Mezőkövesd Zsóry FC: Biztos győzelem a rangadón

Devecseri bemutatkozot a Mezőkövesd Zsóry FC-ben - © Fotó: facebook.com/mezokovesdzsory/TB
Mezőkövesd – A labdarúgó NB II 5. fordulójában a Szolnoki MÁV FC-t fogadta a Mezőkövesd Zsóry FC csapata szombaton este.

3-1 (2-1)

Mezőkövesd, 1800 néző. V.: Farkas Á.

Mezőkövesd Zsóry FC: Dombó – Nagy J., Dvorschák, Devecseri, Fótyik – Takács P., Szeles (Hegedűs D., 81.) – Molnár G. (Tamási Zs., 46.), Rácz (Tajthy, 88.), Heffler – Bajzát. Vezetőedző: Benczés Miklós.
Szolnoki MÁV: Pokorni – B. Tóth, Kovács O., Vermes, Rokszin – Kenderes, Nagy I., Lengyel B., Tóth B. (Balajti, 72.) – Horváth P. (Papucsek, 46.), Gajdos (Urbin, 86.). Vezetőedző: Kis Károly.

Gólszerző: Rácz F. (1–0) a 19., Dvorschák (2–0) a 42., Rokszin (2–1) a 45., Bajzát (3–1) a 69. percben
Jók: Rácz, Bajzát, Dvorschák, Dombó, ill. Rokszin, Lengyel.

Benczés Miklós: – Nagyon jó mérkőzést játszottunk. Játékosaim feledtették a múlt heti gyengébb teljesítményüket, és erős ellenféllel szemben is biztosan nyertek.
Kis Károly: – Nulla kettő után futottunk az eredmény után, és bár feljavult a játékunk, a hazaiak a harmadik góljukkal eldöntötték a találkozót, ezért megérdemelten nyertek.