Mezőkövesd-Zsóry FC: Elszálltak az NB I-es remények

Soproni vereségével biztossá vált, hogy a Mezőkövesd Zsóry FC csapata idén nem érheti el a feljutást érő első két hely valamelyikét az NB II-ben.

Soproni VSE-GYSEV – Mezőkövesd Zsóry FC

1-0 (1-0)

Sopron, 1100 néző. V.: Szabó Zs.

SVSE: Halasi – Fazakas, Jovetics, Bobál D., Szabó L. – Holdampf, Deme (Erdélyi, 56.), Kapacina – Horváth P. (Pados, 93.), Zamostny (Pintér, 83.), Eszlátyi. Szakmai igazgató: Supka Attila.

Mezőkövesd Zsóry FC: Kunsági – Búrány, Dvorschák, Gengeliczki, Sváb – Tajthy, Molnár G., Szeles (Nyilas E., 42.), Baracskai (Balajti, 67.) – Takács P., Máté J. (Lukács, 79.) Vezetőedző: Lucsánszky Tamás.

4. perc: Eszlátyi pontos passza után Zamostny lefordult a védőjéről és ballal a jobb alsó sarokba lőtt, 1-0.

Jók: Kapacina, Zamostny, ill. Sváb.

Supka Attila: – Megérdemelten nyertünk mert úgy érzem, hogy többet tettünk a sikerért. Több helyzetünk is volt, amiből még gólokat rúghattunk volna. Nagyon fontos volt a siker a megyei rangadó, a Gyirmót elleni mérkőzés előtt.

Lucsánszky Tamás: – Hatvan percig nem játszottunk jól, a párharcokat rendre elveszítettük. Az utolsó húsz percben görcsösen mentünk előre, hogy egyenlítsünk, de sajnos nem sikerült.