Mezőkövesd Zsóry FC: vereség a rangadón

Gyirmót FC Győr vs. Mezőkövesd Zsóry FC
Gyirmót FC Győr vs. Mezőkövesd Zsóry FC - © Fotó: Tóth Balázs
Mezőkövesd – A labdarúgó NB II 22. fordulójában a Mezőkövesd Zsóry FC idegenben lépett pályára a Gyirmót FC Győr együttese ellen vasárnap délután.

Labdarúgás: NB II, 22. forduló

Gyirmót FC Győr – Mezőkövesd Zsóry FC 2-1 (1-1)

Gyirmót, 1800 néző. V.: Bognár T.

Gyirmót FC Győr: Sebők Zs. – Nagy S., Szekeres A., Balogh B., Völgyi – Kiss M., Horváth A. –Bori, Simon András (Tóth N., 80.), Beliczky (Madarász, 62.) – Simon Attila (Gyurján, 62.). Vezetőedző: Bene Ferenc.

Mezőkövesd Zsóry FC: Dombó – Vági, Szeles, Szilvási, Fótyik – Tóth B. (Orosz M., 81.), Hegedűs D. – Molnár G., Rácz F. (Nicorec, 66.), Szatmári – Frőhlich (Sós B., 51.). Vezetőedző: Pintér Attila.

20. perc: Völgyi D. közelről a kapu közepébe lőtt, 1-0.
37. perc: Molnár G. a 16-osról, ballal úgy lőtt a hálóba, hogy a játékszer Sebők Zs. lábai között talált utat magának, 1-1.
77. perc: Bori labdáját Simon András közelről helyezte Dombó kapujába, 2-1.
87. perc: Sós B.-vel szemben szabálytalankodtak a 16-oson belül, a játékvezető pedig 11-est ítélt. Nicorec futott a labdának, lövése azonban a felső lécen csattant.

Jók: Völgyi, Simon András, Sebők Zs., ill. Dombó, Fótyik, Rácz F.

Bene Ferenc: – A második félidőben többet tettünk a győzelemért. Kitűnő Mezőkövesdet győztünk le hatalmas taktikai csatában. Kövesden mi hagytunk ki 11-est, most ők, ez benne van a futballban. Mindenki előtt le a kalappal, aki ezen a magas színvonalú rangadón pályára lépett.

Pintér Attila: – Gratulálok az ellenfélnek. Mindent megtettünk a győzelemért, de két elkerülhető gólt kaptunk. Az első potya volt és kíváncsi vagyok arra, hogy szabályos volt-e. Elégedett vagyok a csapatom teljesítményével. A lábunkban volt a döntetlen, most azonban a szerencsésebb csapat nyert.