Mádi siker a megyein

A labdarúgó Winner NB III Tisza csoportjának 8. fordulójában a következő eredmények születtek a hét végén.

Ibrány – Szirmabesenyő        3-2 (0-0)

Ibrány, 800 néző. V.: Puskás.

Ibrány: Vattai – Kovács, Kántor, Márton, Nagy S., Moravszki, Milka (Kovács), Obrácz, Szilágyi (Harsányi B.), Ignácz J. (Bardi), Marcsek. Edzô: Németh Károly.

Szirmabesenyő: Valkányi – Kalász, Geszti, Gável, Köteles, Tóth (Mizser), Lasztóczi, Bányász, Oláh (Danyi), Kollár, Harsányi Cs. Edző: Zupkó Mihály.

Gólszerző: Marcsek (1-0) az 51., Marcsek (2-0) az 54., Harsányi Cs. (2-1) a 70., Nagy (3-1) a 79., Geszti (3-2) a 90. percben.

Jók: Marcsek, Nagy, Vattai, Ignácz J., ill. az egész csapat.

Németh Károly: – A mérkőzésen a vendégcsapat szervezetten játszott. Csodálkozom, hogy eddig csak ilyen eredményeket tudtak elérni.

Zupkó Mihály: – Ahogy a mai mérkőzésen kikaptunk, azt emelt fővel tehettük, hiszen játékosaim mindent megtettek a sikerért, mely remélem a későbbiekben eredménnyel is fog párosulni. Gratulálok a fiúknak!

Sátoraljaújhely – Mád 1-3 (0-2)

Sátoraljaújhely, 300 néző. V.: Benkő.

Sátoraljaújhely: Engelbert – Szoták, Ocsenás, Bodnár, Janikó R., Szabó I., Balogh, Váradi, Szabó G. (Timkó), Dakos, Trembulyák (Petró). Edző: Szabó László.

Mád: Lövei – Osváth, Toplenszki, Takács (Szabó J.), Szabó S., Balogh, Barna, Tóth, Babos, Koppány (Szabó P.), Bódi. Edző: Osváth László.

Gólszerző: Bódi (0-1) a 15., Koppány (0-2) a 33., Dakos (1-2) a 46., Barna (1-3) az 56. percben.

Jók: senki, ill. az egész csapat.

Szabó László: – Hatalmas egyéni hibákból kaptuk a gólokat. Az első félidőben már több góllal kellett volna vezetnünk.

Osváth László: – Hoztuk a kötelező három pontot. Gólarányt javíthattunk volna.