Mezőkövesd Zsóry FC: négyet lőttek, egyet sem kaptak

BFC Siófok - Mezőkövesd Zsóry FC
Mezőkövesd – A labdarúgó NB II 29. fordulójában a Mezőkövesd Zsóry FC együttese a BFC Siófok csapatával találkozott Siófokon.

BFC Siófok – Mezőkövesd Zsóry FC 0-4 (0-1)

Siófok, 500 néző. V.: Szőts.

BFC Siófok: Filipánics – Baksa (Berki, 64.), Mogyorósi, Czingráber, Farkas N. – Gréczi (Kozma, 75.), Gál M., Nagy J., Körmendy (Nagy R., 20.) – Murka, Elek B. Vezetőedző: Goran Kopunovic.

Mezőkövesd Zsóry FC: Dombó – Vági, Szeles, Szilvási, Fótyik – Hegedűs D., Tóth B. – Molnár G. (Sos B., 75.), Nicorec (Heffler, 79.), Szatmári L. – Frőhlich (Orosz M., 62.). Vezetőedző: Pintér Attila.

15. perc: Molnár G. betört a 16-oson belülre, majd pár métert vezette a labdát, aztán 8 méterről, az ötös jobb oldalának közeléből, ballal, laposan a bal alsó sarokba gurított, 0-1.
61. perc: Nicorec 16 méterről a kifutó Filipánics fölött a kapu közepébe emelt, 0-2.
71. perc: többen átlépték a labdát, amely Nicorec elé került. A középpályás ballal, egyből, 8 méterről a jobb felső sarokba bombázott, 0-3.
80. perc: Mogyorósi a 16-oson belül buktatta a magát abszolút gólhelyzetbe cselező Sos B.-t, amiért a játékvezető nyomban kiállította és 11-est ítélt. A sértett volt a végrehajtó és a bal alsó sarokba helyezett, 0-4.

Jók: senki, ill. Nicorec, Szeles, Szilvási, Molnár G., Hegedűs D.

Goran Kopunovic: – Nyitott játékot vállaltunk, mert a bennmaradást már korábban bebiztosítottuk. A jobbik csapat nyert, és a gólkülönbség miatt sincs problémám.

Pintér Attila: – A nagy meleg rányomta bélyegét az első félidőre, de akkor is tettük a dolgunkat. Helyzeteink alapján ilyen arányban is megérdemelten nyertünk a szervezetten futballozó Siófok ellen. Köszönöm a szurkolóknak, hogy a meccsre ilyen szép számban eljöttek.