Ligakupa: Bőcs – DVTK 0-1 (0-0)

A labdarúgó Ligakupában a Bőcs KSC a Diósgyőri VTK-t fogadta. A találkozóról élőben tudósítottunk.

• Így látták az edzők a mérkőzést
    A BőcsDiósgyőr Ligakupa mérkőzés 1-0-ás diósgyőri győzelemmel ért véget. Hogyan látta a Sisa Tibor és Tóth László a meccset?

• Ligakupa: DVSC-Teva – Nyíregyháza Spartacus 2-1
  • Ligakupa: Baktalórántháza – Fehérvár 0-2

• 90+2. perc: Vége a mérkőzésnek, a DVTK megszerezte második győzelmét a csoportban.

90+1:Martis csapott le egy labdára a DVTK kapujától 6 méterre, egy csel után maga elé tette a labdát, majd a védők gyűrűjében elesett. A játékvezető sípja néma maradt.

89. perc: Gohér kapott sárga lapot.

86. perc: Halder jobb oldali szögletét Menougong fejelte 5 méterről kapura, azonban Vojinovic óriási reflex-szel kiütötte a labdát.

85. perc: Újabb csere: Jeney helyett Halász.

79. perc: A csere cseréje: Florin Pelecaci helyett Lipusz Norbert.

77. perc: Homma jobbról adott be a bőcsi kapu elé, ahol Stanic érkezett akinek 8 méterről leadott lövését Szabó bravúrral ütötte ki

74. perc: Lipták helyett Zsarnai állt be a hazaiaknál.

73. perc: Homma ugrott ki egy, a diósgyőri térfélről hosszan előrevágott labdával, azonban két védő között 18 méterről egy méterrel lőtt a bal kapufa mellé.

70. perc: Kettős csere a DVTK-nál: Pintér helyett Gohér, Trbovic helyett Kamber.

68. perc:Szakszon szabálytalansága után a megítélt szabadrúgást 17 méterről Stanic a sorfalba lőtte.

66. perc: Kállai kapott sárga lapot, majd cserélt a Bőcs: Török helyett Halder érkezett.

64. perc: Nem tudnak a csapatok helyzetekig eljutni.

60. perc:Diósgyőri csere: Szélpál Tamás helyett Florin Pelecaci folytatja.

58. perc: Búrány Zoltán is besárgult.

56. perc: Kóka kapott sárga lapot.

55. perc: Gól! Vasast cselezte ki Szélpál a bőcsi tizenhatosnál, majd 15 méterről megszerezte a DVTK-nak a vezetést, 0-1.

54. perc: Újabb bőcsi csere: Gaál le, Vasas be.

50. perc: A mezőnyben gyűrik egymást a felek: helyzet nélkül.

46. perc: Megkezdődött a második félidő. Csere a Bőcsnél: Bardi helyett Vass a pályán.

45+2. perc: vége az első félidőnek.

44. perc: Homma adott jó labdát Stanic elé, aki 14 méterről nagy helyzetben a bal kapufa mellé lőtt.

42. perc: Bardi 17 méteres lövését a bal alsó sarok elől Vojinovic tenyerelte szögletre.

40. perc: A megsérült Szabó Viktort Srdjan Stanic váltotta.

39. perc: Gaál került nagy helyzetbe, azonban 7 méteres lövését Vojinovic bravúrral, lábbal védte.

35. perc:Bardi csúsztatta a labdát a jobb oldalon érkező Irhás elé, aki egy picit kispdródva 8 méterről a kapu fölé lőtt.

32. perc: A hazai védők röviden szabadítottak fel, a lecsorgó labdára Ahodikpe érkezett azonban 23 méteres lökete a kapu mellé szállt.

30. perc: Lipták kapott sárga lapot.

25. perc: A mezőnyjáték után a DVTK térfelének jobb oldaláról végezhetett el szabadrúgást a Bőcs. A beívelés után Bardi 4 méterről a diósgyőri kapus kezébe fejelte a labdát.

18. perc: Egy jobb oldali hazai beadás után a bőcsieknél maradt a labda, egészen pontosan Irhásnál, aki nagy gólt akart rúgni, ám 4 méterről óriási erővel a kapu fölé lőtt.

15. perc: Boris Milicic kapott sárga lapot.

12. perc: Gaál balról élesen belőtt labdája 1 méterrel csúszott el a bal kapufa mellett.

10. perc: Irhás cselezgetett a diósgyőri kaputól 12 méterre, ám belebonyolódott, és felszabadítottak a vendégek.

8. perc: Trbovic szöglete után a jobb oldalról beadott labdát az alapvonalon túlra mentették a hazai védők.

6. perc: Egy diósgyőri szabadrúgás után kipattanó labdát Pintér 25 méterről kapásból visszalőtte, de a labda messze a kapu mellett hagyta el a játékteret.

3. perc: Irhás végzett el szabadrúgást a DVTK térfelén, majd az ötösre felívelt labdát Vojinovic megfogta.

1. perc: A DVTK kezdte a találkozót.

14.45: Nagy a rendőri készültség a településen. Közben a csapatok melegítenek a pályán, mindezt Szentes Lázár, az Újpest vezetőedzője is a helszínen látja. Ez valószínűleg annak köszönhető, hogy csapata vasárnap a Diósgyőr vendégeként lép pályára bajnoki mérkőzésen.

Bőcs KSC – Diósgyőri VTK 0-1 (0-0)
    Bőcs, 400 néző. V.: Nagy R. (Pápai, Márkus).

BKSC: Szabó Á. – Szakszon, Martis, Kóka, Török (Halder, 66.) – Jeney (Halász, 85.) - Irhás, Lipták (Zsarnai, 74.), Menougong – Bardi (Vass, 46.), Gaál (Vasas, 54.). Edző: Tóth László.
    DVTK: Vojinovic – Bokros, Milicic, Kállai, Trbovic (Kamber, 70.) – Pintér Z. (Gohér, 70.), Búrány - Szélpál (Pelecaci, 60., Lipusz, 79.), Homma, Ahodikpe – Szabó V. (Stanic, 40.). Edző: Sisa Tibor.
    G.: Szélpál (0-1) az 55. percben.
    Sárga lap: Milicic a 15., Lipták a 30., Kóka az 56., Búrány az 58., Kállai a 66., Gohér a 89. percben.
    Jók: Martis, Lipták, Halder, Menougong, ill. Vojinovic, Ahodikpe, Milicic, Stanic.