Loki-siker Vácott

Loki-öröm Vácott

Vác-DVSC-TEVA 1-3 (0-2)

Esélyesként lépett pályára a DVSC-TEVA NB I-es labdarúgócsapata szombaton délután a kiesőjelölt Vác otthonában. Az NB I. 20. fordulójának meccsét ennek megfelelően jól is kezdte a Loki, s Sidibe révén a 9. percben megszerezte a vezetést. A csatár Sándor Tamás passza után volt eredményes.

A folytatásban a hazaiak megpróbálkoztak az egyenlítéssel, de gólt ismét a Debrecen ért el: az első félidő végén Sidibe újfent betalált a váci kapuba.
A második játékrészben is a Beránek-csapat dominált, Kiss kapufája után a szünetben Tchana helyett beállt Sztojkov is bevette a hazai kaput.

Ezzel a macedón válogatott csatár első meccsén rögtön góllal mutatkozott be a DVSC-ben. A hajrában aztán a váciak szépíteni tudtak, de ez nem változtatott a lényegen: a Loki nyert, így beérte a forduló előtt listavezető, ám Pakson 3-1-es vereséget szenvedő MTK-t.

Labdarúgó NB I., 20 forduló: Vác-DVSC 1-3 (0-2). Gól: Palásthy (85.), illetve Sidibe (9., 45.), Sztojkov (61.).

Percről percre:

93. perc: Vége a találkozónak, Vác-DVSC 1-3

86. perc: Szépített a Vác: Thomas labdájával Palásthy lépett ki, majd átemelt Bernáth felett, majd 14 méterről a kifutó kapus mellett a hálóba lőtt, 1-3.

76. perc: Rusvay 25 méterről lőtt kapura, a lövés megpattant, és fél méterrel a bal kapufa mellett hagyta el a játékteret.

69. perc: Sztojkov 12 méteres lövését Kovács P. a gólvonalról vágta ki.

61. perc: Növelte előnyét a DVSC, A csereként beállt Sztojkov ugrott ki a védővonalból, elhúzta a labdát a kapus mellett, és 7 méterről a hálóba gurított, 0-3!

52. perc: Kiss Z. 8 méterről lőtt a keresztlécre, a lepattanót üggyel-bajjal védte Djokic.

47. perc: Palásthy szabadrúgásból 18 méterről lőtt, Balogh védte a középre tartó labdát.

46. perc: A Vác kezdte a játékot a második félidőben.Cserét a Debrecen: Tchana helyett Sztojkov folytatja..

45. perc: 2-0! A folytatásban a hazaiak megpróbálkoztak az egyenlítéssel, de gólt ismét a Debrecen ért el: az első félidő végén Sidibe újfent betalált a váci kapuba, 2-0. Félidő.

9. perc: Vezet a Loki! Sándor passzolt Sidibéhez, aki kilépett a védők közül, elhúzta a kifutó kapus mellett a labdát, majd 6 méterről a kapuba gurított, 0-1.

1. perc: Debrecen kezdte a mérkőzést