Mezőkövesd Zsóry FC: a győzelem volt a lényeg

Mezőkövesd – A labdarúgó NB II 28. fordulójában a Mezőkövesd Zsóry FC együttese a Budaörs SC csapatával mérkőzött Felcsúton.

0-1 (0-0)

Felcsút, 300 néző. V.: Szabó Zs.

Budaörs: Szentpéteri – Horváth L., Gál Sz., Hegedűs J, Lajer – Sajbán Miklós, Csobánki – Csillag, Sajbán Máté (Menyhárt, 66.), Papp M. (Bogáti, 79.) – Szabó V. Vezetőedző: Miskei Attila.

Mezőkövesd: Dombó – Vági, Szeles, Devecseri, Fótyik – Nicorec (Heffler, 71.) Hegedűs D. – Molnár G. (Sós, 54.), Tóth B., Frőhlich (Orosz M., 85.) – Szatmári L. Vezetőedző: Pintér Attila.

84. perc: Egy bal oldali beadást követően a labda Frőhlich elé került, aki kapásból kilőtte a jobb felső sarkot, 0-1.

89. perc: Szabó szabálytalankodott hátulról Tóth B.-vel szemben, a játékvezető piros lapot mutatott fel a játékosnak.

Jók: Szentpéteri, Csillag ill. Dombó, Tóth B., Frőhlich.

Miskei Attila: – Egy nagyon jó csapat ellen mindent megpróbáltunk az eredményességért. Jól játszott az ellenfelünk, és végül egy jól eltalált lövés eldöntötte a három pont sorsát.

Pintér Attila: – Rengeteg helyzetet dolgoztunk ki, volt, amikor az ellenfél kapusa bravúrral védett, volt, amikor mi hibáztunk. Most az volt a lényeg, hogy megszerezzük a győzelmet.