Lokomotiv Daugavpils vs. Speedway Miskolc élőben a BOON-on!

A salakmotoros lengyel I. liga 4. fordulójában, vasárnap 17 órától Lettországban kezdte meg idei szereplését a Speedway Miskolc együttese, a Lokomotiv Daugavpils vendégeként. A viadalról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Lokomotiv Daugavpils
67 : 23
Speedway Miskolc

15.
James Wright 1 A 15. futamot 5-1 „zárta keretbe”,így kialakult a végeredmény.

67 : 23

5 : 1

Maksim Bogdanow 3
Szatmári László 0
Artiom Łaguta 2

14.
Paweł Miesiąc 3 Az utolsó előtti körözésből is Daugavpils jött ki két egységgel jobban – Magosi lett második.

62 : 22

4 : 2

Magosi Norbert 2
Kjastas Puodżuks 1
Lőrinc Attila 0

13.
Wiaczesław Gieruckis u A 13. menetben hosszú idő után ismét döntetlen született, a „szokásos” Wright második hely mellett egy Szatmári harmadikkal.

58 : 20

3 : 3

James Wright 2
Grigorij Łaguta 3
Szatmári László 1

12.
Tabaka József A 12. futamban a Bogdanow, Paura páros hozta az 5-1-et a vendéglátóknak, Magosi lett a harmadik.

55 : 17

5 : 1

Lőrinc Attila / Magosi Norbert 0
Leonid Paura 2

11.
Kjastas Puodżuks / Artiom Łaguta
3 A 11. futamban a Wright újabb két pontos futása után 4-2-es Lokomotiv siker született.

50 : 16

4 : 2

Kovács Roland / James Wright 2
Paweł Miesiąc 1
Magosi Norbert 0

10.
Tabaka József w Nem volt szerencséje sem az SM-nek, hiszen a 10. futamban Tabaka a rajt után elesett és ki is zárták, így újabb 5-1 következett.

46 : 14

5 : 1

Wiaczesław Gieruckis 3

09.
James Wright 2 A kilencedik menetben végre megszületett az első döntetlen, Grigorij Łaguta nyert, utána Wright és Magosi ért célba.

41 : 13

3 : 3

Kjastas Puodżuks d
Magosi Norbert 1

08.
Paweł Miesiąc / Artiom Łaguta
3 Nyolcadszorra sem tudott szépíteni a Miskolc, Szatmári ugyanis egy pontot motorozott,  Lőrincz pedig negyedikként zárt. Artiom Laguta a hazaiaknál harmadik futamgyőzelmét aratta

38 : 10

5 : 1

Kovács Roland / Szatmári László 1
Maksim Bogdanow 2

07.
Grigorij Łaguta 3 Hetedszerre Grigorij Laguta vezette négypontos sikerre a Daugavpilst, a mieinknek Szatmári révén egy pont jutott.

33 : 9

5 : 1

Kjastas Puodżuks 2
Tabaka József d

06.
Magosi Norbert 0 A hatodik körözések után Wright szerezte meg másodszor a második helyet, igaz Magosi pont nélkül maradt.

28 : 8

4 : 2

Maksim Bogdanow / Artiom Łaguta 3

05.
Wiaczesław Gieruckis 3 Az ötödik futamban hiába cseréltek a vendégek – Lőrincz helyett Tabaka indult – maradt az 5-1, igaz a pontot Józsika hozta.

24 : 6

5 : 1

Lőrinc AttilaTabaka József 1
Kovács Roland 0

04.
Szatmári László 0 Negyedszerre „visszaállt” az 5-1, Tabaka futott be harmadikként Szatmári előtt, míg a letteknél Bogdanow méár az ötödik pontját gyűjtötte

19 : 5

5 : 1

Paweł Miesiąc 2
Tabaka József 1

03.
Leonid Paura 1 A harmadik menetben végre kettőt szereztek a miskolciak, Wright halad át másodikként a célvonalon, Magosi negyedik lett.

