„A harmadik gól megpecsételte a sorsunkat!”

Mezőkeresztes vs. Cserépfalu
Mezőkeresztes vs. Cserépfalu - © Fotók: Vajda János
Miskolc – A labdarúgó megyei II. osztály Közép csoportjának 22. fordulójában öt mérkőzést rendeztek szombaton.

Önnek melyik a kedvenc csapata a megyei II. osztály Közép csoportjában?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

Emőd – Mezőcsát 6-1 (5-0)

Emőd, 100 néző. V.: Jakab.

Emőd: Besenyei – Hozdik, Czimbalmos (Pfeifer), Petruska, Boszák Szabó, Nagy, Boncsér, Hriczó, Vass (Simon), Fekete. Edző: Vass László.

Mezőcsát: Barta – Farkas, Balázs L., Csapó, Nagy, Balázs J., Hadari, Balogh, Kolompár (Hankó), Jámbor, Csillag. Edző: Koczka Ferenc.

G.: Hriczó (3), Hozdik, Nagy, Szabó, ill. Csillag. Jók: Hozdik, Szabó, Hriczó, Boszák, ill. senki. Ifi: 4-0.

Vass László: – Örülünk a győzelemnek.

Koczka Ferenc: – Ez a mérkőzés már délelőtt eldőlt…

Tiszapalkonya – Mezőnagymihály 1-3 (1-2)

Tiszapalkonya, 100 néző. V.: Gyüre.

Tiszapalkonya: Ardai – Tóth, Nótár (Dudás), Kiss, Kosina, Jónás (Farkas), Ágoston (Csibrik), Pelyhe, Németh, Kiss, Veréb (Bolykó). Edző: Csibrik Péter.

Mezőnagymihály: Szalkai – Nagy, Sajtós, Ferenczi (Gáspár), Himer (Mohácsi), Németh M. (Bertók), Fónagy, Simon, Kiss, Boros K., Botos. Edző: Ferenczi György.

G.: Pelyhe, ill. Botos (2), Sajtós. Jók: Pelyhe, Ardai, Ágoston, Nótár, Kosina ill. Nagy (a mezőny legjobbja) és az egész csapat. Ifi: 3-4.

Csibrik Péter: – A második félidőben a cserék jobbá tették játékunkat. Megvoltak a lehetőségeink az egyenlítésre. sajnos ez nem sikerült. A harmadik gól megpecsételte a sorsunkat. Jó játékvezetés. Gratulálok az ellenfélnek.

Ferenczi György: – Az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzést, így a második félidőben a harmadik gólunkig izgalmasan alakult. A Mezőnagymihály SE játékosai és vezetői a együtt éreznek az Áfra családdal. Jó játékvezetés. A továbbiakban sikereket kívánunk a sportszerű hazaiaknak.

Mezőkeresztes – Cserépfalu 2-1 (1-0)

Mezőkeresztes, 150 néző. V.: Certicky.

Mezőkeresztes: Jaksi – Budai (Gál), Kovács, Bukta, Szentpéteri (Oravecz), Izsóf, Pankovics (Nemes), Csibrik (Zelei), Kükedi, Györki, Vécsey. Edző: Kertész Péter,

Cserépfalu: Komlóssy – Polgár, Badalik, Baksa (Urbancsik), Barzsó (Kecskés), Harnócz, Szabó, Nagy L. (Kis), Nagy T., Mizser, Dongó (Németh). Edző: Csomós János.

G.:Győrki, Pankovics, ill. Badalik. Jók: Jaksi (a mezőny legjobbja) és az egész csapat, ill. Dongó, Nagy T., Harnócz. Ifi: 0-4.

Kertész Péter: – Amit kértem a srácoktól mérkőzés előtt maximálisan véghez vitték. A helyzetkihasználásunkon javítani kell és akkor nem kell izgulni az utolsó percekig. Gratulálok a csapatnak. A továbbiakban sok sikert Cserépfalunak.

Csomós János: – A lelkesen futballozó hazaiak az első félidőben több góllal is vezethettek volna. Szünet után nekünk volt több lehetőségünk, de a második gól mindent eldöntött. Gratulálok a hazai gárdának.

img_9334_650

Hernádnémeti – Sajószöged 0-2 (0-1)

Hernádnémeti, 100 néző. V.: Porcs.

Hernádnémeti: Gyöngyösi – Almádi (Dobi), Lipták, Lakatos, Debrődi (Buzás), Hídvégi, Újj (Balogh), Szabó, Orosz, Nótár, Kaposvári (Lakatos). Edző: Lázár Norbert.

Sajóüszöged: Serki – Pásztor (Szajevics), Farkas, Antal (Gulácsi), Kiss, Kovács (Poór), Galambossy, Nagy, Tóth (Vámosi), Paczók, Fekete. Edző: Antal József.

G.: Fekete, Kovács. Jók: Lipták, Orosz, ill. az egész csapat. Ifi: 4-4

Lázár Norbert: – Amíg előre játékban eredménytelenek vagyunk addig sok pontra nem számíthatunk. Gratulálok a vendégeknek.

Antal József: – Úgy érzem megérdemelten nyertünk. Tudatosan és helyenként pontosan játszottunk az igen rossz minőségű pályán. Kiváló játékvezetés.

Tiszakeszi – Nyékládháza 1-1 (1-1)

Tiszakeszi, 150 néző. V.: Rendek.

Tiszakeszi: Bordás – Lovász, Szabó, Bak, Molnár, Soltész (Szakál), Sepsi (M. Varga), Rémiás, Nyeste, Tamás, Lados. Edző: Molnár János.

Nyékládháza: Zselenák – Bereczki (Erőss), Kaczvinszki, Tóth, Burai, Sipos (Farkas), Turcsányi (Kuzma), Varga, Lakatos, Vangor, Ganyi (Lengyel). Edző: Tóth Rajmund.

G.: Bak, ill. Burai. Jók: az egész csapat, ill. mindenki. Ifi: 1-0.

Molnár János: – Ebben a helyzetben nem szeretnék a mérkőzésről nyilatkozni. Ellenben a Tiszakeszi KÜSE csapata és sportszerető közössége egy emberként osztozik Egyed Attila csapattársunk, barátunk mély fájdalmában. Sok erőt és kitartást a családnak!

Tóth Rajmund: – Úgy gondolom, hogy a játék és a helyzetek alapján közelebb álltunk a győzelemhez. Gratulálok a csapatnak. A továbbiakban sok sikert a Tiszakeszinek.

– ÉM –

Nyékládháza vs. Harsány - illusztráció
Miskolc - A 2017/2018-as Borsod-Abaúj-Zemplén megyei II. osztályú bajnokság Közép csoportjának tavaszi órarendje. [poll id="1523"] 18. forduló, március 11. V., 14.30: Mezőcsát – Mezőnagymihály V., 14.30: Ónod – Harsány V., 14.30: Tiszapalkonya – Nyékládháza V., 14.30: Hernádnémeti...

Szurkolói rendzavarás miatt figyelmeztették a Hidasnémetit - illusztráció
Miskolc - Az MLSZ Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Igazgatóságának fegyelmi bizottsága ezeket a büntetéseket osztotta ki az elmúlt fordulóban kiállított játékosoknak. 2 felnőtt bajnoki mérkőzéstől eltiltva: Szadai János (Tiszaladány), Tóth Tamás (Mezőnagymihály). 1 felnőtt bajnoki mérkőzéstől eltil...