Magabiztos kövesdi siker

Mezőkövesd-Zsóry SE vs. Vecsés FC
A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 14. fordulójában vasárnap hazai pályán nyert a Mezőkövesd.

Mezőkövesd-Zsóry SE – Vecsés FC 3-1 (1-0)
Mezőkövesd, 600 néző. V.: Sulyok.

Mezőkövesd-Zsóry SE: Szántai – Robson (Kaszás, 54.), Vámosi, Elek, Éles – Hegedüs, Lakatos, Sivák, Bogdány (Haburcsák, 85.) – Szabó V., Husanik (Török, 63.). Edző: Huszák Géza.
Vecsés: Gyenes – Máj, Kovács Z., Vasas, Radnai – Zana (Piros, 62.), Lannert, Fritz,  Kiss K. (Cseke, 68.) – Horváth D., Ponczok. Edző: Détári Lajos.

35. perc: Sivák ívelt be a bal oldalról, középen Husanik érkezett és 10 méterről kapásból a léc alá vágta a labdát, 1-0.
54. perc: Horváth kapott kiugratást a védők között majd a kifutó kapus alatt a kapu közepébe gurított, 1-1.
59. perc: Szabó V. a bal oldalon keresztbe rúgta a labdát Bogdány elé aki a kapust is kicselezve 13 méterről a hálóba gurított, 2-1.
77. perc: Ismét Szabó V. kapott indítást a bal oldalon majd az alapvonalról Lakatos elé passzolt aki 12 méterről a kapu jobb oldalába lőtt, 3-1.

Jók: az egész csapat, ill. Kovács, Vasas, Ponczok.

Huszák Géza: – Csapatom tartását mutatja, hogy 1-1 után is meg tudtunk újulni és megszereztük a győzelmet ami teljesen megérdemelt.
Détári Lajos: – Úgy érzem több volt a mérkőzésben, de pár játékosom nem azt nyújtotta amit kellett volna. Gratulálok a Mezőkövesdnek.