„Már csak a méltó befejezésben bízunk!”

Szirmabesenyő vs. Vatta
Szirmabesenyő vs. Vatta - © Fotó: Bujdos Tibor
Miskolc – A labdarúgó megyei II. Közép csoportjának 27. fordulójában szombaton öt mérkőzést játszottak.

Önnek melyik a kedvenc csapata a megyei II. osztály Közép csoportjában?

Eredmények megtekintése

Loading ... Loading ...

Nyékládháza – Tiszakeszi 2-2 (1-0)

Mályi 70, néző. V.: Szoboszlay.

Nyékládháza: Lakatos – Filep, Sipos, Varga, Kaczvinszki, Burai G., Tóth, Bodnár, Turcsányi (Jámbor), Ganyi, Lengyel. Edző: Szlifka Miklós.

Tiszakeszi: Zselenák – Nagy (Koczka), Molnár, Lovász, Török (Bori), Borza (Tamás), Soltész, Bartók, Rémiás, Egyed, Gaál. Edző: Molnár János.
G.: Tóth (2), ill. Tamás (2). Jók: Filep, Kaczvinszki, ill. Török, Rémiás, Bartók, Tamás. Ifi: 2-5.

Szlifka Miklós: – Gratulálok a bajnokcsapatnak. Az első félidőben mi domináltunk. Szünet után két hibánkat kihasználta ez ellenfél. Jó játékvezetés mellett sikerült pontot szereznünk.

Molnár János: – Az első félidő gyengébb játéka után a másodikban megfordítottuk az eredményt, de az i-re a pontot nem tudtuk feltenni, mert ziccereink kimaradtak. Az utolsó percekben ismét fegyelmezetlenek voltunk és ez megint két pontunkba került.

Sajószöged – Kisgyőr 2-2 (0-1)

Sajószöged, 200 néző. V.: Kalló Zs.

Sajószöged: Hornyák – Tóth, Gulyás, Bandorák, Fekete, Bolykó (Kondor), Farkas, Antal, Dobó, Rozgonyi (Dudás), Sebők. Edző: Antal József.

Kisgyőr: Batári – Bari, Török, Orgován, Mészáros, Farkas, Burai, Kékedi, Balogh, Kolompár (Kis), Sramkó (Schmidt). Edző: Toperczer Tibor.

G.: Dobó, Sebők, ill. Balogh, Orgován. Kiállítva: Török (20.) Jók: az egész csapat, ill. mindenki. Ifi: 2-0

Antal József: – Idegesen, kapkodva játszottunk, így is végig irányítottuk a mérkőzést, de a helyzetek ismét kimaradtak.

Toperczer Tibor: – Az akarás diadala! Nagyot küzdöttünk!

Szirmabesenyő – Vatta 1-2 (1-2)

Szirmabesenyő, 150 néző. V.: Séra.

Szirmabesenyő: Polyák – Mizser (Laczai), Illés (Bertók), Markov, Kéméndi, Gável, Kis, Fehér (Jesztrebi), Szentpéteri, Kiss, Fejes. Edző: Markov Tamás.

Vatta: Gergely – Nagy, Tóth, K. Tóth (Lakatos G.), Vas, Kerekes, Szarvas, Váradi, Bodzán, Gulya, Lakatos K. Edző: Kovalik Mihály.

G.: Gável, ill. Bodzán, Nagy. Jók: senki, ill. az egész csapat, Ifi: 2-1.

Markov Tamás: – Már csak a méltó befejezésben bízunk!

Tóth Péter csapatkapitány: – Gratulálok a csapatnak. A mai napon szívből és csapatként játszottunk végig a mérkőzésen. A továbbiakban sok sikert a hazaiaknak.

Ónod – Alsózsolca 2-3 (1-1)

Muhi, 80 néző. V.: Fiderák.

Ónod: Pető – Svéda, Szanyi, Huszár (Glonczi), Zemlényi, Tricskó (Budai), Krajnyák, Nagy, Dósa, Bukta, Horválth. Edző: Kalmár Nándor.

Alsózsolca: Mulató – Fink, Kun-Szabó, Szegő, Kojsza (Létási), Bódi Gábor, Bódi Gergő, Hajdu (Hegedüs), Molnár (Gergely), Vadász, Balog. Edző: Borbély István.

G.: Tricskó, Horváth, ill. Fink (2), Bódi Gergő. Jók: Horváth, Bukta, Krajnyák, ill. Fink, Bódi Gergő. Ifi: 4-1.

Kalmár Nándor: – Jól játszottunk, gólokat rúgtunk. Levédeni nem tudtuk az előnyünket, így sajnos pont nélkül maradtunk. A vendégek jól hajráztak, gratulálok győzelmükhöz.

Borbély István: – Gratulálok az ónodiaknak, mert az ő helyzetükben végig lelkesen küzdöttek. Nehéz szülés volt! Pár játékosom árnyéka volt önmagának, így csak az utolsó percben sikerült győzni. A továbbiakban sok sikert Ónodnak!

Mezőcsát – Harsány 2-1 (1-0)

Mezőcsát, 40 néző. V.: Varga N.

Mezőcsát: Bene – Balázs, Tarnóczi, Kovács, Paczók D., Farkas, Vadász, Csapó, Tekse, Paczók K., Pap. Edző: Szűcs Géza.

Harsány: Pusztai – Dudás, Csizmadia, Éliás, Zibrinyi (Nagy), Dévai (Pintér), Dancs, Tóth Zs., Tóth A., Soltész, Munkácsi. Edző: Pusztai Tamás.

G.: Vadász (2), ill. Dancs. Kiállítva: Tóth A. (48.) Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: 6-0.

Szűcs Géza: – A két csapatunkban 23 játékos! Kettős győzelem! Hajrá Mezőcsát!

Pusztai Tamás: – Sok sikert a hazaiaknak.