„Magunknak tettük nehézzé a bajnokit”

Illusztráció
Kazincbarcika – A labdarúgó NB II 14. fordulójában idegenben nyert vasárnap a Kazincbarcika.

BSS Monor – Kazincbarcikai SC 1-2 (1-1)

Budapest, 300 néző. V.: Veizer.

Monor: Bozsó – Karacs (Tóth Á., 72.), Fülöp, Tóth F. – Barthel, Ficsor (Haragos, 88.), Palincsár, Balanescu – Szabó D. (Hunya, 76.), Tóth B., Szerencsi. Vezetőedző: Horváth Dávid.

KBSC: Somodi – Palmes, Belényesi, Fótyik, Mikló – Oltean – Tóth L., Toma, Takács P. (Lukács R., 46.), Kanalos (Gábor, 67.) – Olasz D. (Kovács O., 63.). Vezetőedző: Gálhidi György.

18. perc: Tóth B.-t vágták fel a tizenhatoson belül a megítélt büntetőt a sértett értékesítette, 1-0.
31. perc: Egy vendégszögletet követően Oltean fejelt kapuba, 1-1.
50. perc: Jobbról érkező beadást követően az érkező Lukács gurított hálóba, 1-2.

Jók: senki, ill. Somodi, Oltean, Lukács.

Horváth Dávid: – Ismét egy fájó vereség, pedig a játékosok mindent elkövettek, hogy pontokat szerezzünk. A második kazincbarcikai gól után több helyzetünk is volt az egyenlítésért, mivel azonban nem éltünk a lehetőségekkel, a tisztes vereség jutott nekünk.

Gálhidi György: – Sajnos nem minden játékosom érezte át a mérkőzés fontosságát. Néhányan szétszórtan játszottak, így magunknak tettük nehézzé a bajnokit, de végül csak kicsikartuk a győzelmet.