.), Horváth L. (Palsa, 46.). Vezetőedző: Marek Petrus.

Gólszerző: Zosák (0-1) a 16., Ioannidis, 11-esből (1-1) a 68., Holis (1-2) a 68. percben.