Még nem sújtott le a hóhér

Harsány – Szentistván 2-2
Harsány – Szentistván 2-2 - © Fotó: Kozma István
A labdarúgó megyei II. osztály Közép csoportjának 9. fordulójában hét meccset bonyolítottak le vasárnap.

Harsány – Szentistván 2-2 (1-1)
Harsány, 100 néző. V.: Szutorcsik.
Harsány: Szendi – Nagy G., Titkó, Markov (Balogh A.), Székely, Chekakri (Burai), Gönczi, Farkas R., Éliás, Bihari, Hegedűs L. (Dudás). Játékosedző: Markov Tamás. Szentistván: Bukta – Baranyi, Pelyhe, Lakatos (Bacsik), Tóth A., Kovács (Szepesi), Csuhai, Tóth D. (Hágel), Kispál, Ferenczi, Sajtós. Edző: Nyikes Mátyás. G.: Bihari, Markov, ill. Kovács, Sajtós. Kiállítva: Titkó (29.). Jók: Szendi (a mezőny legjobbja), Titkó ill. senki. Ifi.: 5-2.
Markov Tamás: – Őszinte részvétünk a Pusztai-családnak, Norbi, sosem felejtünk el, nyugodj békében!
Nyikes Mátyás: – Csak magunkat okolhatjuk a győzelem elmaradásáért. Csak halkan megjegyzem, a bíró döntően befolyásolta a mérkőzést.

Szirmabesenyő – Tiszakeszi 0-0
Szirmabesenyő, 50 néző. V.: Oscsenda.
Szirmabesenyő: Mészáros – Kristóf, Gável, Nyitrai, Kiss, Soltész, Repei (Móró), Jesztrebi, Tóth, Szabó, Burai. Edző: Békési Ferenc. Tiszakeszi: M. Varga G. – M. Varga Cs., Bartók, Csanálosi, Szabó V., Csapó (Kállai), Kerekes, Bubenkó (Soltész), Sepsi (Borza), Rontó, Molnár. Edző: Molnár János. Jók: az egész csapat, ill. az egész csapat. Ifi.: 0-0.
Békési Ferenc: – Két jó csapat mérkőzésén közelebb álltunk a győzelemhez. Az ilyen ikszet bátran tudom vállalni, mert csapatként működtünk és ez a jövőre nézve bíztató.
Molnár János: – Két jó csapat mérkőzésén igazságos döntetlen, egy nagyon rossz talajú pályán.

Sajósenye – Bükkzsérc 2-1 (1-1)
Sajósenye, 100 néző. V.: Gáll.
Sajósenye: Mag – Varga, Balogh T., Spisák, Németh, Auer (Balogh N.), Bastyúr (Janó N.), Somogyi, Hankó (Fehér), Komjáti (Rákos), Illés. Edző: Takács István. Bükkzsérc: Balogh – Oborzil, Mikita (Fodor), Szemán, Horváth, Lovász, Kriston, Lénárt, Dobos, Aranyosi (Csuhai), Pintér. Edző: Kovács József. G.: Auer, Komjáti, ill. Szemán. Jók: Illés, Varga, Németh, Auer, Komjáti, Somogyi, ill. Oborzil, Fodor. Ifi.: 1-4.
Takács István: – Jó játékvezetés mellett, óriási csatában sikerült a három pontot begyűjteni. Gratulálok a csapatomnak, a sérült zsérci játékosnak mielőbbi gyógyulást kívánunk.
Kovács József: – Óriási védőhibánk a hazaiak győzelmét jelentette. A hiányzókat és a sérült játékosunkat nem tudtuk pótolni a mai napon.

