Március 16: egyéni gyorsbajnokság Miskolcon

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Sakk Szövetség kiírta az egyéni gyorssakk bajnokságot, amelyre március 16-án, pénteken délelőtt 10 órától kerül sor a miskolci Teleki Tehetséggondozó Kollégiumban.

Nevezés: e-mailben: galko1@freestart.hu címem, vagy személyesen a verseny előtt.

Lebonyolítás: 2×5 perces, 9 fordulós svájci verseny keretében, majd kieséses formában az 1-8., a 2-7., a 3-6. és a 4-5. párosításával.
A döntőbe jutásért az 1-8. győztese a 4-5. győztesével, a 2-7. győztese a 3-6. győztesével, majd a döntő és a 3. helyért lévő találkozók következnek.
Az 1-8. helyezett díjazásban részesül. A bajnok 10 ezer forintot és kupát kap. A legjobb női, ifjúsági és senior sakkozó tárgyjutalomban részesül.