Magyar Kupa: KBSC vs. Pápa élőben!

Kazincbarcikán szerepelt az ugyancsak NB II-es Lombard Pápa TFC szerdán Magyar Kupa találkozón. A mérkőzést élőben közvetítettük portálunkon.

Koleszár György (KBSC): - A mai mérkőzésen az volt a fontos, hogy ne kapjunk gólt, és hogy lehetőség szerint rúgjunk. Mindkettő teljesült, a továbbjutás szempontjából a mi kezünkben van a sorsunk.

Kovács László (Lombard Pápa TFC): - Gyengébben játszottunk, mint a Gyirmót elleni bajnokin, amit az eredmény is mutat.

90+1. perc: Vége a találkozónak: kétgólos előnyt szerzett a Kazincbarcika a visszavágóra.

89. perc: A hajrá pillanatai jönek.

84. perc: Binder remekül tette ki a labdát a jobb oldalon Kerékgyártó elé, akinek lövését Szűcs hárította, ám a kipattanó labdát a hazai játékos egy lépésről a hálóba küldte, 2-0.

83. perc: A Pápa az egyenlítésért, a Barcika az előny növelésért küzd.

80. perc: Schrancz 22 méteres szabadrúgása után a labda 2 méterrel szállt fölé.

78. perc: Kerekes remekül passzolt Kerékgyártóhoz, ám a a hazaiak játékosa 16 méterről az „égbe lőtt.”

74. perc: 25 méteres hazai szabadrúgást követően Binder a sorfalba lőtte a labdát.

72. perc: Az előrehúzodó Olasz vállalkozott lövésre, ám a kapu mellé durrantott.

70. perc: Varga G. egyből kapura ívelt egy szabadrúgást, de Botló nyújtózkodva fogta meg a játékszert.

69. perc: Most inkább már a hazaiak irányítanak.

65. perc: Binder adott be az alapvonal közeléből, ám a berobbanó Zimányi nem tudta fejjel jól irányítani a labdát, így odalett a kecsegtető szituáció.

63. perc: Az utóbbi percekben a vendégek irányítanak, és mindkét oldal cserélt.

55. perc: Zimányi került helyzetbe, de 10 méteres lövését Szűcs jó érzékkel hárította.

52. perc: Binder húzta meg a bal oldalt, lövése Császárról vágódott szögletre.

50. perc: Varga G. 28 méteres szabadrúgása után Farkas nem tudta jól eltalálni a labdát, így odalett a helyzet.

48. perc: Schrancz jobb oldali beívelését követően Kovács R-nek kellett tisztáznia.

46. perc: A vendégek indították útjára a labdát a második félidőben.

45+1. perc: Vége az első félidőnek.

44. perc: Binder ívelése után Kerékgyártó a felső lécet találta el.

43. perc: Rebryk lapos lövését a jobb alsó sarok előtt fogta Botló.

42. perc: Kerekes beadásába Kovács R. tette bele a fejét, a labda Olasz elé került aki a kapuba talált, ám a játékvezető szerint mindezt lesről tette.

41. perc: Binder szabadrúgása után Kerekes beívelésébe Kovács R. nem tudott veszélyesen beleérni Szűcs kapuja előtt.

39. perc: Egy játékvezetői döntést kritizált Tóth G. amiért a kiállítás sorsára jutott.

32. perc: Egy minutumon belül két ziccert rontott Stevica: először 17 méteres, másodszor 13 méterről leadott bombáját védte bravúrral Szűcs.

30. perc: Szabó löketét hárította bravúrral Botló, Rajnay duplázott és a hazai védelem a gólvonalról tisztázott.

29. perc: Sebők tért ölelő szabadrúgása után Rajnaynak kellett tisztáznia a tizenhatoson belül. Nem sokkal később Kovács R. fejelt a pápai kapu mellé.

24. perc: A hazai védelem eladta a labdát, Varga G. 14 méterről lőtt, a laposan érkező labdát Botló ölelte magához.

21. perc: Imrik játszott be a labdát Rebryk irányába, ám Kovács R. ügyes mozdulattal szerelte a csatárt.

19. perc: Újabb sarokrúgás, ismét Varga adott be: Tóth G. a bal felső sarok mellé bólintott.

17. perc: Varga G. szöglete után Tóth G. nem tudott jól belecsúsztatni a labdába.

14. perc: Valamivel többet birtokolja a labdát a vendégegyüttes, de helyzet nem alakult ki a barcikai kapu előtt.

10. perc: Schrancz 30 méterről gyatrán ellőtte a labdát a kapu mellett.

9. perc: Rebryk viaskodott a védelemmel a 16-oson belül, és erejéből csak egy leblokkolt lövésre futotta.

6. perc: Varga G. szabadrúgásból kapura küldte a labdát, de az fél méterrel fölé szállt.

4. perc: Binder bal oldali beadása után Engi fejelt 6 méterről a kapu jobb oldalába, 1-0.

2. perc: Binder jobb oldali szabadrúgása után Tóth G. tisztázott a 16-oson belül.

1. perc: A hazai csapat kezdte a mérkőzést.

14.55: Zajlik a csapatok bemutatása, hamarosan kezdődik a mérkőzés.

Kazincbarcikai SC – Lombard Pápa TFC 2-0 (1-0)

Kazincbarcika, 400 néző, v.: Takács.

Kazincbarcikai SC: Botló – Hanász, Kovács R., Olasz, Sebők – Engi, Kovács P., Kerekes, Zimányi - Stevica, Binder. Edző: Koleszár György.

Lombard Pápa TFC: Szűcs L. - Sipos, Farkas A., Császár, Tóth G. – Varga G., Schrancz, Imrik,  Rajnay - Rebryk, Szabó Zs. Edző: Kovács László.

Csere: Engi helyett Kerékgyártó a 37., Szabó Zs. helyett Germán az 56., Hanász helyett Debreceni a 60., Sipos helyett Fehér a 62., Imrik helyett Kovács Sz. a 85., Stevica helyet Romhányi a 87. percben.

Sárga lap: Hanász a 15., Kovács P. a 23., Sipos a 27., Germán az 59., Kovács R. a 79., Kerékgyártó a 84., Kovács Sz. a 86. percben.

Kiállítva: Tóth G. a 39. percben.

Gólszerző: Engi (1-0) a 4., Kerékgyártó (2-0) a 84. percben.

Kovács László (Lombard Pápa TFC): – Gyengébben játszottunk, mint a Gyirmót elleni bajnokin, amit az eredmény is mutat.