Megmutatták, hogyan kell győztesként elhagyni a pályát

© Illusztráció: Pixabay
Hajdú-Bihar – Íme, a megye I-es bajnokság vasárnapi mérkőzéseinek eredményei, illetve az edzői nyilatkozatok.

Nyíradony VVTK–Hajdúnánás FK 2–3 (1–1)

100 néző. Vezette: Jánvári T. (Lakatos G., Takács I.)

Nyíradony VVTK: Bákonyi N–Szűcs Z., Kerecsen J., Nagy A. (Gáll F.), Papp N., Nagy G. (Bara M.), Vasas T., Takács A., Erdős B., Kiss I., Gerghel E. (Furó Zs.) Edző: Antal István

Hajdúnánás FK: László T.–Zsuga Á., Csatári D., Rőth A., Perényi R., Gyöngy T., Kondora K., Fodor J. (Félegyházi Z.), Bencze D. (Kiss L.), Kovács G. (Cservák T.), Polgár G. Edző: Daróczi Péter

Gól: Kerecsen J., Szűcs Z., illetve Polgár G. (3) Jók: Kiss I., Kerecsen J., Vasas T., Szűcs Z., illetve Polgár G., László T., Csatári D., Kondora K. Ifi: 1–3

Antal István: Balszerencsés vereséget szenvedtünk. Az első percben kapufát rúgtunk, majd a mérkőzés folyamán még egyet. Megszereztük a vezetést. Amire felkészültünk, abban voltunk a végén pontatlanok. A 89. percben pedig még tizenegyest is hibáztunk. Nyolcvan percig azt játszottuk, amit akartunk, az utolsó 10 percben dekoncenrálttá váltunk, és a végén ez lett az eredmény. Megjegyezném még, hogy a játékvezető mindkét csapat terhére elég sokat tévedett.

Daróczi Péter: A mai mérkőzésen a csapat megmutatta, hogy kell győztesen elhagyni a pályát. Egymásért küzdve, csúszva-mászva, csapatként funkcionáltunk. Olykor a szerencse is mellénk állt, de annak a csapatnak van szerencséje, aki tesz is érte! A kapusunk kiváló teljesítményének és Polgár Gabi mesterhármasának köszönhetően győztesen jöttünk haza Nyíradonyból. További sok sikert a Nyíradony együttesének!

DVSC II.–Monostorpályi SE 10–0 (5–0)

200 néző. Vezette: Erdélyi T. (Tóth G., Árva A.)

DVSC – II.: Szalánczi Z. (Kovács P.)–Bencze D. (Szabó Á.), Zsóri D., Újvárosi Á., Tonhaizer F. (Szutor T.), Bárány D., Nikitscher T. (Gafouroglou A.), Pintér Á. (Gyönyörű G.), Molnár M. (Lakatos B.), Krajcsó K. (Kozák A.), Soltész J. Edző: Fikker Ferenc

Monostorpályi SE: Barna L.–Nyilas J. (Takács G.), Patka J., Tóth A., Pataki E., Cseke B., Bereczky B., Hegedűs Gy., Sándor B. (Illés D.), Bodnár I. (Kiss G.), Lakatos Zs. (Bodnár L.) Edző: Kaszás János

Gól: Zsóri D. (6), Tonhaizer F., Bárány D. (2), Szutor T. Jók: Zsóri D., Bárány D., Szalánczi Z., Pintér Á, Krajcsó K., Szutor T., illetve senki Ifi: 0–1

Fikker Ferenc: Ez egy jó meccs volt, de leginkább egy jó kezdés. Visszaszereztük a labdát még az ellenfél térfelén. Jó játékot játszottunk és az U19-ből újonnan feljövő játékosok is jól teljesítettek.

Kaszás János: A mai mérkőzésen egy jobban játszó csapat kíméletlenül kihasználta a hibáinkat.