Megizzadt a Manchester

Megizzadt a Manchester - C. Ronaldo is
Manchester – Az angol bajnokság 31. fordulójának szombati játéknapján a Manchester United küzdelmes mérkőzésen 4-1-re legyőzte a Blackburn Rovers labdarúgócsapatát.

A Manchester már a találkozó elejétől fogva védekezésre kényszerítette a vendéggárdát, de mégis a Blackburnnek sikerült megszereznie a vezetést, ugyanis a Van der Sarról lepattanó labdát Matt Derbyshire vágta közelről a léc alá. A United a bekapott gól után csupán a 61. percben tudott egyenlíteni Paul Scholes révén. Az Old Trafford közönségének a 73. percig kellet várnia a második hazai gólra, ekkor Michael Carrick talált a kapuba. Ezután elfáradt a Rovers, a vége 4-1 lett.

A kiesés elől menekülő West Ham United 2-0-ra legyőzte a Middlesbrough együttesét Zamora és Tevez góljaival.