14 : 4

4 : 2

02.
Maksim Bogdanow 2 A második futamban is hazaik domináltak, Tabaka tudott egyet hozzátenni az SM pontjaihoz.

10 : 2

5 : 1

Artiom Łaguta 3

01.
Lőrincz Attila 1 Megkezdődött!  A juniorok futamában remekelt a házigazda, a miskolci pontot Lőrincz szerezte, míg Kovács negyedik lett.

boon | 2010.05.01 22:29

44 pont különbséggel kapott ki Lettországban a miskolci salakmotor csapat.

Lettországba kajtatnak

boon | 2010.05.01 19:46

Vasárnap 17 órától idei első meccsét játssza a Speedway Miskolc salakmotor csapata.

Lengyelországban tréningeztek a salakmotorosok

boon | 2010.04.29 10:08

Tarnow – Lengyelországban tréningezett szerdán a Speedway Miskolc lengyel I. ligás csapatának két salakmotorosa, Szatmári László és Magosi Norbert.

Szurkolói találka a salak arénában

boon | 2010.04.19 11:25

Miskolc – Vasárnap az SM Fan Club a Speedway Miskolc szurkolóinak és a Fan Club tagoknak találkozót szervezett a miskolci salakmotor pályán.

A halasztott meccset is elhalasztották

eszak | 2010.04.16 19:02

Az 1. fordulóból elsőre – az akkori eső miatt – a jövő hét végére elhalasztott, Marma Hadykówka Rzeszów elleni hazai meccset augusztus 1-jére tették át, arra az időpontra, amikor a két együttes a lengyel városban mérkőzött volna meg egymással.

Késik az SM bemutatkozása

eszak | 2010.04.13 16:39

A salakmotoros lengyel I. ligában ezen a hét végén sem mutatkozik be a Speedway Miskolc csapata.

Szatmári nyerte az Alpok Adria Kupát

boon | 2010.04.12 10:57

Natschbach – Az elmúlt szombaton miskolci siker született a salakmotorosok Alpok Adria Kupáján, az ausztriai Natschbachban.

A lengyel államfő halála miatt halasztottak

boon | 2010.04.11 17:35

Salakmotor – Mégsem utaztak el a lengyelországi Poznanba a Speedway Miskolc vaspapucsosai.

Mindent elhalasztottak, nem lesz salakmotor sem

boon | 2010.04.10 12:18

Miskolc, Poznan – A salakmotoros lengyel I. liga 2. fordulójában Poznanban meccselt volna holnap délután a Speedway Miskolc csapata. A találkozó azonban elmarad!

A Speedway Miskolc is a Titanic

boon | 2010.04.07 20:37

Ha a Speedway Miskolcnak pénze lenne, akkor győzelmi esélyeik is lennének Poznanban.

Négyből kettő

eszak | 2010.04.06 11:15

Két meccset elhalasztottak, így csak két összecsapást rendeztek meg húsvét hétfőn, a salakmotoros lengyel I. liga 1. fordulójában.

Az időjárás miatt elmarad a salakverseny

boon | 2010.04.02 14:19

Miskolc – Nem lesz lengyel I. ligás salakmotor csapat meccs Miskolcon, a Népkertben.

Elmarad a húsvét hétfői salakos derbi

boon | 2010.04.02 13:34

Miskolc – Az április 5-én 15 órára kiírt Speedway Miskolc – Marma Hadykówka Rzeszów (PL) lengyel I. ligás salakmotoros találkozó a két csapat megállapodása értelmében elmarad – tudta meg a Borsod Online.

SM: csak csapatnévsor van

boon | 2010.04.01 22:42

Csapatnévsor van, a húsvét hétfői rajt azonban még erősen kérdéses a Speedway Miskolcnál.

Jegyzet: A salakmotor és én

eszak | 2010.04.01 11:20

Négy évvel ezelőtt hat ökörrel se lehetett volna elvonszolni a Népkertbe abban az időpontban, amikor ott éppen salakmotor versenyt rendeztek. Berecz Csaba jegyzete