Vatta – Mezőkeresztes 1-0 (0-0)
Vatta, 100 néző. V.: Vágási.
Vatta: Vida – Kőműves, Harsányi, Vass, Vasas, Vodicska (K. Tóth P.), Juhos, Jáger, Pelyhe (Üveges), Palcsák (K. Tóth Sz.), Bukta (Buczkó). Edző: Kovalik Mihály. Mezőkeresztes: Batári – Kaló, Lengyel, Varga L., Zelei (Molnár), Kovács (Baba), Ficsor, Budai (Varga G.), Hargitai, Tarnóczi, Boros. Edző: Adonics István. G.: Jáger. Jók: az egész csapat, ill. Batári, Varga L., Lengyel, Boros. Ifi.: 4-3.
Kovalik Mihály: – A csapat küzdenitudásból jelesre vizsgázott. A múlt heti vereséget a fiúk elfelejtették, az első félidőben gólokkal kellett volna vezetnünk. Jó játékvezetői hármas.
Adonics István: – Egy jó csapat otthonában, egy jogos 11-essel megfosztotta csapatomat az egy ponttól a játékvezető.

Sajóörös – Tiszapalkonya 1-1 (0-0)
Sajószöged, 200 néző. V.: Tiszóczki.
Sajóörös: Onder – Nagy, Pap, Lovász, Kovács, Pinczés, Jászkai, Visegrádi (Putnoki), Makó, Rozgonyi, Nótár R. Edző: Pap Zsolt. Tiszapalkonya: Isshak – Kosina, Molnár (Poór), Barna, Kiss T., Bakó, Karócz, Bolykó (Varjas), Hangácsi, Aranyász, Nótár E. (Szilvási). Edző: Balogh Lajos. G.: Makó (11-esből), ill. Varjas. Kiállítva: Lovász (50.), ill. Aranyász (50.). Jók: az egész csapat, ill. az egész csapat. Ifi.: 1-5.
Pap Zsolt: – Kiesési rangadó, igazságos eredménnyel. Az ítélet megszületett, a hóhér készen áll, de még nem sújtott le. Amíg élünk, remélünk…
Balogh Lajos: – Alsóházi rangadón egy laza első félidő után igazi parázs második félidőt játszottunk. De ez az eredmény a hazaiaknak sem, és nekünk sem jó. Jövő héten összekapjuk magunkat, gratulálok az ifi győzelméhez.

Cserépfalu – Bőcs 0-2 (0-0)
Cserépfalu, 100 néző. V.: Séra.
Cserépfalu: Komáromi – Polgár, Bagoly, Boldizsár, Virág L., Kertész (Majzik), Balogh, Toronyai, Ujj, Nagy (Kéri), Bata. Edző: Dósa László. Bőcs: Mertus – Kiss (Lakatos), Simon, Szolnoki, Budai, Pálinkás, Tóth, Balázs (Klavács), Koppány (Szegedi), Nyírcsák, Lovas (Almádi). Edző: Simon Attila. G.: Balázs, Pálinkás. Jók: Polgár, Bagoly, Bata, Kéri, ill. Mertus, Budai, Balázs, Nyírcsák. Ifi.: 0-5.
Dósa László: – Az oda-vissza helyzetekből az ellenfél jött ki jobban az utolsó tíz percben. Lőtt gól nélkül nincs győzelem.
Simon Attila: – Az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzést, de kimaradtak a helyzeteink. A másodikban felőrőltük a lelkes hazaiakat.

Emőd – Sajóvámos 2-0 (1-0)
Emőd, 70 néző. V.: Pásztor.
Emőd: Jaksi – Jakab D. (Schmidt), Vass, Rémiás, Jakab Sz., Halász (Petruska), Bodzán, Görzsöny, Kékedi, Valóczki, Boncsér (Burai). Edző: Vass László. Sajóvámos: Ilonka – Mikó, Nagy, Szedlák, Kádár, Apostol, Simkovits (Szemán), Váradi, Hajkó (Bodnár), Mohácsi (Husonyica), Tóth B. (Tóth P.). Játékosedző: Váradi Norbert. G.: Rémiás, Valóczki. Jók: az egész csapat, ill. Nagy, Mikó, Szedlák, Apostol, Tóth P. Ifi.: 2-2.
Vass László: – Megérdemelten nyertünk, mert helyzetek sokaságát dolgoztuk ki és végre be is találtunk.
Váradi Norbert: – A mai meccsen a szerencsésebb csapat győzött. Mielőbbi felépülést kívánunk Körtvélyesi László csapattársunknak.