Már két góllal vezettek a barcikaiak, mégis kikaptak

A kazincbarcikaiak (sárga-kékben) már két góllal vezettek, mégis kikaptak
A kazincbarcikaiak (sárga-kékben) már két góllal vezettek, mégis kikaptak - © Fotó: ÉM-archívum
Kazincbarcika – A labdarúgó NB II 7. fordulójában Soroksáron vendégszerepelt a Kazincbarcika csapata.

Soroksár SC – Kazincbarcika 4-3 (3-2)

Budapest, 200 néző. V.: Ducsai.

Soroksár: Kovács D. – Gárdos, Gyömbér, Valencsik, Bor – Tamási Zs. (Frőhlich, 59.), Huszák – Albert (Lőrinczy, 64.), Orosz M. (Pál, 80.), Lakatos I. – Kundrák. Vezetőedző: Lipcsei Péter.

Kazincbarcika: Somodi – Palmes (Krausz, 51.), Heil, Belényesi, Fótyik – Gábor (Mikló, 35.), Kiss B., Kovács O., Tóth L. – Takács P., Olasz D. (Lukács R., 76.). Vezetőedző: Koleszár György.

5. perc: szabadrúgásból Takács ívelt a kapu elé, ahol az érkező Olasz D. 6 méterről a kapuba fejelt, 0-1.
16. perc: Kovács O. ugratta ki jó ütemben Tóth L.-t, aki a kilépő kapus felett 4 méterről a kapuba emelt, 0-2.
20. perc: Heil ívelt haza, miközben Somodi kint állt a kapuból, így a labda a kapuba hullott, öngól, 1-2.
25. perc: jobb oldali támadás végén Gárdos középre passzolt labdája után Kundrák lőtt 5 méterről a kapuba, 2-2.
34. perc: Bal oldali beadást követően a labda Orosz elé került, aki két-három cselt követően 10 méterről a bal sarokba bombázott, 3-2.
49. perc: Fótyik ívelt át a bal oldalról a 16-oson belülre, ahol Kovács rosszul lépett ki kapujából, így Olasz D. 13 méteres fejese a bal alsó sarokba hullott, 3-3.
82. perc: Lakatos ugratta ki Kundrákot, aki kicselezte Somodit és 8 méterről a kapufa segítségével a kapuba lőtt, 4-3.

Jók: Kundrák, Orosz M., Gárdos, Lakatos I., ill. az egész csapat.

Lipcsei Péter: – Rosszul kezdtük a mérkőzést, kaptunk két gólt, ez nyilván megfogott minket. A pozitívum az, hogy a csapat most először hátrányból is föl tudott állni és meg tudta fordítani a mérkőzést.

Koleszár György: – A döntetlen reálisabb eredmény lett volna.